Отговори
  • Мнения: 47

Ние сме 171 мами августинки
Имаме си 71 момиченца и 102 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси

ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Вн)
VIP бебе
Лакомник


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg   Дечко

Предложения за заглавия:
Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро! - DiVeNa
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! -
Августински смях се чува отдалеко, ето Първата годинка празнуваме с детето!- PIVANOVA и лято
Стана вече на годинка АВГУСТовската дружинка! - DiVeNa
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Мама прави торта, тате пазарува, иде празника голям - АВГУСТ, ставам с 1 годинка по-голям - Оранжево небето
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
Слънце грее у дома, АВГУСТчето стана на една - vezni4kadobri4ka
Става мрачно и студено, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен - Оранжево небето
(Иде есен/зима, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен)
Иде есен и децата на училище отиват, аз сьм още малко АВГУСТинче и ще мьрзелувам - Оранжево небето
Миналият АВГУСТ мама ме роди, таз година няма тя да се поти - Оранжево небето
Нека люта зима вън  да вее - АВГУСТинчето  в къщи ще се грее - pokahontas
АВГУСТинче на прозорчето стои - навън пухкав сняг вали! - Димяни
АВГУСТинчето приказва вече и на Дядо Коледа подаръче заръча-"Мече"  - adriana d
АВГУСТинската дружина,топли своите мами в таз студена зима - adriana d

Ако имате нови предложения за заглавия, ще се радваме да ги споделите на ЛС на Август07!
 

Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 15:45 от Август07

# 1
  • Враца
  • Мнения: 173
Честит рожден ден и от мен на Ади!!! Много 6щастие ти желая!!! Всички желания да ти се сбъдват!!!

# 2
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Grinning

# 3
  • Мнения: 287
Честит Рожден Ден ,Ади!
Бъди все така весела ,лъчезарна ,любяща ,всеотдайна ,сладка мама! newsm51
Подаръците ти са за завиждане!А жабата ми остана в сърцето.До вчера все си мислех за страхотното зелено кресло на Ивонката ,сега и Жабата ще ми е в ума! Laughing Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 258
Честит рожден ден и от мен!Пожелавам ти всико най-хубаво и   най-голямото ти желание да стане реалност!  bouquet

# 5
  • Видин
  • Мнения: 685
Eто кафето от мен

# 6
  • Мнения: 1 554
добро утро Flutter

Ния мерси за кафето Hug

# 7
  • Видин
  • Мнения: 685
Морска, кафето ще е от мен, докато ми се налага да съм на линия в 7:30ч. иначе докато се оправим с Марти и то стане 10ч.  Hug

# 8
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро  Tired

Душата ми спи. Малката се кукна в 7:30 от пустите зъби. Как може д аму се играе толкова рано на това дете. Голяма мъка със зъбите, няма ли вече да пробие някой  Close

Аз пък гледам за най- ефтиния вариант да си дойдем в Българиа май месец за 1 седмица. Сестра ми ще се омъжва и аз съм на седмото небе. Йована ще бъде шаферка, само не я виждам аз как ще следва сетра ми пред всичките тези хора до олтара, пък и трябвала от кошница цветя да мята на пода  ooooh! Crazy. Тези идеи на милата ми сестричка, просто не ги виждам с това мойто срамежливче, но може и да и мине срама до май  Thinking
Има да връткам хората, ухааа, откога ми се ходеше на сватба, едва чакам  Mr. Green

Тогава и планирам да пробия ушичките на Йована, толкова обички вече насъбра. А аз съм и приготвила моите първи обички, като съм била на три са ми ги сложили. Много сладки златни висящи топченца. Как съм ги опазила и до днес, незнам. Та, голям мерак ми е да я закича с тях  Mr. Green

Ох, много се разплямпах за човек, на когото му се спи  Crazy

До после  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Момичета,много ви благодаря отново за пожеланията и шоколадовите и тортените виртуални подаръци Heart Eyes
Кроки Hug Hug HugМного ме трогна пожеланието ти.Надявам се найстина да съумея да бъда мамата от него Heart Eyes


Ивон и тя като Кроки е трогната от жабата.Тя е с около 15 см по- висока от нея,обаче пада едно постоянно гушкане,целуване,прегръщане,мъкнене из стаите...Баща ми уцели в 10 -ката с нея.
Обаче сега имаме друг проблем за решаване-как да седнат едновременно с жабата на креслото LaughingЕй,ще ме умори от смях това мойто маймунче Party

Бобче,Йованка ще е страхотна шаферка.Представям си каква кукла ще е в умаленият размер на роклята на сестра ти Heart EyesБъди сигурна,че ще се представи страхотно.Просто не подозираме на какво са способни дребните.
Аз винаги когато се притеснявам как ще се представи Ивон някъде,тя винаги надминава очакванията ми и ме оставя в размисли,защо изобщо съм се съмнявала newsm78


Слънчогледка,дано днес сте по-добре Peace
Хайде,лек ден Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 660
Добро утро,и аз не се наспах снощи ходихме до Романс- сладкарница с мъжа и се налапахме здраво с всякакви лакомства. Накрая ударихме в Мола в Макдоналдс по 1 голяма кока-кола и едвам заспахме 1-30 часа и на сутринта тия идиоти се разбрЪмчаха от строежите в близост до нас още в 8 часа,как може и събота и неделя да ми работят,ще подавам май жалба...
Бобче като каза за обички се сетих за мойте първи на 2,6 години,които ми сложиха,викаха им треперушки,още си ги пазя в кутйика с други такива златни нещица от детството ми,но аз няма на кой да ги закича,нали имам разбойник,не принцеска Sunglasses
Слънчогледка сега прочетох да се оправя Мая и всички други болнички,дано компреса да и подейства моментално...
Морска много е сладък Теди в колата(снимката на аватара) Heart Eyes
Ади Честити ти подаръци,супер са,много ми харесаха обущата и аз си харесах снощи подобни едни на Лакоста,да видим кога ще ме огрее,след месец на моя рожден ден сигирно Mr. Green
Ния успех на изпитите ако имаш още,че не разбрах от поста Peace
Тони и Тото видях и аз Тотончо днес чак на снимките,голям сладкиш е Heart Eyes
Аз иначе продължавам да мързелувам още седмица така,ух голяма почивка си ударих,ама нищо да свиква малкия и отделно,само пъвите 3 вечери ме е търсил,на 1 вата ударил един тъжен рев и дотам.Сега се  чувствал прекрасно и спял много добре и си хапвал нормално.
А ние от бездействие вчера се скарахме с  моя жестоко заради 1 чаша,която била пукната и не я хвърлил,забърках си точно кафето и надигам да пия и тя се раздели на 2,всичко стана леш по паркета,по стените,после пералнята изпусна голямо количетсво вода и той се ядоса и си теглихме едни жестоки,та чак багажа си събрах от яд.До довечера се подмазваше и се сдобрихме JoyНо сега е наказан 1 месец Mr. Green
Айде оставям Ви,че написах цяло есе Wink

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 11:16 от анаморф

# 11
  • Мнения: 530
Добро утро!
Слънчогледка fingerscrossedда се оправи Майчето.
Ади стахотни подаръци .Ивон е голяма сладурана пу пу.
Бобче и аз планирам да сложа на моя юнак обица .Ще му пробивам ушето на Благовец(25.03).Йована ще е най-сладката шаферка.

# 12
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ох Яна и аз искам тогава да и пробия, но тук пробиват само с игла. Пистолетите не ги признават, не било добре, можело да се пукне хрущяла на ухото  newsm78. Но, не виждам как ще издържи малката пробиване на уши с игла. Айде едното, ама и другото после- абсурд. Та, ще си дочакам в родината д аи ги пробием. А и тук нещо им нямам доверие  Confused
Искам да ви кажа, че по- неспособен народ на света, никога не съм виждала  Shocked И това във всяка една сфера. Много са зян горките, мноооого  ooooh!

# 13
  • Видин
  • Мнения: 685
Ирка, чак март месец ще съм на изпити от този семестър. За сега нямам невзети изпити. Дано и до края да продължа така. Все пак ми остава само още един семестър през септември.

# 14
  • Мнения: 361
Анаморф,май се сещам за кой говориш.Черни,лачени с бяла подметка и бяло крокодилче отстрани.С връзки са май.Гледах ги в МОЛІа.Много се чудих место двата модела Grinning

Общи условия

Активация на акаунт