Отговори
  • Мнения: 47
Заглавието е дело на yanakr


Ние сме 171 мами августинки
Имаме си 71 момиченца и 102 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси
Ян Бибиян

ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Вн)
VIP бебе
Лакомник


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg   Дечко

Предложения за заглавия:
Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро! - DiVeNa
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! -
Августински смях се чува отдалеко, ето Първата годинка празнуваме с детето!- PIVANOVA и лято
Стана вече на годинка АВГУСТовската дружинка! - DiVeNa
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Мама прави торта, тате пазарува, иде празника голям - АВГУСТ, ставам с 1 годинка по-голям - Оранжево небето
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
Слънце грее у дома, АВГУСТчето стана на една - vezni4kadobri4ka
Става мрачно и студено, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен - Оранжево небето
(Иде есен/зима, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен)
Иде есен и децата на училище отиват, аз сьм още малко АВГУСТинче и ще мьрзелувам - Оранжево небето
Миналият АВГУСТ мама ме роди, таз година няма тя да се поти - Оранжево небето
АВГУСТинчето приказва вече и на Дядо Коледа подаръче заръча-"Мече"  - adriana d
Чака бялото кокиче АВГУСТинче да закичи - yanakr

Ако имате нови предложения за заглавия, ще се радваме да ги споделите на ЛС на Август07!
 

Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 16:13 от Август07

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Честит празник на вси4ки!

Не съм писала отдавна,но ви 4ета всеки ден.Ние сме добре,растем и дивеем.Преди 4 дни си докарахме огромна рана на бузата,ще остане голям белег.Не ни стига лепеното 4ело,сега и бузата,ще пусна снимки като имам време да го видите.
Ина4е Монката го мъ4ат ку4ещките и ве4ер е трудна работа.
Искам да питам има ли други дечиза,дето навън да бягат като изтървани,да не спират и с екунда и никакви игра4ки да не ги вълнуват.Единствената ми радост от това е,4е ще с е вталя,4е доста съм ка4ила.
Кака Теди и тя е станала голяма лудетина и сме подвижна лудница,но така ще е,важното е да са ми здрави.
Лулу пак да питам за мехлема за белези мадеказол ли беше?

# 2
  • Мнения: 1 554
добро утрооо Grinning

Честит ни 3 март Grinning

# 3
  • Мнения: 530
Добро утро.


Тони Hug Hug

# 4
  • Мнения: 361
Добро утро,мами!

Честит Национален Празник  bouquet

Буркана с мед,май имаше ефект,обаче днес нямам никакви сили.Всичко ме боли-и мускули и тяло TiredДенят ще ми се стори дълъг Confused

# 5
  • Мнения: 660
честит национален  празник българчета[/color ида просъществувава още много векове нашата   природно  красива  държава[/b
Ние сме добре,казаха,че раната на такова място зараствала бавно,но ще следим пак процеса,че главата си е опасна работа....Мерси за притесненията и стиснатите палци  Hug
Тони супер,много хубава новина,че всичко е ОК  Peace
Ади оздравявай,днес още малко мед и си готова Wink Hug
Лулу, Сашундера голяма скица,с това кисело мляко...
МарианаМама ние също навън сме като изтървани леко,поне в началото,чак ме икзарва на моменти извън нервата,ама го търпя,какво да го правя,калпазан ми е голям и той... Mr. Green
Пиванова и ние сме така със спането,както си спеше сам в отделна стая,преди 4 месеца свърши  с тази идилия,иска да спи само при нас,преместихме му кошарата в спалнята при нас,но го приспивам на спалнята,премествам го на неговото легло и пак към 2 часа през ноща реве и  накрая идва при нас пак.Но не ми     се разправя ,така поне са наспиваме 3 мата,не мога да го оставям да ми реве,изнервям се,аз съм с по-лабилна нервна система и ако не се наспивам,съм опасна за околните  Joy
Хайде отивам да се чипкам ,тук времето в отвратно,като навсякъде май.. Twisted Evil

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 10:13 от анаморф

# 6
  • Мнения: 1 554
Тони,чудесни новини Hug
Ирка,хайде да се оправя тази малка главичка Praynig Hug

Големи патриотки сме Hug имам едно чудесно клипче,по случай празника,но май да не го пускам Mr. Green

# 7
  • Мнения: 222
Добро утро!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!


За спането-нищо няма да казвам, че каквото кажа, след ден, два става обратното!  Laughing Wink Wink
За гозбата /за тези, които се интересуваха/-рецептата: телешко месо в глина със зеленчуци, става страхотно-слагат се картофи, моркови, гъби, чесън, на шайби нарязан лук, целина, пиперки, телешки джолан, ако няма такъв-обезкостено телешко месо на парчета, бахар, черен пипер, дафинов лист, червен пипер, чубрица, кимион, мащерка, сол, червено вино, водичка и най-отгоре една цяла китка магданоз. Всичко това се слага в глинен съд и се пече 8-9 часа на 100градуса във фурната. Става невероятно!

Аз изчезвам да оправям тук, че гостите след 2 часа ще дойдат.
Приятен ден за сега от мен!

# 8
  • Мнения: 1 554
много вкусно написано Crazy

вчера си купих една секси рокличка за 8 март,мъжа ми каза,че съм била тузарка Joy

# 9
  • Мнения: 324
Честит празник!  Grinning Изкушавам се да цитирам "Опълченците на Шипка"  Mr. Green, но вместо това ще ви препоръчам един немски филм за България. Уникални кадри от природата ни със страхотно качество. Доста животни и птици са заснети, така че и на децата ще им хареса, ако го гледате с тях.
Ние имахме тежка нощ, не мога да се съвзема и след кафето  Crazy
Морска, снииимки, снииимки, ииискаме сниимки  Whistling  Party Grinning

# 10
  • Мнения: 222
Морска-чакаме наистина снимки!

Оф, нашето голямо гости пропада. Жената вдигнала температура, явно е грип, по-добре, оставаше и тук болни да дойдат и щях направо да се гръмна, ужас! Ще дойдат само свекитата. Леле, колко храна, направо незная какво ще я правя.

# 11
  • Мнения: 1 554
е нали съм ви обещала на 8 ще се покажа Flutter

Пиванова,унас няма нищо зготвено,те първа ще почвам да готвя и то чак на обяд,след 2 часа Whistling ако може малко храна към нашия дом да пратиш Crazy

# 12
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ! bg bg bg

Анаморф, хайде да минава тази немирна главичка бързо, бързо.  Hug
Ади, като добавиш днес към буркана с мед и малко червено винце, утре вече ще си съвсем здрава!  Peace
Пиванова, страшно вкусно ще да е това ядене. Ще го пробвам някой ден със сигурност. Peace Жалко за приготовленията, но пък по-добре така, отколкото да дойдат болни. Пък и погледни от хубавата страна - няма да се налага да готвиш поне няколко дни. Grinning
Морска, 8-ми наближава, а ние не забравяме за снимките. Party
Слънчо, ще гледам довечера, че от служебния комп не става.

Лулу пак да питам за мехлема за белези мадеказол ли беше?

Да, това е. Peace

# 13
  • Мнения: 324
Пиванова, ех, защо не си наблизо с тая вкусна манджичка (емотикон, който се облизва, слагам тук) Simple Smile Ако остане доста, покани приятели на вечеря. Кажи, че си готвила цяла нощ само за тях  Joy Или дай на свекитата ти за вкъщи (по стар български обичай  Laughing)
Ние сега правим сладки топченца от стрити бисквити и маскарпоне. Мая умира от кеф да мачка "тестото"  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 5 721

Честит празника на всички! Hug Party

Ади,дано се оправиш бързичко! Praynig Hug

Анаморф,радвам се,че е по добре малчо! Hug

Пиванова,страхотна вкуснотия си направила... Heart Eyes ще хапнете добре! Hug

Слънчогледка,искам сладки топченца Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт