Ebay - тема 81

  • 43 306
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 20, 22, 23, 24, 25 , 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 , 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64,65,66,67, 68; 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76,77, 78
79, 80

Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка
Пейпал - помощ!
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти
Как да търсим най-ефективно в eBay
Често използвани съкращения в eBay
Как се пуска диспут
Dispute/Claim при проблеми
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина
Митници и куриерски услуги
Получаване и изпращане на пари
Postage and Packaging policy update
Отказ от наддаване
Искам да продавам в eBay
Snipe Sites - Какво е Snipe?


Пощенски тарифи и разходи
Английски пощи
USPS
DHL.de
БГ пощи
Кой куриер ще даде по-ниска цена за доставка при pick-up - Ако искате да купите нещо от Ибей, което е обявено само за "pick-up" в сайта пускате търг "кой куриер ще ви даде по-ниска цена". Куриерските компании залагат и бидовете намаляват надолу. Бид-ът представлява цената за вземане на стоката от дома на продавача и доставяне до избрания от вас адрес. За пускането на такъв търг не се заплаща нищо. Само, ако искате обявата да е оградена в цвят, за да е "по-видима", се заплаща.
  Карта за търсене на адрес

Проследяване на пратка в Royal Mail, изпратена от България (стъпка по стъпка)
Проследяване на пратки


Онлайн пазаруване с посредник
Онлайн пазаруване с посредници: Англия


Универсален калкулатор за пресмятане на номер за:
  Дамски и мъжки обувки и дрехи
   International Bra and Dress Size Conversion


Таблици
детски дрехи
детски обувки    детски обувки

дамски дрехи
дамски обувки

мъжки дрехи
мъжки обувки

обувки
спортни марки обувки
adidas - дрехи и обувки
чорапи и шапки

         


Полезно
Преводач 1     Преводач 2

 

”Трикове” за успешно и евтино Online пазаруване – shopbot, cashback

Последна редакция: пт, 08 юни 2012, 16:14 от Aia'

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
 Веднага се записвам в новата тема, че и първа. Mr. Green 

Aia' bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Чудесно се е получила, благодарим  smile3525

# 3
# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Здравейте,
Никога не съм поръчвала от китайци. Може ли да ми кажете за колко време горе-долу пристигат артикулите, има ли някакви особени проблеми при плащането и поръчките. Благодаря ви
  bouquet

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Здравейте,
Никога не съм поръчвала от китайци. Може ли да ми кажете за колко време горе-долу пристигат артикулите, има ли някакви особени проблеми при плащането и поръчките. Благодаря ви
  bouquet

От седмица до месец е пристигането, плащане с Пей Пал и това е, нищо особено.

# 6
  • Мнения: 685
 Hug Ида и аз в новата тема...нещо съм на вълна покупки от тук...

5 мин за фенове на Ливърпул: http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-LIVERPOOL-HOME-football-kit-5-14-y … 7f0#ht_5467wt_982
не знам дали е изгодно  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 536
Момичета, имам  проблем.
Тръгнах да  купувам нещо и в  последният  момент видях,че  не съм избрала правилният  номер.
Не  платих  в крайна  сметка  стоката,но  сега ми  стои в кошницата  и не  ми дава  обция да  я  премахна.Какво  да  направя?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Момичета, имам  проблем.
Тръгнах да  купувам нещо и в  последният  момент видях,че  не съм избрала правилният  номер.
Не  платих  в крайна  сметка  стоката,но  сега ми  стои в кошницата  и не  ми дава  обция да  я  премахна.Какво  да  направя?


Стоенето в кошницата не те обвързва с покупка.Сигурно си натиснала Buy it now?
Ако е така пиши на продавача, той ще ти предложи вариант със сигурност.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 581
И аз се записвам в темата  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 536
Момичета, имам  проблем.
Тръгнах да  купувам нещо и в  последният  момент видях,че  не съм избрала правилният  номер.
Не  платих  в крайна  сметка  стоката,но  сега ми  стои в кошницата  и не  ми дава  обция да  я  премахна.Какво  да  направя?


Стоенето в кошницата не те обвързва с покупка.Сигурно си натиснала Buy it now?
Ако е така пиши на продавача, той ще ти предложи вариант със сигурност.
Да  ,натиснах  го.Няма  връщане  назад при  това  положение? Rolling Eyes
Ще  му  пиша  ,благодаря ти   

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Аз да ви похваля този термометър, преди дни пристигна поредния  http://www.ebay.co.uk/itm/320484303806?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649

Вече сме купили около 4 /за нас 1, а другите са за познати/. Много коректен продавач, идват за около 8-10 дни, дори последните ги донесоха до адреса  Laughing
Доволни сме и от качеството, мерят за секунда /под мишничката е най-точно/, сравнявала съм ги с живачните и или е точно или има едва забележима разлика.............всичките ни познати, на които сме взели са доволни.

# 12
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Здравейте ,искам да купя от Ибей едно колело за дете със специални нужди. В момента има подходящо със изгодна начална цена, но е обявено да се вземе от място.
  Аз съм си поръчвала от сайтове  през Емпреса, те имат услуга да се вземе от място, но ми трябва човек ,който да играе за въпросното колело ,понеже нямам профил във ибей.
  Ще си платя каквото струва, ако някой може да ми свърши тази работа да ми пише. До края на търга има още 6дни.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз тук  Grinning

Още се обяснявам с продавача от Германия аз- нищо друго освен банков превод не иска- пп, уестърн юнион, ..  Laughing Сега чакам посредникът да напише дали може да преведе парите и да се приключва с тази тегава покупка. Иначе даже ми предложи да ми прати директно до БГ- вместо 4 евро доставка да е 8. Ама няма как само да ползвам посредника да преведе парите, а да не им използвам транспорта  Crazy

# 14
  • Мнения: 685
orhidр огледай и разпитай и другите фирми посредници, виж къде ще ти излезе най-изгодно.
А за игра защо не играеш ти, все пак за 6 дни, ехеее спокойно можеш да се регистрираш, то това отнема 2-3 минути, после си направи профил в ПейПал (има тема, обяснено е всичко простичко, ако имаш нужда за регистрация, пиши ми, ще ти изпратя стъпките с картинки/скрийншот кое след кое е).
Всъщност фирмите посредници могат да ти свършат също работа, макар че там ще ти вземат и %  Crossing Arms

IL.  Sick гадно, а колко ще ти струва самия превод като цена, то УЮ хич не е евтино.
 Crazy Аз успях да спечеля още една тениска на мъжО, продавана от немско, но се справих с плащането, дано дойдат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт