Отговори
  • Мнения: 3 371




АВТОР НА КОЛАЖА FUNDA







АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna



АВТОР НА КОЛАЖА shaane





Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79


























АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 






АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna




Официален сайт на сериала  



АВТОР НА КОЛАЖА tuparowa




Снимки от сериала:














Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5,  ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9,  ТЕМА 10,  ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38 ТЕМА 39 ТЕМА 40 ТЕМА 41 ТЕМА 42 ТЕМА 43 ТЕМА 44 ТЕМА 45 ТЕМА 46 ТЕМА 47 ТЕМА 48 ТЕМА 49 ТЕМА 50 ТЕМА 51 ТЕМА 52 ТЕМА 53 ТЕМА 54 ТЕМА 55 ТЕМА 56 ТЕМА 57 ТЕМА 58 ТЕМА 59 ТЕМА 60 ТЕМА 61 ТЕМА 62 ТЕМА 63 ТЕМА 64 ТЕМА 65 ТЕМА 66 ТЕМА 67 ТЕМА 68 ТЕМА 69 ТЕМА 70 ТЕМА 71 ТЕМА 72 ТЕМА 73 ТЕМА 74 ТЕМА 75 ТЕМА 76 ТЕМА 77 ТЕМА 78 ТЕМА 79 ТЕМА 80 ТЕМА 81 ТЕМА 82 ТЕМА 83 ТЕМА 84 ТЕМА 85 ТЕМА 86 ТЕМА 87 ТЕМА 88 ТЕМА 89 ТЕМА 90 ТЕМА 91 ТЕМА 92



   
      



   





ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата      



АВТОР НА КОЛАЖА shaane








Последна редакция: сб, 13 юли 2013, 16:13 от gospojata

# 1
  • Мнения: 3 371
Добре дошли у дома, дружки !  newsm51

Надявам се да изпълним страниците на темата с много красота, интересни новини за нашите любими актьори и с много позитивно настроение !   bouquet

Снежка,  Heart Eyes ти си символичната кръстница на новата тема Wink / ще си чакам нова роклА Laughing/, ще почерпиш, дет се вика !  Hug

Хайде, започваме с новини около снимките на новия филм на Берен !  Peace



http://www.televizyongazetesi.com/beren-saat-yeni-filminin-setin … 2083#.UeBpatJSiPw

Очаквам интересно и ползотворно сътрудничество и партньорство между Берен и Хазар / Симайчето от Кузей/Гюней/   bouquet

# 2
# 3
  • Мнения: 3 371
Прихванах те, докато те сънувах
 
Не те обичам. Просто си те спомням
 понякога. Безстихно. В огледалото.
 Живея върху кръст. (Не съм бездомна!)
 Не те замествам. Просто оцелявам.
 
Не те обичам. Просто те познавам
 една прокоба по-добре от себе си.
 Пълзя към светлина. (Не те предавам!)
 Не съм безцветна. Просто съм безтебна.
 
Не те обичам. Просто те намирам
 понякога във вените си... странно...
 Живея някой друг. (Не те умирам!)
 Не съм безсмъртна. Само безосанна.
 
Не те обичам. Мина като болест.
 Прихванах те, докато те сънувах.
 Не бях незащитена. Само гола.
 Не те убивам! Просто се лекувам.
 
Не те обичам. Просто си те спомням.
 (На тръгване не си прибра сарказма.)
 Не те будувам. Просто съм инсомна.
 Не те замествам. Просто се запазвам.
 
Елица Мавродинова

# 4
  • Мнения: 3 371
Не може без една от най- емблематичните сцени от любимият ни филм !  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 890
gospojata Благодаря за прекрасният отговор.   bouquet  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8 409
Добро утро. Hug Hug Hug



ГоспожатаHeart Eyes благодаря за прекрасната тема.  bouquet



Снежка,  Heart Eyes ти си символичната кръстница на новата тема Wink / ще си чакам нова роклА Laughing/, ще почерпиш, дет се вика !  Hug

 Hug Hug Hug


Подаръкът.   bouquet

Скрит текст:


Почерпката.   bouquet

Скрит текст:

Приятен съботен ден!  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 371
Добър да е денят ви, дружки !  Hug Пожелавам ви прекрасна и уютна събота !   bouquet

Снежка,  Heart Eyes блгодаря за роклАта, почерпката и кафенцето !   bouquet
С таз роклА, съм готова за партито за откриване на новия филмов сезон направо !  Crazy Heart Eyes Wink Flutter

Само остава да разберем кога ще снимата промото и съм се курдисала тутакси !  Laughing

Еми,  Hug ще чакаме заедно - ние сме търпеливи !  Peace



# 8
  • Мнения: 3 371
Много искам да видим и “Сънят на пеперудите“ скоро !  Praynig С нетърпение очаквам да се насладим и на това превъплащение на наш левент !  Peace


# 9
# 10
# 11
# 12
# 13
# 14
  • Мнения: 432
Госпожата,  Heart Eyes джанъм благодаря за новия дом!   bouquet Винаги да ни е уютно и винаги с прекрасни новини!   bouquet Настръхнах от всички клипчета, които си сложила. Красота!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт