Отговори
  • Мнения: 3 371









АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna



АВТОР НА КОЛАЖА RominaB





Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79


























АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 






АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna




Официален сайт на сериала 



АВТОР НА КОЛАЖА tuparowa




Снимки от сериала:










АВТОР НА КОЛАЖА RominaB



Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38 ТЕМА 39 ТЕМА 40 ТЕМА 41 ТЕМА 42 ТЕМА 43 ТЕМА 44 ТЕМА 45 ТЕМА 46 ТЕМА 47 ТЕМА 48 ТЕМА 49 ТЕМА 50 ТЕМА 51 ТЕМА 52 ТЕМА 53 ТЕМА 54 ТЕМА 55 ТЕМА 56 ТЕМА 57 ТЕМА 58 ТЕМА 59 ТЕМА 60 ТЕМА 61 ТЕМА 62 ТЕМА 63 ТЕМА 64 ТЕМА 65 ТЕМА 66 ТЕМА 67 ТЕМА 68 ТЕМА 69 ТЕМА 70 ТЕМА 71 ТЕМА 72 ТЕМА 73 ТЕМА 74 ТЕМА 75 ТЕМА 76 ТЕМА 77 ТЕМА 78 ТЕМА 79 ТЕМА 80 ТЕМА 81 ТЕМА 82 ТЕМА 83 ТЕМА 84 ТЕМА 85 ТЕМА 86 ТЕМА 87 ТЕМА 88 ТЕМА 89



   
     



   





ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       











 




# 1
  • Мнения: 3 021
Ха, първа, пък почти съм само четяща! Благодарности за темата и дано някоя добра душа каже нещо за русата мацка - дано не е новата изгора на нашия красив левент Mr. Green Ама тя коя ли ще получи нашето одобрение - може само някоя от списващите тук Sunglasses
  bouquet

# 2
  • Мнения: 11 984
 Hug

Gospojata,нещо за теб и един твой приятел Wink


Да сложа новината и тук



http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/22842497.asp

jfjallen
,името и е Derin Mermerci, в нета има доста инфо за нея,доста колоритна дама

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 18:47 от Slawena

# 3
# 4
  • Мнения: 1 012
Госпожата! Чок гюзел!! Супер темичка!  Heart Eyes Hug Heart Eyes





Славенче, то стара новина, а и брат му излезе специално по тв-то да я опровергае.

# 5
  • Мнения: 3 371
Добро утро и Честита Първа Пролет ! Топла, слънчева и усмихната сряда ви пожелавам ! Hug


# 6
  • Мнения: 11 984


Здравейте! Hug

Ромина,стара новина ама аз сега я виждам Embarassed...и все пак,благодаря!  bouquet

Госпожата newsm03

# 7
  • Мнения: 3 371

Поне за пет минутки...
 
Днес съм някакво жълто лале
 и не вярвам на никакви есени.
 Имам шепичка цветен прашец
 и едно непослушно вълшебство.
 
А край мене светът се върти-
 вътрележково лудо и шарено.
 И Нощта ми измисля звезди
 и ги спуска във моите длани.
 
Аз съм лято, с лице на жена.
 И най-нежната мисъл в живота ти.
 Аз съм малка и светла сълза -
 маргаритка в окото на Бога...
 
Caribiana

# 8
# 9
  • Мнения: 1 012
Честита първа Пролет на ЗП фенчетата!  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 371
Добро утро в четвъртък !  Hug Пожелавам ви спокоен и успешен ден, дружки !  bouquet


# 11
  • Мнения: 3 371
Днес е Денят на поезията ! Да го отбележим с един красив стих ! Hug



Това е Пролет. Не е нещо сложно.
 (Съвсем е повод да ти се усмихна.)
 Във време на крещящи невъзможности,
 аз имам свойто място на притихналост...
 Сега творя сърцето си безбрежно.
 И никнат минзухари на инат.
 Щом пръсне се вселената от нежност,
 тогава аз се раждам в твоя свят –
 една сълза, потекла от безкрая,
 донесла обещание за утре,
 когато ще достигнем заедно рая,
 в една красива необятна утрин –
 душа в душа. На пръсти се докосваме.
 Черешите избухват в розов цвят.
 А вчерашните истински въпроси,
 със отговор отказват да болят...
 Това е Пролет. Толкова е ясно.
 И зимата отмина окончателно.
 Усещай ме! Обличам се във щастие.
 И с обич разцъфтявам. Във душата ти.
 
Мира Дойчинова - irini

# 12
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Госпожата,
здравей и благодаря,
че поддържаш тази тема. Отбивам се тук от носталгия и за отмора, като че посядам на пейка в парка в някое красиво тихо кътче. И винаги откривам с удоволствие оставени от теб приятни и любими неща - цветя, кафенце, стихове, красиви снимки на нашия любимец...И без да искам си те представям като някоя усърдна домакиня, която идва в тази тук уютна къщичка, ушетва набързо, подрежда, прави кафе, украсява къщичката и тича на другото място, където води своите битки, където спори разгорещено и после се връща тук да си почине с някой стих и да нагледа всичко в ред ли е..
Много ти благодаря, оценявам всичко, което правиш и му се радвам.

# 13
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


# 14
  • Мнения: 11 984


И днешния работен ден свършиииииииииии............

Малко новини



Моделът на Victoria Secret  Сара Сампайо, ще снима с Къванч новата реклама за MAVI,пролет-лято 2013.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/22859339.asp



Хубаво е момето

Общи условия

Активация на акаунт