Мързеливи красавици - 32

  • 41 569
  • 724
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ТРИДЕСЕТ И ВТОРАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Справяме се и с маникюра и педикюра в домашни условия. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита! Три пъти УРА!!!



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party



Дерзайте, лейзита!





Ето и предишните теми:

# 1
  • Мнения: 55
Еее писaх,писaх в стaрaтa темa и хоп-новa.
Хубaв ден от мен и сaмо приятни нещa дa споделяме в новaтa темичкa.
Тaйрa  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 6 010
Добро утро и от мен!

Благодаря за новта тема   bouquet

Снощи гледахме "Зимна приказка в Ню Йорк", хареса ми! Беше някак романтичен и дълбок, от друга страна и Колин Фарел  Heart Eyes Май съм започнала да узрявам щом ми харесват толкова възрастни мъже  Laughing

Напоследък уж не ям сладко или хляб и кантара не мърда  Crossing Arms Беше се раздвижил първите два дни, но сега пак съм качила сваленото. Нищо де, няма отказване... от 1 март съм решила 90 дневната диета!

Разкрасително... не знам и аз, днес ми е мързеливо.

# 3
  • Мнения: 519
Привет и от мен Hug
Адски мързеливо и отпаднало ми е днес. Наклепах по една маска на косата и лицето и след малко се отправям към банята. После мисля да се дръпна с пресата и това ще е за днес
Хубав, макар и мрачен петък от мен Simple Smile

# 4
  • Мнения: 72
Да се шмугнем в новата темичка с настроение и хъс.Дзоп! Hug

# 5
  • Мнения: 1 466
Ехоо, привет и от мен в новата тема!
Тайрич,   bouquet Hug

Записвам се не особено красива, но пък и мързелива не съм - семестърът започна... и ще е малък ад.  Tired Толкова много за учене... още от първата седмица, но не се става лесно фармацка.  Mr. Green

Днес имам свободен ден, който от другата седмица ще заместя със стаж в една аптека, и ще разкрасявам къщата - вече направих палачинки за закуска, готви се и оризът с гъбки, доматки и месце...   chef
Неделя ми е ден за разкрасяване, дано да имам повече да споделя по темата тогава.

Сега ставам да чистя и после ще разходя дребничкото.  Heart Eyes
Хубав ден!  Hug

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 13 481
Аз днес от рано-рано си свърших едни задачки - взимах едни пратки от Еконт, пусках други и по пощата пусках неща. Преведох скромна сума за едно детенце, което се бори с коварна болест. Радвам се, че приключих с тези неща.
Хубав ден на всички, а мързелът днес е от времето навън  Grinning

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Тайра, благодарско за новата тема  Hug  bouquet
И аз съм сред редиците на мързеливите Embarassed Напоследък нямам много работа, чакам вести за друга, това ме изнервя...и с времето някак се "пускам по течението" , инертността ме обзема, а знам, че не бива Confused От две седмици не съм стъпвала в залата за тренировки, за сметка на това, добре си хапвам и все "от утре" си обещавам, че ще се взема в ръце Confused
Мими, заспах, естествено, на филма Mr. Green
Обещах на приятелка да пием кафе, но дори и за това ме мързи да изляза от вкъщи Confused
Абе, по темата съм ,с две думи Wink
Прекрасен ден на всички  bouquet

# 8
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро и от мен! Мъча се на чаша кафе без захар, въпреки че снощи развалих диетата и то не с ядене, а с алкохол. Както и да е няма да спирам, а пък каквото стане в крайна сметка. Намазах си косата с зехтин, след малко влизам в банята, а после ще си правя маска на лицето с авокадо и мед. После и ноктите трябва да оправя, да сготвя и пак на работа. Снимки от карнавала със сигурност ще има, но другата седмица, че тази неделя ще е само за деца, а другата за възрастни въпреки, че от няколко дни вече се разхождат всякакви маскирани индивиди. Аз още не съм си избрала костюм, но има време. Като заговорихте за филми преди няколко дни гледах 12 години в робство и много ми хареса, много плаках понеже съм много чувствителна Cry. От няколко дни насам малката вече много ми липсва, хиляди пъти съжалявам че я оставих в България, сега се чудя как да си я приберем обратно newsm78. Приятен ден пожелавам на всички!

# 9
  • Мнения: 98
Здравейте и от мен в новата тема! Hug  bouquet
Мими, хареса ми филма.
Боби, приятно изкарване довечера!
Маски правя 2-3 пъти седмично, но много рядко си забърквам домашни, мързи ме...
Прекрасен уикенд на всички! Hug

# 10
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Привет и от мен в новата тема......

Маски правя 1-2 пъти, но годишно  Embarassed
Все се каня да се мотивирам....
Отивам да гладя тоалетите.
После ще ходим до 2 магазина да видим на Марти за обувки, а в 18 ще я заведа да й направят прическа за вечерта.... кипра ми е тя.....  Heart Eyes

Хубав ден!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 13 481
Маска правя само на косата и то не всеки път, на лицето с години не съм правила  Embarassed

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Хоп и аз в новата тема и да споделя че съм мнооого доволна от този СС крем http://www.ebay.com/itm/111250040124?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1439.l2649

# 13
  • Мнения: X
Тайра,благодаря и аз за прекрасната тема!  bouquet

Преди малко се прибирам след цял ден обикаляне по задачи. Но свърших поне хубава работа. Сега ще си направя едно кафе и малко ще отпочина,че после ме чака готвене. Ще правя запечени картофки със сметана и гъби.
Разкрасителното днес ще бъде душ,ексфолиране на тяло,и устните ще ексфолирам и може да мацна на муцуната маската с канела и мед.
Маски за лице правя два пъти седмично. Понякога се случва и през ден,но поне при мен не е навредило по никакъв начин.

Хубав уикенд на всички! Hug

# 14
  • Мнения: 5 060
Ето ме и мен.  Hug Имах хубав ден в работата.
Дидче, Мими, утре ще пиша впечатления от шушиту  Laughing

Сега ще врътна едни спагети и към 8 и нещо ви казвам "наздраве".

Общи условия

Активация на акаунт