Мързеливи красавици - 33

  • 43 515
  • 754
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ТРИДЕСЕТ И ТРЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Справяме се и с маникюра и педикюра в домашни условия. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита! Три пъти УРА!!!



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party



Дерзайте, лейзита!


Ето и предишните теми:

Последна редакция: пт, 28 мар 2014, 13:48 от Mamma

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 13 473
Добър ден, започнах деня с кафе и фреш, днес ще съм по-скоро мързелива, трябва само епилатора да пусна. Утре ще мина да си взема антицелулитно масло и започвам масажи с вендузата /дано от това поне да има някакъв резултат/
Хубава седмица на всички  Hug

/да си напиша и в тази тема, че да не я изпусна/

# 2
  • Мнения: 293


Ей, честита нова тема....рядко се разписвам,но....съм си и мързелива и красива...Баба;)
Нооо тия дни съм определено много активна, разкрасих цялата къща пролетно, а неделята се разкрасих и аз...остава ми боя и козметик сряда....
Ееех,пролетно ми е, макар днес да лунувам....Simple Smile)) Нека и на вас ,Красавици да ви е!!!!  bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
ей честита тема

Днес супер работно реших да тръгна 1 час по рано за работа /че исках да мина през пощата да прибера една пратка и да ида до Лидл за една тавичика/ и изненада .......... колата изобще не щя да запали .
До там с работния ентусиазъм издърпахме я на сервиз и се довлякох в офиса , около 10 мин след влизането ми в офиса ми се откърти токчето на едната обувка - добре че под нас има обущар....... не мисля тази седмица да съм много работна ама каквото дойде

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 16:52 от MAMA GALQ

# 4
  • Мнения: 55
MAMA GALQ - много каръшки ти е започнала седмицата, дано до края да е успешна.
Аз съм на работа, доста задачки отметнах от сутринта.
Отнесох много комплименти за новия цвят на косата, само аз май не мога да свикна с толкова тъмен цвят на косата.
Тайра- мерси за новата тема Hug
bg_baba60 - разписвай се по-честичко.
Планове до края на вечерта - след работа да взема детенце от градина и да се мотаме по парковете. Трябва и да готвя нещо за вечеря, спагети ми се въртят в главата, ама ще видим.
Някоя от вас, мацки, ходи ли на солариум? Нещо много бяла изглеждам / поне аз така се виждам/ и се чудя дали да не направя няколко серии за кратко време? Ама пусто пък и ме е страх, да не си прецакам кожата, косата. newsm78
Приятен следобед ви желая, на лунуващите - успех

# 5
  • Мнения: 98
Да се запиша и аз в новата тема. Отчитам се с епилиране, маска и лак. Сега мисля да си направя едно фрешче и да почета.
Катенце, честит нов цвят! И аз обмислям спагети за вечеря, не ми се занимава с друго... Embarassed
Аз също съм доста бяла и не се харесвам така, но ме е страх от солариума...
Прекрасен ден на всички!  Hug

# 6
  • На острова
  • Мнения: 1 274
Мария, да, не изпитвам и аз глад, 4-ти ден ми е. Както сме обсъждали, то си е до психическа настройка най-вече. А и ми дойде, чуствам се подута и още повече не ми се яде. Аз пък ям банан /защото той е по- запичащ, а от крушите и кивито много се разхлабвам и имам нужда от балансьор/. Иначе - банани, портокали /намерила съм си едни страхотни/, ябълки, круши, киви, манго, помело. Те май същите  Joy

Така че и аз съм в Луната, досега два чая - зелен с жасмин и мента с лимон. После лайка с мед.

Сядам да пиша втората си курсова работа. Ще изправям косата по-късно, някакви манджи ще готвя за мъжете и най-накрая ще се лакирам.

Хубава седмица  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 243
Миа, кви курсови пишеш? Да не си почнала да учиш нещо  Flutter
Катенце, аз почнах солариум по същата причина- много бяла станах и ММ каза, че изглеждам болнава и ме прати на солариум. Не мисля, че от 3-4 кратки посещения ще си развалиш кожата и косата Wink
Абе и аз не изпитвам глад, ама като знам, че не трябва и само ядене ми е в главата  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 72
Дотук добре.Фреш,кафе,вода,чай,ама довечера ще засвирят цигулките в тумбака.Нахъсваме се с колежката,пък за резултати ще говорим утре.
Разкрасително съм само с епилатор и лееек грим,колкото да не плаша хората....
Да не се криете да ядете по ъглите,ей! smile3513
Ще се броим привечер пак.
За утре съм намислила супа от коприва,ябълки и ....ще видим... newsm78
Деси,да кажеш после за ефекта от вендузите,щото Кисчето не можа Laughing
Катенце,вече сте на градинка?Радвам се за сладката...
Наздраве с гола вода и...до после... Hug

# 9
  • Мнения: 55
мама Дидче - да, на градина е.
Хич не се крия по ъглите, няма да ви казвам днес какво ядох, за да не ви дразня smile3505

# 10
  • Мнения: 519
Да не ви изпусна  Hug
Имам си нов цвят на косата Flutter
Днес ме хвана музата и изчистих прозорците , мих банята, терасата гладих общо взето разкрасих къщата, но не и себе си Naughty
Остава да сготвя нещо.
Успех на лунуващите, и този път не съм сред тях

# 11
  • Мнения: 361
И аз да скоча Hug

НА лунуващите-приятно и леко. Hug

Разкарсително днес не мога да се отчета с нищо.Не съм спала цяла нощ от ужасна кашлица и сега съм скапана,а още колко има докато си легна Tired
Помотах се малко с приятелки след работа,ама то такъв вятър,не знам как не ме отнесе.

Пуфпаф,покажи Wink

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 13 473
Кatence От ноември /все още имах разлика от морето/ започнах да ходя на солариум и то рядко през 10-15 дена, макар че ми се иска всяка седмица. Правя го за да поддържам тена, не че съм черна сега, но когато ходя на солариум после не изгарям от слънцето, а аз се пържа в буквалния смисъл по плажовете. Намерих си силен солариум или поне с нови лампи, пускам се между 8-10 минути и се чувствам добре. Освен това в този сезон започват да ми излизат пъпчици по гърба и ръцете, благодарение на солариума ми завяхват много бързо.

Умирам от глад, това защото съм си вкъщи, а не навън. Не знам как ще избутам докато заспя, а за капак вечерта мъжа ще пече наденица  Sad

# 13
  • Мнения: 519
Аз пък как го написах все едно от брюнетка съм станала блондинка Mr. Green
Леко я изсветлих

# 14
  • На острова
  • Мнения: 1 274
Кисче, карам един курс онлайн Customer service, към колеж е и ще ми издадат сертификат после. Много е интересен, а и мисля че ще седи добре в Сиви-то. Три части е, първата минах успешно, сега довършвам втората и ще я пращам.

Момичета, по време на лунната диета/режим аз си повтарям, че храната няма да избяга. И утре ще има наденица, салата, картофи и т.н. Аз снощи замесих тесто, направих страхотна пица и грам не ми се е дояло. Няма къде да ходи, пак ще направя, ще си хапна. Сега е ден за почивка на тялото  Wink

Общи условия

Активация на акаунт