Професионални серии за коса - тема 64

  • 49 561
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413

Вие влизате в тема 64 - ДОБРЕ ДОШЛИ !

Вместо запис моля споделете :
1. Опитът ви със слънцезащитните серии-любими и кои не бихте купили повече?
2. С кой продукт с най-голямо удоволствие и успех стилизирате косата си? 

Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Терапиите за коса. Има ли такива?
Шампоаните
За блясъка на косата
Ботокс терапията на Лореал за коса

Терапия на Милк Шейк с млечен протеин
Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване
Колагеновата терапия на  Шварцкопф




Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Колагенова терапия на Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue - продукти
Терапия на Милк Шейк - продукти и стъпки
За Alfaparf Milano Midollo di Bamboo
Къдравата коса
За боите Majiblond
Деминерализиращи терапии
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар




Често обсъждани продукти за коса в темите:

Kerastase Resistance (протеинова)
Kerastase Nutritive (подхранваща)
Серия Fiberceutic или Ботокс за коса (укрепваща, уплътняваща серия)
Протеин ApHogee
Копринa CHI Silk Infision
Philip Kingsley - Еlasticizer (изглаждаща, омекотяваща маска)
Макадамия (подхранваща, дълбоко възстановяваща)
Мароканойл
Lakme - L2 (хидратиращ, подхранващ)
Milkshake - продукти
Alfaparf Milano - Midollo di Bamboo (протеинова, хидратираща, уплътняваща, еластичност)
Schwarzkopf Bonacure - Колагенова терапия (гъвкавост, еластичност, полиране)



Терапевтичните преси, които ползваме:
http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=product_inf … p;products_id=273
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/maski/podhranvashta/stud … etlina-ultra-zvuk



Предишни теми:

# 1
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Първа Simple Smile) и в Арлен Керастаз

# 2
  • Мнения: 2 562
Руса мама,обичаме теееее Hug
Така по въпросите.Слънцезащитната маска на Голдуел и шампоана са ми гаворити.Идеални за суха коса каквата става моята след плаж Peace Не ми допадна слънце защитната серия на лакме.Пробвах на мостри,косата ми стана фризи и суха.

Стилизанти?Хм,доста са.В момента крема без отмиване за боядисна коса на Йожен перма.Уникален е за моята коса.След него идва балсама без отмиване на Алфапарф от серията Мойстър,а след това лакметата...

Благодарение на Руса Мама,довечера ще си взема крема на Йожен Перма за къдрици Hug От фриз.салон Wink Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 апр 2014, 13:22 от bubka:)

# 3
  • Мнения: 413
1. Опитът ви със слънцезащитните серии-любими и кои не бихте купили повече? - нямам опит в продуктите за коса.
2. С кой продукт с най-голямо удоволствие и успех стилизирате косата си? - Пяната за обем в корените на Лейбъл М   bouquet и Елексира на Керастаз  txtloves

Последна редакция: ср, 23 апр 2014, 13:24 от white jasmine

# 4
  • Мнения: 3 413
Руса мама,обичаме теееее Hug
 bouquet      newsm76

С кой продукт с най-голямо удоволствие и успех стилизирате косата си? - Запленена съм от крема за къдрици Артист Йожен Перма,предната тема писах за него.Никакво "колосване" на косата,мека,хидратирана,а къдриците са трайни  Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 268
1. Нямам опит с професионални слънцезащитни продукти- ще се радвам на препоръки.
2. Най-много си обичам лилавата топка на TIGI, в търсене съм на идеалния продукт за "намачкване" на къдрици.

# 6
  • Мнения: 413
Да вметна, че една дама много хвалеше на Кюн, слънцезащитното олио за коса и спрей, има и шампоан от същата серия, маска и балсам. Аз лично обаче не съм фен на Кюн.

Руса мама, този крем става ли за къдрици направени със сешоар или маша?

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
РуСа-Мамма Hug благодаря ти за новата тема  bouquet
От слънцезащитните продукти съм ползвала серията на Лакме - честно казано, не бях особено впечатлена, а миналата година - на Лореал - Сюблим - по-балансирана и с много приятен аромат /използвах ш-н, балсам и спрей. Иска ми се тази година да пробвам нещо ново Flutter
Относно стилизирането -  от известно време насам оставям косата сама да изсъхне- не ползвам сешоар, преси нямам; ако все пак ми се наложи бързо изсушаване, имам си Хрома термик и Нектар термик - обичам си ги и двата Wink

# 8
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Слънцезащитни не използвам. Стилизанти Пяна за коса на Тиджи  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: X
До сега не съм използвала слънцезащитни продукти. Според мен за да е подходящ един продукт за лятото, трябва преди всичко да доставя силна хидратация на косъма. Продуктите във вид на олио също са много подходящи за лятото, защото едновременно проникват и обгръщат косъма, като по този начин го предпазват. Заплюла съм си Лейбъл М. с овес и мед, защото имат УВ защита и може би те ще са ми слънцезащитната серия за това лято.
Стилизанти не използвам, косата ми си е права и гладка.

# 10
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ползвала съм само слънцезащитната серия Sloar Sublime на Лореал Проф и съм със смесени чувства.



Шампоанът доста ми заплиташе, а олиото пък зловещо ми омазняваше косата. Обаче пък я предпазваше добре и ухаеше страхотно. По-скоро обаче бих ги писала като разочарования. За предстоящото лято бих си взела само спрей за предпазване от УВ лъчи. Ако някой препоръча нещо конкретно ще съм благодарна  Laughing

Стилизанти не ползвам много, но като цяло съм доволна от лаковете за коса на Лореал Проф - Infinium и този със страничното разпръскване. Отскоро се радвам и на спрея за вълни тип току-що излязла от морето на Alterna.

# 11
  • Мнения: 413
Заплюла съм си Лейбъл М. с овес и мед, защото имат УВ защита и може би те ще са ми слънцезащитната серия за това лято.


Ползвам ги в момента, няма Керастаз, няма Макадамиа, няма нищо по-хубаво за мен от тази серия  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 355
РуСа-Мамма, благодаря за темата   bouquet
1. Използвала съм само слънцезащитната на Лакме, по-скоро нищо особено не видях от нея.
2. Стилизанти не използвам.

# 13
  • Мнения: 9 183
Пропуснах последните 3-4 страници от старата тема  Rolling Eyes
никакви слънцезащитни не ползвам лятото  Embarassed пазя си косата с шапка по цял ден!
чак след залез слънце я свалям.

А доволна съм от това най http://www.shuuemuraartofhair-usa.com/Essence-Absolue/SU028,default,pd.html най-много Peace
 всичко останало го подарих и изхвърллих

# 14
  • Мнения: X
Заплюла съм си Лейбъл М. с овес и мед, защото имат УВ защита и може би те ще са ми слънцезащитната серия за това лято.


Ползвам ги в момента, няма Керастаз, няма Макадамиа, няма нищо по-хубаво за мен от тази серия  Heart Eyes
Супер, още положителни мнения   bouquet  Макадамията ми е любима, така че ще се радвам ако я надминат!

Общи условия

Активация на акаунт