Професионални серии за коса - тема 68

  • 47 376
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Вие влизате в тема 68 - ДОБРЕ ДОШЛИ !



Вместо запис моля споделете :
1. Какви стилизиращи продукти за коса използвате?

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Ботокс терапията на Лореал за коса
Терапия на Милк Шейк с млечен протеин
Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване

Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги
Къдравата коса
Деминерализиращи терапии
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата
За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар



Терапевтичните преси, които ползваме:
http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=product_inf … p;products_id=273
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/maski/podhranvashta/stud … etlina-ultra-zvuk


Как да се подстрижем сами


 

Предишни теми:

Последна редакция: чт, 14 авг 2014, 15:43 от Анонимен

# 1
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
http://prikachi.com/images.php?images/119/7532119H.jpg Снимка на косата ми малко е тъмно и не съм я вчесала  Mr. Green . Гледам като съм вкъщи по рядко да я реша да не се омазнява допълнително и реших да се снимам, понеже бях обещала на една съфорумка . Благодаря за новата тема на въпроса за стилизиращите продукти използвам рядко пяната за къдрици на Тиджи и гел за обем в корена на Керастаз, другото което често използвам е муса Денсифик  Peace

# 2
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за новата тема!  bouquet

Не ползвам стилизиращи продукти, ако теричния крем на Форс Вектор е стилизиращ продукт, значи ползвам това. Не обичам косата ми да е напластена със стилизанти. Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз не ползвам стилизиращи продукти, освен ако термозащитите не се броят за такива. Всъщност термо желето на Лореал е от стилизиращата серия, значи имам него и ползвам.

cityofangels, шампоана Денсифик се е появил в ЗР. По английските сайтове не съм гледала.

Благодаря за темата.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Браво Фрея!

Хубаво оформена тема с нужната информация.

Не използвам много стилизанти.

Пяна на Керастаз Резистанс за обем:


Мус на Керастаз Денсифик. Не се води уж за стилизиране, а за уплътняване,  но има стилизиращ агент:



Лак зa коса на Керастаз К:



Мус за топлинна защита и изправяне на Алтерна Хемп


Лак за коса Алтерна Тен

# 5
  • София
  • Мнения: 5 474
Изпуснах последните няколко теми,сега бързам да се запиша.Стилизанти почти не използвам,гледам преди всичко да поддържам косъма здрав и оттам нататък с подходящата прическа,сушене правилно(сега лятото не я суша) и редовно подстртгване сама си застава добре,може би това се дължи и на факта че е средна дължина.
 Лилавата топка на Тиджи е единственият ми стилизант,не оставам без нея.

И да дам отчет,за трета поредна година ползвам слънцезащитната серия на Лакме и оставам доволна,след 10 дневен престой и доста плаж и слънце се радвам на нормална,непресушена коса.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 610
Freya,благодаря ти  Hug
 
 Стилизанти не ползвам,освен понякога спрея на Алтерна за плажен ефект.

# 7
  • София
  • Мнения: 160
Благодаря за новата тема  bouquet , тя е номер 68.
Не използвам стилизиращи продукти.
Купих си червения шампоанна Джон Фрида - Фул рипеър, днес ще го ползвам и ще дам отзиви Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема  bouquet , тя е номер 68.

Peace Hug Някой ако се сеща още нещо за добавяне/коригиране да пише докато не са минали 24 часа за да редактирам.

# 9
  • Мнения: 2 726
И аз благодаря за новата тема   bouquet

Не използвам стилизиращи продукти, само в много редки случаи лак за коса на Londa, когато съм вързана на опашка, за да пригладя фризитата  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 413
Запис, после ще се включа подробно.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Благодаря за новата тема  bouquet
Използвам единствено лак за коса на Шварцкопф, когато ще топирам косата.

# 12
# 13
  • Мнения: 7 573
Запис. Blush
Нищо стилизиращо не използвам,така че ще ви чета с интерес.  bouquet
За да не е съвсем спам да похваля пак новата ампула пример  на Лореал-за втори път я слагам и косата ми определено изглежда мноого по-добре-чувствам я здрава и много по-плътна,мисля да продължа да я използвам. Peace

# 14
  • Мнения: 1 378
Мерси за темата  bouquet
От към стилизиращи и аз съм пас, от време на време пръскам лак като съм я къдрила, но мразя ефекта и избягвам. Единствено топката на Тиджи понякога слагам за лека фиксация на къдрици  Peace

Момичета, от известно време спрях да си изправям косата, спрях и да я суша със сешоар,оставям я да изсъхне сама. Отидох на море и установих, че имам хубави къдрици  Mr. Green Налага ми се обаче леко да накъдрям горния пласт понеже той е по-прав. Е, за около месец забелязах каква е разликата с преса и сешоар и без тях. Долния ми пласт е здрав, а горния е със сухи и бързо цъфтящи краища, въпреки че ползвам термозащита поне една ooooh! Определено влиянието на пресата е голямо, за съжаление за сега не успявам съвсем да я оставя.

Общи условия

Активация на акаунт