С какво ви дразнят свекървите- 67

  • 87 238
  • 765
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 439
Нека новата тема се изпише мноооооого бавно. Grinning Stop

# 2
  • Мнения: X
Нека новата тема се изпише мноооооого бавно. Grinning Stop
Ти ще видиш, аз като стана свекърва, всеки ден ще има по 50 страници. Laughing

# 3
  • Мнения: 232
Тая на снимката сигурно брои правилата, които снахата трябва да изпълнява. Mr. Green
Благодаря за новата тема.

# 4
  • Мнения: 5 618
Уиш, жива и здрава да си ти и всички край теб! bouquet

За мен пък е непонятно като видя мъж и жена да се разхождат и жената да бута количката. Явно някои майки верно са орлици със жълти книжки.
Ами например аз след секциото излизах няколко пъти с мъжа ми, но държах да бутам аз количката, за да й свикна и да видя мога ли да се справям и сама. По-добре някой да така, отколкото да излезя и да закъсам някъде по пътя.

# 5
  • Мнения: X
Благодаря, Кати!
Сега за количката, ясно е, че всеки е нетърпелив да гушне малкоот човече, което е чакано толкова време, да го разходи с количка, но дори най-нетърпеливата баба би следвало да стопли, че не е редно да отнема тези първи мигове от майката.

# 6
  • Мнения: 13 768
Ти ще видиш, аз като стана свекърва, всеки ден ще има по 50 страници. Laughing
Ние пък ще те защитаваме и ще ни викат "гадни свекърви" hahaha

# 7
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Честито на празнуващите и дано още доста годинки ви четем във форума Simple Smile

Аз пък напоследък много татковци виждам да бутат колички, било сами, било с мамите. Подобна гледка ме радва.

# 8
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Ако бъдещите свекърви в темата ще са като the wishmaster, то тя ще се затрие. Архива само ще ни остане да четем

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Не знам за свекървите, но моя мъж много обича да бута колички и като излезем с някоя приятелка с бебе, започва да се върти като гладна мечка около количката  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 925
Благодаря за новата тема! И аз съм бъдеща свекърва и тъща, но май че като тъща ще бъда по-зла. Шегата настрана, но искам да възпитам сина си да уважава и почита бъдещата си съпруга, да бъде нежен и внимателен с нея, да й помага във всичко, от отглеждането на децата до къщната работа. Няма да им се меся, съвети ще давам, но няма да настоявам да се изпълняват. Същото ще бъде и за дъщеря ми, разбира се. Simple Smile В едно семейство уважението и почитта към другия са двустранни Simple Smile

# 11
  • Мнения: 13 768
Ако бъдещите свекърви в темата ще са като the wishmaster, то тя ще се затрие. Архива само ще ни остане да четем
Ааа, недей така Stop Първо, не се знае тя дотогава какво чудо-юдо ще стане, второ, още по-малко се знае снахата какъв звер ще бъде Mr. Green

Честит празник и на теб bouquet Още дълги години да се обичате с мъжа ти!

# 12
  • Мнения: 18 448
С ММ винаги се побутвахме кой да бута детската количка, сега се побутваме кой да бута пазарската количка в супермаркетите. По-удобно ни е да бутаме количка, отколкото да вървим, особено бавно, с празни ръце и да се чудим къде да ги подпрем. Laughing

# 13
  • Мнения: X
И аз съм бъдеща свекърва и тъща, но май че като тъща ще бъда по-зла.
Май и аз така. Дъщеря ми е още малка, но когато преди години получи като наследство една сума, аз я инвестирах в апартаментче на нейно име с аргумента "Да си има свое жилище, за да не зависи от някакъв си мъж и родителите му".
Птица, аз и сега съм си чудо-юдо. Дъщеря ми беше на 4-5- години, когато изтърси на друго дете: "А мен от нищо не ме е страх. Мама е толкова злобна, че ще разпердушини всеки, който ме заплаши". Голяма реклама ми направи! ooooh! Синът ми в 9 клас беше разубедил класа си да не бягат от час с аргумента "Никой учител не може да ми причини това, което ще ми причини майка ми, когато научи". Та, горката бъдеща снаха!

# 14
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Wish, здрава да си и все така духовита, много те харесвам от това, което съм чела тук във форума Hug bouquet Имам някакъв спомен, че с нещо такова сме се поздравявали в темата преди, та си позволявам да ти го 'пусна'  Hug
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт