Искам да кажа ... (83)

  • 61 753
  • 752
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имате ли тераса, веранда, двор, място, където лятото да поседнете с книга, кафе или просто за почивка или хапване?

Когато готвите нещо,
не забравяйте да пратите
линк към рецептата на Лале в дъжда за тук:
Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Не,нямам. Ама аз и време сега нямам Simple Smile

# 2
  • Мнения: 22 438
В апартамента,  тераса голяма, но в тази жега абсурд да седна там.

# 3
  • Мнения: 5 366
Имам тераса, веранда и двор. Чета, докато ситното спи, а той държи да спи плътно до мен, съответно - чета в лекото. Докато бях бременна с каката, ни беше много приятно да чета под асмалъка в двора.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
При мен е сенчесто с голям чардак. Но сутрин с кафето и вечер за вечеря, ние вечеряме късно, е приятно хладно.

# 5
  • Мнения: 2 780
С киндъла на пейка в парка, запасен с пакет цигари.

# 6
  • Мнения: X
В апартамента, малка тераса, но е много приятно. Жегата идва чак след 4. През деня е прохладно и с удоволствие си пия кафето и чета там.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Имаме, и двор, и тераси, и тераса на двора  Peace. Вечеряме си доволно, обилно и до късно през лятото там  Flutter.
Косата си боядисвам от 17-18 годишна  Crazy, без да се е налагало...сега вече се налага, а пък не ми се занимава  ooooh!.Все още ползвам безамонячни бои и се мажа сама вкъщи, да видим до кога  Whistling.
Вчера и днес се виждам с приятелки, по една на ден ми е достатъчна  Whistling.Повече ми идват в повече  Rolling Eyes.Всяка с грижите си, главата ми бръмва.
Прослушах си и девойките-по едночасов разговор с мама и сестра ми. Имаме  и гостенче на басейнчето, въобще уплътнено ми  е времето  Mr. Green.

# 8
  • До морето
  • Мнения: 7 073
Имам си тераса, бая широчка, с маса и столчета.  И гледка си имам. Идеално за Киндъл и мента с мляко  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 6 710
Цяло лято сме в Черноморец, имаме двор и сме почти целия ден навън.Навън се и храним  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 23 097
Ако искам сигурна смърт през лятото, мога да седна на терасата. Остъклена е и не искам и да знам колко градуса е. Киндъла си го чета в спалнята на пуснат климатик. Почнах един роман на Гришъм и ми е много интересен. Преди това се мъчих с някакъв Пътешественик във времето, но не ми се получи с него.

# 11
  • Мнения: 2 780
Ако искам сигурна смърт през лятото, мога да седна на терасата. Остъклена е и не искам и да знам колко градуса е. Киндъла си го чета в спалнята на пуснат климатик. Почнах един роман на Гришъм и ми е много интересен. Преди това се мъчих с някакъв Пътешественик във времето, но не ми се получи с него.

Кой роман на Гришъм четеш?

# 12
  • София
  • Мнения: 23 097
Чета Братята.  Peace
И не ловя Покемони.  Wink

# 13
  • Мнения: X
Тераса с градина към нея, слънчево е до към 14 ч., после е сянка. Тихо и уютно ми е, съседите са много, но пък читави. От пролетта до късна есен си ползваме терасата много интензивно.

Последна редакция: нд, 24 юли 2016, 20:29 от Анонимен

# 14
  • Мнения: 39 384
Имам тераси. На едната имам маса и столове. Една лятна вечер реших да спестя на децата гледането на
телевизия, докато се храним. Еми те се загледаха по самолети и пак яденето беше кошмар. Сега там от време на време готвя, за да не омирисвам вътре. И смятам там да направя малка кухня след време.
Имаме и двор- голям с много овощни дървета и цветя. Там е хладно и сянка до 14 часа. Имахме и хамак миналата година, маса и столове. Имахме и надуваем батут, люлки, палатка.....но вече са големи деца и не ги  изкарваме. Имаме и циментиран двор с много цветя в саксии и маса и столове. Родителите ми го ползват всеки ден. Аз си седя на климатик.
Извод- Не ползвам нищо по предназначение- трябва да се поправя. 

Общи условия

Активация на акаунт