АВГУСТинските деца боядисват за Великден шарени яйца!

  • 10 978
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Заглавието е дело на ...


Ние сме 171 мами августинки
Имаме си 71 момиченца и 102 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси
Ян Бибиян

ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Вн)
VIP бебе
Лакомник


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg   Дечко

Предложения за заглавия:
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! -
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
С китка шарена в ръка АВГУСТинчето очаква пролетта - yanakr
Щъркел трака трак трак- АВГУСТинче навън ще играеш пак - yanakr

Ако имате нови предложения за заглавия, ще се радваме да ги споделите на ЛС на Август07!
 

Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

# 1
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Първаааа smile3534

# 2
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug

Не съм писала отдавна  Embarassed

Попрочетох набързо...
Пиванова, стискам палци операцията да мине успешно, когато и да е тя  Hug
Лелка, целувки на Мони по цепнатата брадичка  Sad
Ния, как е Марти?
ДимяниHug на Райчето.
Френски Тони, калпазаните ти са страхотни  Heart Eyes

Колкото до Рошла - расте и дивее. Един ден не излязохме и тъй като нямаше къде да изразходи енергията си не заспа от 9 сутринта до 9 вечерта  Crossing Arms И тя обича много да се заравя в пясъка  Mr. Green Продължава да не яде и да я кара предимно на АМ. Не ще да куса кис. мляко, единствено го приема /и то 2-3 лъжички/ ако е плодово. Иначе държи да се "храни" сама - храни силно казано, защото тя си играе с храната, а не я слага в устата  ooooh! Иначе е здрава /пу-пу/, като изключа появата на "нейните" си петна от бог знае какво. Лошото е, че я сърбят и ги разранява с чесане...
...
Исках да кача 2 снимки в албума ни, но ми дава грешна парола... Да не би да има промяна?

# 3
  • Мнения: 324
Колкото до Рошла - расте и дивее. Един ден не излязохме и тъй като нямаше къде да изразходи енергията си не заспа от 9 сутринта до 9 вечерта  Crossing Arms И тя обича много да се заравя в пясъка  Mr. Green Продължава да не яде и да я кара предимно на АМ. Не ще да куса кис. мляко, единствено го приема /и то 2-3 лъжички/ ако е плодово. Иначе държи да се "храни" сама - храни силно казано, защото тя си играе с храната, а не я слага в устата  ooooh! Иначе е здрава /пу-пу/, като изключа появата на "нейните" си петна от бог знае какво. Лошото е, че я сърбят и ги разранява с чесане...
Ментина, все едно за моята Мая говориш. Единствената разлика е, че ние още се кърмим. Не че това ще те успокои, ама да знаеш, че и други са на вашия хал Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 5 721
 Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 660
Лелка струваше около 15 лева някъде,дава се по 5мл на ден,прави се 1 курс и после пак наесен ще му давам PeaceПри нас поне има голям ефект,дано и при вас,ако решите да го пиете.
Снимахме малкия преди малко във фотото за паспорт,голяма скица излезе:)))
Сега заминаваме на скай сити да  видим нещо в Хипото...

# 6
  • Мнения: 1 554
и аз съм тук Heart Eyes

# 7
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Колкото до Рошла - расте и дивее. Един ден не излязохме и тъй като нямаше къде да изразходи енергията си не заспа от 9 сутринта до 9 вечерта  Crossing Arms И тя обича много да се заравя в пясъка  Mr. Green Продължава да не яде и да я кара предимно на АМ. Не ще да куса кис. мляко, единствено го приема /и то 2-3 лъжички/ ако е плодово. Иначе държи да се "храни" сама - храни силно казано, защото тя си играе с храната, а не я слага в устата  ooooh! Иначе е здрава /пу-пу/, като изключа появата на "нейните" си петна от бог знае какво. Лошото е, че я сърбят и ги разранява с чесане...
Ментина, все едно за моята Мая говориш. Единствената разлика е, че ние още се кърмим. Не че това ще те успокои, ама да знаеш, че и други са на вашия хал Wink

Успокоението ми е, че е здрава /пак да я заплюя/, но докога ще я кара така - идея си нямам  Thinking Надявам се Мая също да не е от боледуващите и все някога да проядат тези наши деца  Hug

Успях със снимките /Морска,   bouquet/. Ето:
http://www.avgustki.snimka.bg/album.php?album_id=168034&pid=11633772
http://www.avgustki.snimka.bg/album.php?album_id=168034&pid=11633825
http://www.avgustki.snimka.bg/album.php?album_id=168034&pid=11633886

# 8
  • Мнения: 1 258
И аз да се плясна  при вас.Не пиша редовно но за това пък чета редовно  Wink

Гледам снимки е сложила ментина.Ние не сме се показвали от много време.Ето и няколко от нас.

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30261276&l=1758165531&id=1551556235
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30261277&l=5ddefc97fc&id=1551556235
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30261278&l=a955c396bd&id=1551556235
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30261279&l=405cec88e4&id=1551556235
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30261280&l=e8167b8b80&id=1551556235

# 9
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Страхотни деца видях!
И Мони я кара само на мляко и солети,хи4 не яде,аз готвя и хвърлям.

# 10
  • Мнения: 361
Запис и от нас!!!

Ментина,Алма Heart EyesСтрахотни са малчовците Hug

За локвите,какво да ви кажа-аз вече спрях да се карам.И с каране и без каране,все се връщаме като прасета.Оставям я да си джапа,да се маже............И да ви кажа има ефект-вече взе да и става безинтересно Mr. Green

Лелка,дано това да е било последното ви премеждие Praynig Peace

Ние сме добре.Малката днес в по-голямата част от деня се гледаха с баща й.Аз бях до хомеопата и после малко на хаимана.Ееееееее,хубаво си е така Hug

# 11
  • Мнения: 530
Алма ,ментина-страхотни сладури са дечицата.
Ние днес бяхме на великденски благотворителен концерт-базар на децата от децките градини.Много се бяха постарали дечицата за придставянито си -а ние мамите и госпожите и госпожите за яйцата.Ние си купихме яйца и те съответно не оцеляха до вкъщи.
Лека вечер.

# 12
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Ментина, Алма, страхотни сладкиши си имате.  Hug
Айде, като сме отпочнали със снимките, его и малко пролетни от мен. Heart Eyes
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=365510&pid=11637593

Олеле, аз току-що влизах в профила си за яслите.  ooooh! Вече са изкарали - от тази сутрин, списък по точки. И се оказваме в нашата яслена група 36 парчета с равни точки, които ще се борим за 1 място.  #Crazy Шанс в този случай? Почти равнозначно на нулев. ooooh!

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 22:06 от lulumba

# 13
  • София
  • Мнения: 5 721
Лелка,много гадно Confused
Дано бързо заздравява и да не остава белегче! Praynig Hug

Много хубави дечица ейй...  Hug Heart Eyes

Лулу,а ти защо си се поскрила така  Wink Sunglasses Hug

Райън също е фен на локвите!
От 3 дни не ядем почти нищо никога не е бил така!
Днес си купихме кола от тези дето се бутат с крачета Grinning само това си нямахме  ooooh! вече не знам кое къде да сложа! Crazy

Лулу,при мен още няма излезнало нищо по точки  Thinking

Ментина,Рошлето е приказна както винаги! Praynig

# 14
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Димяни, е, ха честито ви возило. С кеф да си го бута.   car003 Сашундера получи такова за рождения си ден и още му е страшна тръпка.  Peace Обаче от известно време налита като муха на мед на колелото на Теди.  Mr. Green
Ооо, забравих да ви кажа. Открих причината за неспокойните ни нощи напоследък. Имаме си нов кучешки зъб. Връхчето вече е пробило. Затуй е била цялата работа.  Thinking Ама аз така си и предполагах де. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт