Ebay - тема 83

  • 38 399
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 20, 22, 23, 24, 25 , 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 , 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64,65,66,67, 68; 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76,77, 78
79, 80, 81, 82

Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка
Пейпал - помощ!
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти
Как да търсим най-ефективно в eBay
Често използвани съкращения в eBay
Как се пуска диспут
Dispute/Claim при проблеми
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина
Митници и куриерски услуги
Получаване и изпращане на пари
Postage and Packaging policy update
Отказ от наддаване
Искам да продавам в eBay
Snipe Sites - Какво е Snipe?


Пощенски тарифи и разходи
Английски пощи
USPS
DHL.de
БГ пощи
Кой куриер ще даде по-ниска цена за доставка при pick-up - Ако искате да купите нещо от Ибей, което е обявено само за "pick-up" в сайта пускате търг "кой куриер ще ви даде по-ниска цена". Куриерските компании залагат и бидовете намаляват надолу. Бид-ът представлява цената за вземане на стоката от дома на продавача и доставяне до избрания от вас адрес. За пускането на такъв търг не се заплаща нищо. Само, ако искате обявата да е оградена в цвят, за да е "по-видима", се заплаща.
   Карта за търсене на адрес

Проследяване на пратка в Royal Mail, изпратена от България (стъпка по стъпка)
Проследяване на пратки


Онлайн пазаруване с посредник
Онлайн пазаруване с посредници: Англия


Универсален калкулатор за пресмятане на номер за:
   Дамски и мъжки обувки и дрехи
    International Bra and Dress Size Conversion


Таблици
детски дрехи
детски обувки    детски обувки

дамски дрехи
дамски обувки

мъжки дрехи
мъжки обувки

обувки
спортни марки обувки
adidas - дрехи и обувки
чорапи и шапки

          


Полезно
Преводач 1     Преводач 2

   

”Трикове” за успешно и евтино Online пазаруване – shopbot, cashback

# 1
  • София
  • Мнения: 1 476
 Heart Eyes

Търся хубави обувчици за прохождащи крачета, ако някой може да ме насочи към нещо ще съм благодарна.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Aia'    bouquet

В търсене съм на якета за цялото семейство аз, най-вече за малкия.Пуснала съм мрежите на няколко търга и дебна  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 1 006
   О-о-о и аз тук! Аз като започнах, та не мога да спра, ама сега съм си наложила почивка.  Whistling bowuu Чакам си тия дни още 10-тина придобивки, де  Embarassed  Hug

# 4
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
  bouquet

Следя ви с интерес! Иначе и аз съм в "затишие"... пред буря. newsm62

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Радина, продавачът с триъгълните "метли" е този http://www.ebay.co.uk/sch/simon999simon/m.html?_nkw=&_armrs= … amp;_trksid=p3686 ама май вече няма нищо Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 7
Записвам се, досега не съм продавала, но пък си купувам разни нещица.  Peace

# 7
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Аз почивка нямам от този Ибей, нямам празен ден ooooh!

# 8
# 9
  • Варна
  • Мнения: 355
Да не е гол запис - това са последните неща от Ebay: няколко блузки на Next за дребния и едни чипички за мен. Всичко е прекрасно,  сега ще издирвам изгодно флашки на Кingston 16GB.
 Aia' , Благодаря за темата  bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 6 873
pepina83, кажи като получиш потниците каква материя са и защо са thermal:-)
Че и аз се чудя на едни за моята девойка ... .
Аз вчера взех само тези обущета за мен. Идеални са, 38 номер на Екко все едно са правени за моя крак, 25см стелка, може на някой някога да му потрябва ориентир.
Аз поизневерих на Clarks последната година, намирам си Ecco и Camper на прилични цени а са мнооого удобни.
Другата седмица чакам повечко неща.Simple Smile

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Радина, продавачът с триъгълните "метли" е този http://www.ebay.co.uk/sch/simon999simon/m.html?_nkw=&_armrs= … amp;_trksid=p3686 ама май вече няма нищо Rolling Eyes
Благодаря ти!
А как да търся такава метла!

# 12
  • Мнения: 0
Понеже съм нова във форума и с голямо желание да пазарувам (виждайки цените на предлаганите стоки в сайта и тук  #Crazy) искам да попитам няколко неща. Моля да ме извините, ако вече някои от въпросите са дискутирани преди (прочетох доста постове).

При поръчка над 30 лв вече ми бе потвърдено, че отиват на митница. Митото предполагам зависи от пратката? И при освобождаването й трябва да нося извлечение от пейпал за ст-стта й?

Ако някой е поръчвал артикули от САЩ, може ли да каже колко време отнема евентуална доставка (става въпрос за економи шипинг)?

Колко време изчаквате преди пускане на диспут?

Много много благодаря и прятен и безпроблемен шопинг  Hug  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 224
Момичета,на 30.08 имам платена покупка.Имам проследяващ номер,до преди 1 седмица ми се отваряше и имаше някакво движение,сега не мога да разбера какво става с тази поръчка,а мисля че трябва да мине през митница защото е над 30лв.Може ли някой да ми каже какво става,това е номера-Проследяващ номер: RA416924891CN

# 14
  • Мнения: 1 162
faxitta

 При мен от САЩ последните поръчки са пристигнали за 1 седмица. Но не знам какъв точно вид пратка са били  newsm78 Имаха тракинг, но шипинг бил е 7 долара.
 За диспут - първо пиши на продавача. Аз изчаквам до 31-32 дни. По принцип диспут от подобни дестинации се отваря по-късно - все пак могат да пътуват дълго, последно време обърнах внимание, че се увеличило време "очакване на пратка".  
 Да, трябва да носиш извлечение от пейпал, след 30 лева начисляват ДДС.

Шмурди

 Ами по проследяване излиза, че на 10.09 пратката са я изпратили извън Китай, друго няма за сега

 RA416924891CN     2012     departure from outward office of exchange      BULGARIA (REP.)          2012-09-10

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 11:50 от fandango

Общи условия

Активация на акаунт