Отговори
  • Мнения: 3 371





АВТОР НА КОЛАЖА FUNDA







АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna



АВТОР НА КОЛАЖА shaane





Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79



























АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 






АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna




Официален сайт на сериала  



АВТОР НА КОЛАЖА tuparowa




Снимки от сериала:













Старите Теми:



   
      



   





ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата      



АВТОР НА КОЛАЖА shaane









Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 17:05 от gospojata

# 1
  • Мнения: 3 371
Добре дошли !  Hug

# 2
  • AMS
  • Мнения: 6 419

Госпожата,   bouquet Благодаря за новата тема!
С дружни сили нека да покажем,
че и ние знаем и можем,
че и ние сме на нивото на Берен и Къванч.


# 3
  • Мнения: 3 371
Добро утро, дружки ! Навън е снежно и мразовито, но нека не позволяваме този студ да скове сърцата ни и да вледени сетивата ни . Hug






# 4
  • Мнения: 13 291
Добро утро, забранени!  Hug

gospojata , хубава нова тема!  Hug  bouquet

Специални поздрави на queen_fenka!   Hands Clap Show must go one!   Hands Clap

# 5
  • Мнения: 432
Да ни е честита новата тема! Нека ни носи само радост и хубави моменти! ГоспожатаHeart Eyes благодаря, че отново отвори врати за нас!  Heart Eyes

http://www.dailymotion.com/video/xt0mm2_ask-i-memnu-32-the-pathr … -scene_shortfilms

# 6
  • Мнения: 849
Добро утро и здравейте!

Преди време влязох във вашата тема да споделя нещо, което видях в Турция. Беше голям рекламен транспарант с лика на Къванч в един град недалеч от Памуккале. След това по пазарите видях какви ли не сувенири с неговия лик и с лика на героя му Мехмет от сериала "Перла". Стана ми приятно, защото видях всеобщата любов към него. Споделих го при вас и обещах нещо, което за жалост не изпълних и се срамувам Embarassed Embarassed Embarassed, но ще се поправя.

Въпреки, че последните две години изразявам пристрастия към друг актьор, не съм забравила и пристрастията си към Къванч. Те винаги ще останат такива, тъй като при мен имат дълбоко емоционална стойност.Той беше любимият актьор на моята покойна майка. Дори и само за това аз винаги ще пазя сантимент към него.

Не харесвам обидите към Къванч и затова пиша при вас, за да изкажа своето несъгласие към такова отношение и да го заклеймя. Изумена съм от факта, как, поради фанатично обсебваща виртуална любов  към един актьор можеш да отричаш като прокажен друг, който те дразни например.
Примерът е един- Къванч срещу Енгин или обратно, няма значение, въпросът е че има противопоставяне, за което няма аналог. Много глупаво и жалко за тези, които влизат в тази виртуална "битка".

Болно ми е ,че крехката Берен, която направи страхотната Фатмагюл, беше наречена бездарна, а Фатма наречена "някяква си женица". Да не изброявам повече епитети, отправени към други актьори.
Това противодействие между фенските маси и особено от една такава ,срещу всички, вече стана истинска епидемия, която според медицинските закони трябва да се спре, а защо не и според виртуалните закони?

Пожелавам  ви приятен и усмихнат ден! Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

# 7
  • Мнения: 136


Началото на края...

dimana-nova  Hug

Скрит текст:
Радвам се да те "видя". Това повтаряне като мантра на "най, най, най, най" вече отива към промиване на мозъци. И то е очевидно за всеки трезвомислещ. Аз разбирам, че имат нужда от малкия си свят, но техният малък свят не е никак позитивен и безвреден. Напротив, зловещ е, изпълнен е с отрицание на всичко и всички, различни от Идола. На мен ми прилича на секта. Всеки опит за реализъм води до нов порой от втръснали до безразличие снимки и мантрата "най, най, най". И слепите, и глухите разбраха вече за "най-човека". Никаква информация не можеш да намериш, само колажи с лебедчета, зайчета, финтифлюшки и вехти снимки до безсъзнание. Това го няма никъде в целия подфорум.  Shocked

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 10:35 от gphilipova

# 8
# 9
# 10
# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 3 276
Много хубави постове но недейте си къса нервите Винаги има двойни стандарти за жалост

Госпожата  newsm51 newsm51 newsm51

# 14

Общи условия

Активация на акаунт