Професионални серии за коса - тема 70

  • 75 536
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Вие влизате в тема 70 - Добре дошли!


Вместо запис моля споделете :
1. Направете сравнение между две серии от една или от различни марки , като опишете най-успешната и най - несполучливата за вашата коса.
2. Кой е най-новият продукт,който сте си купили и доволни ли сте ?

3.Какви продукти използвате в ден, в който не си миете косата ?


Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Ботокс терапията на Лореал за коса
Терапия на Милк Шейк с млечен протеин
Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване
Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги
Къдравата коса
Деминерализиращи терапии
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата
За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар




Терапевтичната преса,която ползваме :






Предишни теми :
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 50, 52,53, 54, 55,56, 57 58 ,59, 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69

Последна редакция: ср, 15 окт 2014, 19:43 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 3 413
Благодаря за темичката   bouquet


2. Кой е най-новият продукт,който сте си купили и доволни ли сте ?- последно шампоана Макадамия- голямо разочарование. Или по-скоро прекалено е възстановяващ,а аз нямам нужда от това  Peace ; шампоан Тиджи антидот 3(червения) - просто страхотна хидратация  Peace

3.Какви продукти използвате в ден, в който не си миете косата ?- най-често термозащитата на еС-фактор Тиджи. Не заради термо защитата, а защото невероятно заглажда косата ми, прави я мека и подвижна. Просто страхотен!!!!



Магнилия, моля да ми опишеш най-хубавия финиш на Алтерна  Praynig
Чудя се за това - http://www.enzo.bg/alterna/bamboo-smooth-sukho-oili-v-sprej-prot … eneprotiv-cftene/

# 2
  • Мнения: X
1. Направете сравнение между две серии от една или от различни марки - като опишете най-сполучливата и най - несполучливата за вашата коса - Много добра комбинация ми се получава с шампоан Вела Енрич за плътна коса с маска Интенз Рипеър,косата ми става разкошна  Peace

2. Кой е най-новият продукт,който сте си купили и доволни ли сте ? - Ампулите Аминексил,но утре ги чакам и тепърва ще ги оценям  Laughing

3.Какви продукти използвате в ден, в който не си миете косата ? - Понеже съм вечно с крем за къдрици след измиване,на следващият ден само намачквам косата с малко вода и съм тип-топ  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 1 402
Записвам се в новата тема, но не съм сигурна дали мога да повторя запитването си без да бъда обезглавена  Mr. Green

# 4
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Мерси за новата тема  Hug
Направете сравнение между две серии от една или от различни марки , като опишете най-успешната и най - несполучливата за вашата коса . Алтерна шампоан и балсам от хайверната серия не ми харесаха, Алтерна с бамбук също, а Денсифик ми даде обем и плътност . Керастаз за ми фаворити.
2. Кой е най-новият продукт,който сте си купили и доволни ли сте ? Митик Ойл с блестящи частици доста добро попадение за цената си  Peace . Редувам Денсифик и Митик Ойл
3.Какви продукти използвате в ден, в който не си миете косата ? Напоследък пяна и лак и не ми се мазни  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 734
1. Успешна комбинацияция - шампоана Денсифик с хидратираща маска /с маската от серията ми се получава ефекта мръсна коса/... Друга успешна комбинация - какъвто и да е шампоан с балсам от серията Арган на Наши

2. Най-новия продукт - ампули Brilliance na Wella за защита на цвета и ампули на Loreal Cristalceutic -терапия за боядисана коса. От първите не съм доволна,  не видях никакъв ефект,  а и на тях видях, че съдържат алкохол, което е странно за боядисана коса... От вторите съм доволна.. Peace

3. В деня, в който не си мия косата използвам само сух шампоан и малко финиш за блясък само по дължините...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 155
1.Направете сравнение между две серии от една или от различни марки - като опишете най-сполучливата и най - несполучливата за вашата коса - Приятно изненадана съм от маската Интегрити на Милк шейк Heart Eyes мислех, че ще ми е тежка, но си пасва с шампоаните които имам. Млечната терапия на марката също ми е фаворит.
2. Кой е най-новият продукт,който сте си купили и доволни ли сте ? - Ампулите аминексил на Лореал. От първите две видях осезаем ефект, след 5-тата косопада пак започна. Също маската Интегрити ще повторя със сигурност, на етикета пише, че приглажда фризитата Party
3.Какви продукти използвате в ден, в който не си миете косата ? - Единствено ако изправям косата ползвам термозащита или лак ако топирам.

# 7
  • Мнения: 237
1.Направете сравнение между две серии от една или от различни марки - като опишете най-сполучливата и най - несполучливата за вашата коса - На моята тънка, мека, боядисвана коса почти никаква разлика не виждам от различните серии  Embarassed; все си е сплескана и тънка. За мое учудване много добре ми се отрази червената серия на Тиги. Много ми харесва и двустъпковия р-р на Афоджи, и всичко друго от Афоджи. Несполучиви покупки за мен са Рене Фуртерер - ВСИЧКО на марката /ампули за косопад, сух шампоан, 2 вида шампоани и др./
2. Кой е най-новият продукт,който сте си купили и доволни ли сте ? - Също ампулите аминексил на Лореал. Ползвала съм на Виши и съм доволна, със същата концентрация са като Лореал и се надявам да съм доволна и от тях.
3.Какви продукти използвате в ден, в който не си миете косата ? - Сух шампоан на Клоран с коприва, следващият ще е на същата марка, но с овес. Също и лак за коса със сериозна фиксация  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 259
1. Убедена съм ,че почти всяка серия от хубавите професионални марки е сполулива,нооо за правилната нужда на косата
2. Последн продукт ,който си взех-серума Инициалис ,струва ми се че косата ми започна да расте по-бързо.
3. Лак основно ,за да пригладявързаната ми коса.

# 9
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
 1. Направете сравнение между две серии от една или от различни марки - като опишете най-сполучливата и най - несполучливата за вашата коса - В момента съм доволна от комбинацията шампоан Денсифик+маска Дисциплин; шампоан за удължаване фазата на растеж на косъма на Напура+Денсифик или Митик Ойл на второ измиване+ботокс маската на Лореал; шампоана за балансиране на скалпа на Лореал+маска Митик Ойл

2. Кой е най-новият продукт,който сте си купили и доволни ли сте ? - Днес взех от размяна маската Redken Extreme Strength Builder, не съм я пробвала още. Иначе от всичките си последни покупки съм доволна, все пак знам какво харесва косата ми вече  Laughing

3.Какви продукти използвате в ден, в който не си миете косата ? - Сух шампоан, ако се налага и лак за коса

# 10
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз ще пиша по въпросите утре.
А сега моля да споделите и от кой сух шампоан сте доволни.

cityofangels, кой лак за коса използваш?

Мис Облаче, благодаря за отговора за термозащитата на Джойко. Ще я взема веднага щом привърша някоя от наличните ми.

# 11
  • София
  • Мнения: 10 309
2. Най-новият продукт който съм тествала е L'Oréal Professionnel Steam Pod Replenishing Cream, идеалната термозащита/кератинова терапия!

3. В дните в които не си мия косата слагам 1/3 ампула Денсифик в корена, използвам ампулите всеки ден от около месец. Сух шампоан и при нужда малко лак на бретона.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 839
Най-новият продукт, който съм тествала, е маската Липидиум на Лореал, която намирам за богата и силно възстановяваща. Ползвала съм я досега само 1 път, без праймъра. От същата серия взех и двуфазния запечатващ серум - определено интересен продукт за коса, склонна съм цъфтеж на краищата, има и термозащитна съставка. Може да се нанася и върху влажна, и върху суха коса. Подобен двуфазен продукт има и Керастаз - от серията Fibre Architecte.

# 13
  • Мнения: 3 453
   Извинявам се ако прозвуча глупаво, но искам да попитам тази преса KAY PRO върху нанесената маска ли се ползва директно?  Embarassed
   От терапията с милк шейк и протеин останах с това впечатление... newsm78 аз протеин за сега не искам да използвам..мога ли само с маска да използвам пресата?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
◦Жана◦ ,   bouquet

Кашарел , можеш! Ползвай я с каквито маски искаш - хидратиращи, протеинови, балансирани...  Нанасяш продукт в/у косата (маска, ампула, балсам) и минаваш  Simple Smile

В тази връзка, да ви попитам, вие на всяко миене ли ползвате терапевтичната преса? Мен страшно много ме мързи и съответно така ми стои в шкафа. И сякаш, може би, заради моето непостоянство, не виждам ефект от нея. Вчера най-накрая я извадих и минах ампулата Вита цимент. Имам цялата серия Архитект, но сякаш Вита цимент ми се комбинира по-добре с Кератина на Наши.

2. Кой е най-новият продукт,който сте си купили и доволни ли сте ?
Най-новите неща, които си купих са: Аргановото олио на Лакме, което бях пробвала от мостра и много ми хареса. Не съм пробвала друг такъв продукт, който косата ми да изпива, и никак, ама никак да не се усеща след това на косата. Няма омазняване, няма отежняване. Друго ново за мен са червените Тиждита. За моята коса, идват слабички, докато отмивам балсама, имам усещане, че косата ми е хидратирана страхотно, но след като изсъхне, действителността е друга. Но не съжалявам, че ги купих, няма лошо и нещо по-леко да се намира в шкафа. Шампоана се пени доста, прави огромна пяна. Другото, което си купих, но съм пробвала доста пъти от 20 мл. разфасовки е Еластисайзър Екстрийм. Имам почти литър от него  Simple Smile (взех си 500 мл. от feelunique и от -20% намаление от ЗР). Ползвам го много често и се надявам да даде резултат с времето. За сега се въздържам от коментар.


3.Какви продукти използвате в ден, в който не си миете косата ?
Аз си мия косата, най-често 2 пъти седмично. През другото време, ако я усетя суха, нанасям в краищата аргановото олио на Лакме. Както писах, попива много бързо и не утежнява косата по никакъв начин (или поне моята)

1. Направете сравнение между две серии от една или от различни марки , като опишете най-успешната и най - несполучливата за вашата коса.

Тук ще пиша, ако имам възможност по-късно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт