Къде в Пловдив? - 71 тема

  • 69 957
  • 772
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386


Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 71"

Предишни теми
Къде в Пловдив??? - 42 
Къде в Пловдив??? - 44
Къде в Пловдив??? - 45
 Къде в Пловдив??? - 46
 Къде в Пловдив??? - 47
Къде в Пловдив??? - 48
Къде в Пловдив??? - 49
Къде в Пловдив??? - 50
Къде в Пловдив??? - 51
Къде в Пловдив??? - 52
Къде в Пловдив??? - 53
Къде в Пловдив??? - 54
Къде в Пловдив??? - 55
Къде в Пловдив??? - 56
Къде в Пловдив??? - 57
Къде в Пловдив??? - 58
Къде в Пловдив??? - 59
Къде в Пловдив??? - 60
Къде в Пловдив??? - 61
Къде в Пловдив??? - 62
Къде в Пловдив??? - 63
Къде в Пловдив??? - 64
Къде в Пловдив??? - 65
Къде в Пловдив??? - 66
Къде в Пловдив??? - 67
Къде в Пловдив??? - 68
Къде в Пловдив??? - 69
Къде в Пловдив??? - 70


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

Магазини за пердета
Скрит текст:
За пердета:
- На Сточна гара - в началото на ул. Авкс.Велешки - един срещу друг са два магазина, в единия има и дамаски http://bibtex-plovdiv.com/aboutus.php
- на ул. Петко Каравелов, до кръстовището с Опълченска (на една и съща фирма са с този на Сточна гара по-горе http://www.kaitextil.com/)
- на бул. Цар Борис ІІІ - точно на кръстовището на ПУ-то
- на бул. България са два: като тръгнеш от кръстовището на бившия м-н Нева в посока Панаира.
 Единия е преди да стигнеш пресечката на "Брезовска" , другият ето този http://www.curtains.bg/bg/ след нея.
- на бул. Пещерско шосе, до аптека "Марешки".
- ДОМКО на Пазарджишко шосе
- на бул. Цар Борис ІІІ, спирката на Тунела-север
- на бул. Мария Луиза - срещу Църквата Св. Петка
-МОЛ Изгрев - до поликлиниката в Столипиново.
-Руския пазар


Градския транспорт


# 1
  • Мнения: X
Елфи, благодаря за новата тема. И влизам с питане - виждали ли сте някъде в Кършака контейнер за строителни отпадъци, който да може свободно да се ползва. Тоест да си занеса отпадъка, без да е този контейнер платен от някого за лични нужди.

# 2
  • Мнения: 10 427
Елфи, благодаря за новата тема. И влизам с питане - виждали ли сте някъде в Кършака контейнер за строителни отпадъци, който да може свободно да се ползва. Тоест да си занеса отпадъка, без да е този контейнер платен от някого за лични нужди.

Тук има карта на казаните  Mr. Green

http://www.chistota-plovdiv.com/

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Идвам в новата тема. Нямам наблюдения върху хотел Дали, само го давам като предложение, което си е блидо до Главната Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Да ми препоръчате автомивка за пране на тапицерия?  Simple Smile

# 5
  • Мнения: X
Благодаря, duhi_puhi  bouquet

# 6
  • Мнения: 9 991
Идвам в новата тема. Нямам наблюдения върху хотел Дали, само го давам като предложение, което си е блидо до Главната Simple Smile
Доста са близо до главната, ако не и на самата главна са доста хотели, като Стар хотел.  Дали хотел, знам че не е хубав.

# 7
  • Мнения: 11 478
Пристигам и аз.
Ако някой се интересува - отвориха ново магазинче на Събота пазар за сурови и печени ядки, варива, сухи плодове, подправки, чай, и какво ли не. Много добре е зареден - има поне 7 вида ориз, 3 вида нахут и т.н.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Хотел "Новиз" в момента е много добре, защото "Руски" е затворен. Скоро резервирах за близък стая към булеварда, с тераса. Не знам за всички стаи, но неговата беше прилична. Чиста. Тихо ми се видя. През нощта сигурно е още по-тихо в момента.  Grinning Закуски има на ъгъла до Пожарната, затова няма смисъл от нощувка със закуска. Той предпочита "Лендмарк", нищо, че е далеч, но за мое голямо учудване, този път нямаха места. "Новиз" го стрелях напосоки......Само качваш тепето, спускаш се и си на главната. В самия център е прекалено шумно и претъпкано.

# 9
  • Мнения: 646
До кога се очертава да продължи ремонта по ул. Владая newsm78

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Здравейте, освен Ноте ди вино, Тон бонбон и Сентрал парк, в кое заведение има детски кът вътре или изобщо е подходящо за посещение с деца?

# 11
  • Мнения: 9 991
Хотел "Новиз" в момента е много добре, защото "Руски" е затворен. Скоро резервирах за близък стая към булеварда, с тераса. Не знам за всички стаи, но неговата беше прилична. Чиста. Тихо ми се видя. През нощта сигурно е още по-тихо в момента.  Grinning Закуски има на ъгъла до Пожарната, затова няма смисъл от нощувка със закуска. Той предпочита "Лендмарк", нищо, че е далеч, но за мое голямо учудване, този път нямаха места. "Новиз" го стрелях напосоки......Само качваш тепето, спускаш се и си на главната. В самия център е прекалено шумно и претъпкано.
И Новиз знам, че не е много хубав. Лендмарк е хубав, но нощувката е 140 лв. иначе е един от най-хубавите хотели в града. В букинг мисля пускаха промоции.

# 12
  • Мнения: 5 598
Точно под Новиз копаят.Руски е задръстен винаги с коли.Нощем вероятно е тихо,но денем -едва ли.

# 13
  • Мнения: 1 316
Пристигам и аз.
Ако някой се интересува - отвориха ново магазинче на Събота пазар за сурови и печени ядки, варива, сухи плодове, подправки, чай, и какво ли не. Много добре е зареден - има поне 7 вида ориз, 3 вида нахут и т.н.


Може ли по-подробно обяснение за това магазинче къде се намира ??

# 14
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Здравейте, освен Ноте ди вино, Тон бонбон и Сентрал парк, в кое заведение има детски кът вътре или изобщо е подходящо за посещение с деца?
Празнувахме рожден ден на дребната /8 г./ в Естрелла. Имат детска стая, но в нея няма нищо, просто стая, в която провеждат партита за рожден ден. Отвън има няколко катерушки. Обслужването е ужасно бавно, но кухнята ми хареса. Има какво да те привлече като асортимент и храната беше вкусна - салатите, пиците, предястията ... За детски рожден ден не мога да кажа,че е идеалният вариант, но нашите хлапета се забавляваха.

Общи условия

Активация на акаунт