Ebay - тема 84

  • 40 578
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 20, 22, 23, 24, 25 , 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 , 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64,65,66,67, 68; 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76,77, 78
79, 80, 81, 82, 83

Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка
Пейпал - помощ!
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти
Как да търсим най-ефективно в eBay
Често използвани съкращения в eBay
Как се пуска диспут
Dispute/Claim при проблеми
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина
Митници и куриерски услуги
Получаване и изпращане на пари
Postage and Packaging policy update
Отказ от наддаване
Искам да продавам в eBay
Snipe Sites - Какво е Snipe?


Пощенски тарифи и разходи
Английски пощи
USPS
DHL.de
БГ пощи
Кой куриер ще даде по-ниска цена за доставка при pick-up - Ако искате да купите нещо от Ибей, което е обявено само за "pick-up" в сайта пускате търг "кой куриер ще ви даде по-ниска цена". Куриерските компании залагат и бидовете намаляват надолу. Бид-ът представлява цената за вземане на стоката от дома на продавача и доставяне до избрания от вас адрес. За пускането на такъв търг не се заплаща нищо. Само, ако искате обявата да е оградена в цвят, за да е "по-видима", се заплаща.
   Карта за търсене на адрес

Проследяване на пратка в Royal Mail, изпратена от България (стъпка по стъпка)
Проследяване на пратки


Онлайн пазаруване с посредник
Онлайн пазаруване с посредници: Англия


Универсален калкулатор за пресмятане на номер за:
   Дамски и мъжки обувки и дрехи
    International Bra and Dress Size Conversion


Таблици
детски дрехи
детски обувки    детски обувки

дамски дрехи
дамски обувки

мъжки дрехи
мъжки обувки

обувки
спортни марки обувки
adidas - дрехи и обувки
чорапи и шапки

          


Полезно
Преводач 1     Преводач 2

   

”Трикове” за успешно и евтино Online пазаруване – shopbot, cashback

# 1
  • Мнения: 5 790
Aia, можеш да сложиш анкета в темата, като например: "Купувате ли продукти от Daily Deals". Така няма да има гол запис.  Grinning

# 2
  • Мнения: 125
Алекс1, сега ще се опитам, че анкети не съм слагала до сега  Rolling Eyes

Готово  Party
Ако искате и други отговори, освен тези, кажете да добавям.

Последна редакция: чт, 01 ное 2012, 18:30 от Aia'

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Благодаря за отговорите по моя казус и за новата тема!!!  Hug
Щом има начин, значи ще го направя  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Благодарности за новата тема   bouquet
Получих тези за малкия, много съм доволна, чистак новички са!
http://www.ebay.co.uk/itm/110962860763?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649

# 5
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 560
jovigirl

 Не е задължително, прецени какво ти е по-изгодно
Благодаря!

# 6
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Аз от предната тема по повод,че още не съм си получила пратката на адреса на превозвача.Ето какво ми отговори продавача,ама преводача ми дава странен превод.
Hi , this item was posted on the 19th October , time 17.09pm . You should have had it by now . Leave it with me I will look into it , but when it comes please let me know . Thank you .
Превежда ми да оставя с него той ще разгледа.Трябва някакъв номер ли да проследи на Роял  дали пратката ми е получена на адреса на превозвача и пак да ви питам ,пратките на адрес ли се получават или трябва да се вземат като нас от пощата?

# 7
  • Мнения: 1 162
mdr

 казва ти, че ще види какво става, сигурно ще проверява  в пощата. Ако  ти ще получиш междувременно пратката - да му съобщиш.

Aia'
 Hug


 

# 8
  • Варна
  • Мнения: 355
И аз тук  bouquet

Имам нужда от помощ за превода: купих обувки, но дясната има дефект или деформация и като се обуе кракът се изкривява/изхлузва на вътре. Аз на български не мога да го обясня като хората, пък на инглиш съвсем  Whistling

# 9
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
fandango мерси,дано си я получа.

# 10
  • Мнения: 685
 Hug Айа, благодаря за темичката, идвам при вас, нещо последно време не съм залагала (освен мин седмица 2 роклета, но да дойдат първо), че се разправям с едно китайче за тениска на щерката, така и не можа да проработи тракингът, който ми е дал, писах на превозвача....

farf, няма ли да е по-лесно просто ад пишеш, че дясната обувка има дефект, ако се наложи тогаава се обяснявай Wink

# 11
  • Мнения: 5
Хоп и аз да се запиша в новата темичка.
Искам да попитам дали знаете горе/долу колко дни пътуват пратките до УК адреса (превозвачите) ? Струва ми се, че чакам прекалено дълго като поръчвам...

# 12
  • Мнения: 1 162

farf

 може би нещо такова?

there seems that the right shoe has a defect. The sole is skewed and my foot slides forward.

# 13
  • Мнения: 125
и пак да ви питам ,пратките на адрес ли се получават или трябва да се вземат като нас от пощата?

На адреса се носят. Ако няма кой да я приеме, тогава се ходи до пощата да си я прибереш.


Искам да попитам дали знаете горе/долу колко дни пътуват пратките до УК адреса (превозвачите) ? Струва ми се, че чакам прекалено дълго като поръчвам...

Ако питаш за времето на доставка от УК адрес до друг УК адрес - за 3-4 дни.

# 14
  • Мнения: 1 759
Мерси за новата тема  bouquet
Аз пратих до УК с обратна разписка с подпис за да съм сигурна ,че е получено нещото,сега до КАзахстан също така. Peace 3лв. повече платих.

Общи условия

Активация на акаунт