Мързеливи красавици - 34

  • 54 864
  • 719
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 13 476
Добре дошли в ТРИДЕСЕТ И ЧЕТВЪРТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици  Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!




Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Справяме се и с маникюра и педикюра в домашни условия. ЕТО КАК горе-долу става това...




На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита! Три пъти УРА!!!



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.



Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party



Дерзайте, лейзита!


Ето и предишните теми:

Последна редакция: вт, 22 апр 2014, 16:03 от Десиссслава

# 1
  • Мнения: 243
Първаааа  Mr. Green
Аз нвма да карам луната- нещо не се чувствам като за лунуване, каквото и да значи това  Rolling Eyes
Една активия закуска изядох, кафе и една ябълка. Хаоват ми се ядки, може да изляза да си купя.

# 2
  • Мнения: X
Записвам се първа.

Деси, мерси за темата и за това, че се престраши.  bouquet

П. П. Кисчето ме изпревари... Laughing

В момента съм с маската на лицето и се чудя дали да не си направя едно кафе. И смятам да си направя. Grinning

# 3
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Хайде да се цопна и аз в новата тема.  Mr. Green
Тъкмо влизах да правя.  Laughing

# 4
  • Мнения: 55
Хоп и аз!
Тъкмо щях да пускам, голям мерак Joy
Отчитам се с почти никакво ядене по Великден, днес за сефте изядох 1 яйце. И 2 кила съм надолу. Не съм го целяла, ама съм доволна.
Купих си вчера нова чанта и малко бельо. Това ми е разкрасителното. Както и обичайните неща по косата и лицето.
Нещо ми наизлизат едни пъпки. Да питам - някоя мацка ползвала ли е
Скрит текст:
- Ефаклар Дуо на Ла Рош? Чудя се дали да го взема, малко да ми поизчисти лицето.
Ай оставям ви, че много се разписах.
Чао ВИ

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 13 476
Tyra , надявам се нямаш против че те изпреварих  Hug
Аз се лакирах с този цвят, за първи път лак от един слой да ми хареса покривността  Peace аз съм само със зеленото, без броката Catherine Arley 267 /снимка от интернет, че няма с какво да снимам моя/

# 6
  • Мнения: 103
здравейте хубавици Simple Smile да се цопна и аз тук
днес съм по-късно на работа, та сготвих-рогльо едно такова между боб и леща. Мъжо не му е фен,ама нямаше нищо друго за готвене Embarassed утре трябва да се разходя до магазина Simple Smile

Боли ме главата Sick Напоследък много често от сутринта ми е схванат врата, раменете и горната част на гърба, от там и главата ме боли. Мъчих се да се разтривам сама, правих кръгови движения с раменете , въртях си врата, но освен световъртеж, друго не постигнах Joy  още ме боли

# 7
  • Мнения: 72
Как сте днес,хубавички?
Отчитам се с маска на лицето-зелена хума,мляко и мед.Някъв пуберитет карам-2-3 гадни пъпки се мъдрят на фейса,ама ще ги преборя...
Почивните дни минаха на маса -похапване и мааалко разходчици...че беше дъждовно,ама съм доволна.Поспах си добре...
Малка от утре е на градинка,здравичка е...
Деси,много сладички котенца,ама си искат грижи,де.
Не лунувам,ама съм на по-лек режим-ще си лъжа метаболизма тия дни Laughing
Едвам насмогнах да ви изчета-мн работа ми отворихте...
Айде,до скоро Hug

# 8
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Не, нямам против, не успях да седна на компа по-рано.  Peace

# 9
  • варна
  • Мнения: 1 830
Мерси за новата тема Hug

Отчета за днес  е маска на лицето и ходих на подръжка на миглите - вдигнала си е цените ooooh!

жабурана , скъпа малко по подробно да ми обясниш как става номера сама да се разтриваш, че и аз много често съм схваната Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 10
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 170
Привет, красавици!  Heart Eyes
Десиссслава,   bouquet за темата.
Притита, благодаря за пожеланията.  Hug

Разкрасително съм на минимума....
Днес карам луната от 10.... но преди това се черпихме за празниците, една колежка има и РД....
Но както и предишния път - ще съм на ябълки и чай.
Сега съм пуснала перална и ще простирам като свърши, а после съм на танци.....
Уморена съм....
Но няма да мрънкам....
Марти ще ходи на Сандански почивните дни от 1 до 6, малко скъпичко ми идва, но..... здраве да е....
пари се изкарват.....
Снощи оправих маникюра, ноктите са изрязани до дъно.... Сложих Перфект 631 много приятен цвят.
Хубав следобед, при нас се опитва отново да вали  ooooh!

# 11
  • На острова
  • Мнения: 1 275
И аз да се запиша набързо.

Няма да лунувам и аз.

Довърших си тъкмо курсовата работа и я пратих. След малко ще сляза да си сготвя лещичка, последния път я сготвих супер и се надявам и сега така да се получи.

Вчера и аз малко шопингче направих, нищо че бях с малкия. Милият не знам как ме изтърпя. Взех си блузка, потник, жилетка, бельо, но най-доволна и хепи съм заради новите си маратонки - супер свежи цветове и мнооооо удобни. Подарък са ми от мъжо. Тук се носят много, с поли, с рокли, с панталони, много яко се смесва стила.

Честит рожден ден на Боби на патерица! Много здраве, късмет и спокойствие   bouquet

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 13 476
* Боби *, искаме снимка на маникюра  Grinning

# 13
  • Мнения: 103
Мерси за новата тема Hug








жабурана , скъпа малко по подробно да ми обясниш как става номера сама да се разтриваш, че и аз много често съм схваната Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ми какво да обяснявам Simple Smile  мачкам се до където стигам.  не винаги помага хихи Simple Smile още ме боли, чак ми се гади

# 14
  • варна
  • Мнения: 1 830
жабурана , сладурана Hug направо си те представих Joy

Общи условия

Активация на акаунт