Мързеливи красавици - 36

  • 42 949
  • 733
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 13 478
Стигнахме вече до ТРИДЕСЕТ И ШЕСТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици   Mr. Green)

Тук показваме, как жените не само по червения килим изглеждат добре и знаят безброй трикове.



Ние уважаваме всички натурални продукти като мед, растителни масла, домашни маски за лице и коса.



Поддържаме в добър вид маникюра и педикюра си, те са нашата визитка за красиво изглеждащи ръце и крака.



Телата си извайваме в домашна среда, всяка мебел превръщаме във фитнес-уред.



Без значение от това дали косата е къса или дълга - тя е здрава, блестяща, без цъфтежи...коса, която впечатлява от пръв поглед.



Обожаваме хубавите аромати. Нашият парфюм показва нашата индивидуалност.



Уважаваме добрата козметика, която подчертава нашата красота.



Разбираме от мода и стайлингът ни е безупречен.



Освен всичко останало се справяме чудесно с готвенето и дома си.



Хайде красавици, да покажем на какво сме способни!!!

Ето и предишните теми:

Последна редакция: нд, 13 юли 2014, 12:11 от Десиссслава

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 13 478


"Пали свещи, наслади се на хубави чаршафи, носи красиво бельо. Не пази нищо за особени случаи. Особеният случай е днес..!" - Регина Брет, "45 житейски урока"
Всяка сутрин е особена, събуждаме се с различни мисли, очаквания, надежди и планове. И по-важното е, че сме се събудили...не пазете нищо за утре, сложете днес прекрасните токчета, дългата рокля и красивата сламена капела докато пиете кафе с приятелка. Организирайте желаната екскурзия. Днес кажете, че обичате някой, или че ви липсва някой. Утре може да е твърде късно...за всичко, изпуснете ли момента, няма значение какво сте искали да кажете или направите...

Добро утро, прекрасни. Пожелавам ви прекрасна неделя.  Hug
Пия кафе и правя закуска, други кафепиещи?

Да ви се оплача машинистът от дерайлиралия влак, който е починал е на една позната мъжа  Cry оставил е две дечица...а помощник-машиниста е син на семейни приятели на мъжа, но е жив, в болница...ох, нямат край трагедиите в нашата страна.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти, Деси за новата тема  bouquet
Аз бавно и славно се възстановявам, но нямам сили за разкрасяване Tired Днес е наложително обаче да пусна епилатор и май само с това ще се отчета.
Вчера за първи път излязох от вкъщи/6-ти ден се боря с ангината/, отидох до ДМ да си накупя някои нещица и да се поразсея, и.......откраднаха ми портфейла Confused Когато отидох на касата с една кошница покупки, установих, че го няма - няма къде да го забравя, защото от нас излязох, качих се в колата и право в магазина - то пък, в събота  нямало управител и не могат да ми покажат видеозаписите, та утре ще ходя да видя какво ще излезе. Имах около 70 лв.+ банкови карти, и още куп други... Tired Добре, че поне личните си документи държа на друго място Praynig
Та така, внимавайте като пазарувате Peace
Слънчева и усмихната неделя на всички Hug

# 3
  • варна
  • Мнения: 1 830
Добро утро Hug

Деси, благодаря за хубаво оформената темичка Heart Eyes Много лошо това за влака.....................

Дано тази тема е изпълнена само с хубави и позитивни новини Hug Heart Eyes

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Бисквитка, на 2 пъти са ми крали портмонето, така че съм съвсем наясно как се чувстваш. Радвам се, че документите не са били там, че разправията си е огромна.
Намазана съм с маска за коса, олио за потъмняване и гушкам мъжото за дълга разходка по плажа. Тия дни съм се отдала на пълно лентяйстване!https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7xZoRrEWq … JbHU5Ja_PrRwSaS_G

# 5
  • русе
  • Мнения: 1 317
здравейте,добро утро на ранобудните Hug
Деси     - благодарности за новата тема Heart Eyes
Бисквитка  - много е лошо  на мен пък ми изпадна портомнето до една спирка и добре ,че една леля го е видяла и по адресът на бележката за плащане на водата ме издири и ми го  донесе  до у дома ,ще и благодаря цял живот ,малко са добрите хора  #2gunfire
Иначе вече съм член на групата в фейса ,много съм щастлива  ,благодарности на bubble  .
сега ви желая лек ден с любима песен http://vbox7.com/play:6197b8c244

# 6
  • София
  • Мнения: 5 474
Здравейте и от мен,пия кафенце,не можах да спя снощи и сега съм като парцал.Май ще дремна по-късно пак.
 *Biskvitka*,ужасно е това с портмонето,да им се невиди,гадове!Много са чевръсти.Добре че си нямала документи,мен два пъти ме обират и двата пъти портмонето ми беше пълно с документи и карти,така и не се научих да ги държа отделно.А последния път и една годишна винетка си отиде ... питайте ме какво ми прави в портмонето,а не на стъклото  ooooh!
 Бързо да ти доминава гадната болест.
 Деси,колко хубаво си го написала!Наистина днес е специален ден,сещам се и аз за нещо:
"Хората, цяла седмица чакат да стане петък. Цяла година да стане лято и цял живот да са щастливи...."
 и едно разказче за едно коте,което много ми хареса:
Скрит текст:
Eдин ден малкото котенце попитало мъдрия котарак къде е щастието. Старият котарак му отговорил, твоето щастие е... опашката ти. Искало котето да намери щастието и започнало да бяга в кръг и да се опитва да си хване опашката. Стария котарак стоял и наблюдавал, а малкото котенце се въртяло, падало, ставало и отново хуквало след опашката си.

- Защо си гониш опашката? – попитал стария котарак …

- Нали ти ми каза – отвърнало котето – че моята опашка, това е моето щастие, и затова се опитвам да го хвана.

Стария котарак се усмихнал, така както могат да се усмихват само старите мъдри котараци и казал:

- Когато и аз бях малко котенце, също ми казаха, че в моята опашка е моето щастие. Много дни бягах след опашката си и се опитвах да я хвана. Падах без сили, ставах и отново се опитвах да я хвана. В един момент се отчаях и тръгнах. Просто вървях, накъдето ми видят очите. И знаеш ли какво забелязах изведнъж?

- Какво? – с удивление попитало котенцето.

- Забелязах, че където и да отида, опашката ми винаги е с мен…

искренчето78Hug
 Аз също се радвам че вече си член и на групата във фейса Simple Smile
Радостинче,блазе ти за плажа,Бургас ми е любимият град.

# 7
  • Мнения: 2 461
Здравейте, красавици. Hug
Деси, благодаря ти за хубавата тема   bouquet
Пия си кафенцето с форума, днес си поспах след поредица ранни ставания.
Деси,Бабълче, много са ви хубави цитатите и разказа, повтарям си ги тези неща и все правя планове за по-хубави дни, а те все си отиват....
Мир на праха им на всички починали от трагедиите в България, май вече не подминаваме седмица без такива новини.На мен ми се отразяват супер зле...
Биксвитке, много кофти стечение на обстоятелствата, дано се разбият благополучно за теб... Разказвала ли съм ви как ми взеха чантата във Варна?
Поздравче и от мен и хубава неделя!
http://vbox7.com/play:db63aacb

# 8
  • Мнения: 179
Добро утро и от мен! Hug

И аз примъкнах едно кафенце и пред лап топа да почета малко новини и да разгледам нещо друго в интернет. Втори пореден път забравям да си изключа алармата и в 9 часа станах едвам едвам.
За днес планирам да си направя някоя по-сериозна терапия на косата, маска за лице и евентуално вечерта йога. Настройвам се да гледам финала на Световното, почти всички мачове изгледах, вчерашния обаче ми беше най-безинтересен,

*Biskvitka*, много е неприятно случилото се, не ми се  е случвало, но си спомням преди години така се опитаха да ми измъкнат портфейла в един магазин, но ги усетих. Twisted Evil Надявам се да има развитие и да намерят извършителя!

Деси, много хубав цитат! Трябва да се наслаждаваме на живота, никога не се знае още колко ни остава.
*Bubble*, много поучителна история си споделила. Благодаря!
Радистина приятна разходка по плажа! Ех, така ми е залипсвало това море, мисля другата седмица да отскоча до Бургас Blush

Пожелавам ви хубав и мързелив ден!  bouquet



# 9
  • Мнения: 1 185
Добро утро! Аз се излюпих от леглото и все още се разсънвам, пийвам кафе с вас  Grinning Heart Eyes
Бисквитка, дано намерите портмонето, мн лошо така.  Confused
Десислава, мерси за топлото посрещане, мн хубава нова тема и започва хубаво с този цитат (с това да ценим миговете ). Аз никога не съм харесвала това да се пази нещо за специален случай, отварям си козметиките, нося си дрехите, не чакам да дойде определен момент –обичам да пробвам новото , как ще го сложа да си стои в шкафа.
Съжалявам за близките, които са пострадали...
Мими, как си?  Hug
Бабъл, мн хубав разказ  Heart Eyes
Радостина, ммм и аз искам лентяйсване. Аз днес съм планирала къпане и миене на коса, маска за лице на хималая, нов лак и вероятно моткане до мола.   bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Хоп и аз да се запиша  Peace

Деси
благодаря за темата   bouquet
Бисквитка много гадно дано ги хванат,аз пък си изгубих личната карта а стои в портмонето картите ми са там нея я няма ....Сега си чакам новата и да си платя акта имате ли представа колко ще е ?

Разкрасително съм на -0 нищо не ми се прави ,но утре се стягам обещавам си !
Сега чакам приятелките ми да се приготвят и газ към плажа ,а на вас пожелавам прекрасен ден  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 452
Здравейте момичета  Simple Smile Случайно попаднах на вашата тема и много ми допадна , виждам , че всички са положително настроени и се радвам , че има останали и такива жени  Sunglasses С удоволствие ще следя темата и ще се включвам , когато имам какво да споделя . Много интересни притчи и мисли , заслужава си да помислим върху тях . Аз днес сутринта , станах в 8 ч. и направо в банята киснах се 40мин. правих маска на косата , докато чакам маската направих един хубав скраб на цялото тяло с аромат на кафе , после намазах тялото си с мляко за тяло пак с аромат на кафе от една серия са скраба и млякото за тяло  babydust7 След тази процедура се чувствах нов човек , облякох халата , направих кафето и на терасата на слънце , пълен релакс    smile3535 след това закусих с плодове и почнах да се приготвям за работа ( аз работя и в неделя) . Естествено на излизане за работа , се намери една комшийка да ме ядоса , но сутринта беше страхотна . Пожелавам приятен ден на всички    bigdance2

# 12
  • Мнения: 32
Добър ден и от мен!
Деси,благодаря за темата и за хубавите цитати,които постваш,доста
мотивиращи  Heart Eyes
Бисквитка,много неприятно това с портмонето.Но и дори да видите
записите,каква ще е развръзката?
За днес планирам един голям мъъъързел.
Усмихнат ден на всички !

# 13
  • Мнения: 885
Добър ден и от мен.
Деси,страхотно е оформена темичката.Благодаря ти!  bouquet

Много е жалко за загиналият машинист.Дано се съвземат близките му.Той ще живее в сърцата им.

Бисквитка,пак е малкият дявол,че документите не са били там.Поне разправиите с институциите ще спестиш.Сега пусни едно тото,може да ти се падне голямата награда за компенсация. Hug

lorennka ,мисля,че рядко е повече от 20лв.Зависи на какъв служител ще попаднеш.
Ние ходихме на басейн и поизморих тайфата.
Иначе засега съм упорита с почистване и подхранване на лицето и имам очевидна промяна във външният вид и състоянието на кожата ми..
И се боря с петите,че ми стават страшно груби,ако ги позанемаря.Вчера си попълних арсенала с кремче и пемза и почвам да се боря още по-упорито с грубите учасъци.Искам меки пети,не копитца. Laughing

Лек ден и се насладете на почивката!

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ви, мили момичета Hug
Аз все се опитвам да не се товаря с отрицателни емоции, да не допускам да ме превземат/доколкото е възможно/, та - здраве да е!
Зизу, на теб как ти взеха чантата във Варна?
mar4ela, пуснах днес тото Wink а, дано, ама...... Wink И аз вчера си взех кремче за пети, защото лятото стават ужасни, под големия пръст пък едни мазоли се заформят ooooh!
Flashdance, ако на камерата се вижда ясно човекът Х да бърза в чантата и да вади портфейл, и ако резолюцията е достатъчно добра да се разпознае, ще пусна жалба в полицията. Те после служебно изискват записа, издирват човека и така....
Lorennka, глобата за изгубени документи е или 20 или 50 лв., ще те излъжа newsm78 Баща ми се беше изгубил личната карта миналата година и помня, че плати подобна сума..
vesi_mir, добре дошла при нас  bouquet обожавам аромата на кафе, а ти днес подобаващо си се постарала с него Wink
Bubble, страхотен разказ, благодаря, че го сподели Hug

Общи условия

Активация на акаунт