Професионални серии за коса - тема 72

  • 69 985
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Вие влизате в тема 72 - Добре дошли !



Вместо запис моля споделете : Кой е любимият ви продукт,без който никога не оставате ?



Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Ботокс терапията на Лореал за коса
Терапия на Милк Шейк с млечен протеин
Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване
Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги
Къдравата коса
Деминерализиращи терапии за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата
За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар

описание на сериите Fiberceutic  и Mythic Oil на L'Oreal Professionnel
описание на по-обсъжданите и пробвани серии



Терапевтичната преса,която ползваме :


# 1
  • Мнения: X
Кой е любимият ви продукт,без който никога не оставате ?- Имам няколко такива продукти - сериите Интенз Рипеър и Иноа на Лореал , Митик ойл рич , Джойко Мойсчър Рикавъри - тези са ми най-най-любими , всички се отразяват страхотно на косата ми.Напоследък обаче си открих и нови фаворити - термо спрея на Тиджи С-фактор , термото на Митик ойл , кератина на Шварцкопф...отново съм в търсене на оформящ продукт за къдрици обаче  Peace

# 2
  • Мнения: 3 413
Добро утро, красавици   food010

Кой е любимият ви продукт,без който никога не оставате ?
Доскоро бях отново в лутане. Тъкмо разбрах нуждите на косата си, и тя взе, че намрази протеин и всичко съдържащо дори в малко количество(балансирани). В момента харесва чисти хидратиращи продукти  Peace
Любимци, без които не оставам са:
Tigi S-factor Iron spray

Изключителен блясък, хидратиране и предпазване от топлина. Обичам да го слагам най-вече на суха коса Peace Peace


Tigi bed head urban anti-dotes 3 shampoo

Никой шампоан не ми е хидратирал косата по този хибав начин- без да губи от обема и  да изправя. Пред него Олео-релакс шампоана и Еликсир ултим са просто силикон в бутилка  Laughing Усещането не е силиконово като при изброените от мен Керастазки, а напояване на косата, на 100%  Heart Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Благодаря за новата тема  bouquet
Кой е любимият ви продукт,без който никога не оставате ?
Олио Наши Арган, вече е на дъното и дори не се замислям за друг финиш Crazy , Нектара на Керастаз, маска Орофлуидо (правя експерименти, купувам други маски и рано или късно пак се връщам към нея, слабост си ми е Flutter)

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря, Жана, за новата тема  bouquet
Аз никога не оставам без реконструктор Simple Smile - без значение от марката, ползвала съм на Шварцкопф, Афоджий, Джойко....имам такъв с отмиване, и без отмиване, като последния нанасям почти след всяко миене Peace

# 5
  • Мнения: 3 413
Благодаря за новата тема  bouquet
Кой е любимият ви продукт,без който никога не оставате ?
Олио Наши Арган, вече е на дъното и дори не се замислям за друг финиш Crazy , Нектара на Керастаз, маска Орофлуидо (правя експерименти, купувам други маски и рано или късно пак се връщам към нея, слабост си ми е Flutter)
Косата ти обича ли протеини?
Виждам някакви допирни точки, а олиото Наши не съм ползвала  Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 1 626
Благодаря за темата.
Ако за отговор на въпроса се счита, това че вече повторих три продукта за коса, то тогава това са шампоана Денсифик на Керастаз, ДПШ и Двуфазния балсам Л2 на Лакме.

Снощи за пръв път използвах Цимент Термика на Керастаз самостоятелно. Друг път все си пръскам Л2 и тогава нанасям Цимента и започвам да суша. Сега косата ми се изправи по-лесно, друг все едни чупки ми оставаха. Е отново не се втвърди, но поне е права.

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
За новата тема   bouquet

Продуктите за коса, без които не оставам, са шампоан Денсифик, маска Митик Ойл, маска Ботокс, безсулфатен шампоан за боядисана коса Иноа  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 3 413
Момичета, термото Митик ойл беше по-мазно и подхранващо от Нектар термик, нали?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 155
РуСа-Мамма косата ми не обича протеини, единствено Милк Шейк понася Close  Илиото на Наши е единственото, което омекотява, подрежда и изправя косата ми, така както никое до сега. Имала съм Макадамия, Орофлуидо, Абсплют олиото, Митик и др.

# 10
  • Мнения: 3 413
РуСа-Мамма косата ми не обича протеини, единствено Милк Шейк понася Close  Илиото на Наши е единственото, което омекотява, подрежда и изправя косата ми, така както никое до сега. Имала съм Макадамия, Орофлуидо, Абсплют олиото, Митик и др.
Г`лей ся, взех да се зарибявам хахаха
Привършва ми Нектар термика, не го харесвам, та мислих да разнообразя с друг крем, например термото Митик ойл.
А понеже имам Митик ойл олиото за всеки тип коса, искам и едно мааалко по-тежко, Наши такова ли е?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 155
По-гъсто е като консистенция, по-мазно и при мен е много по-добро като действие.

# 12
  • Мнения: 1 378
Момичета, термото Митик ойл беше по-мазно и подхранващо от Нектар термик, нали?
При мен е по-мазно. Някак си повече се усеща върху косата, особено ако прекаля. При нектара нямаше прекаляване. Peace Но пък от друга страна нектара някакси не го усещах да прави много върху косата ми, а митика заглажда косата много хубаво, само да не прекаляваш  Peace  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 413
aDaMaNt^
Благодаря ти   bouquet


Обмислям термо крем и серум/ олио, което да е малко по-гъстичко за извънредни сухи дни  Joy
"Крем" го подчертах, понеже, които ме следите редовно, знаете- косата ми не обича кремове. Но за термо защита мога да направя изключение, а и обичам да слагам и крем, и спрей за защита, за по-сигурно  Mr. Green

За по-тежко олио отхвърлям Макадамия, Мароканойл, Аргана на Лакме.
Чудя се за Еликсир ултим, Аргановото на Наши ( tedi133 ме зариби  Blush) или еликсира на Вела Luxeoil  Thinking Някакви препоръки и предложение?  Praynig Praynig

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз много харесвам аргановото олио на Наши - и като състав, и като действие - омекотява, дава блясък, предпазва от цъфтеж. Купувам за втори път Peace

Общи условия

Активация на акаунт