Къде в Пловдив? - 66 тема

  • 72 684
  • 752
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 66"

Предишни теми
Къде в Пловдив??? - 42 


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

Магазини за пердета
Скрит текст:
За пердета:
- На Сточна гара - в началото на ул. Авкс.Велешки - един срещу друг са два магазина, в единия има и дамаски http://bibtex-plovdiv.com/aboutus.php
- на ул. Петко Каравелов, до кръстовището с Опълченска (на една и съща фирма са с този на Сточна гара по-горе http://www.kaitextil.com/)
- на бул. Цар Борис ІІІ - точно на кръстовището на ПУ-то
- на бул. България са два: като тръгнеш от кръстовището на бившия м-н Нева в посока Панаира.
 Единия е преди да стигнеш пресечката на "Брезовска" , другият ето този http://www.curtains.bg/bg/ след нея.
- на бул. Пещерско шосе, до аптека "Марешки".
- ДОМКО на Пазарджишко шосе
- на бул. Цар Борис ІІІ, спирката на Тунела-север
- на бул. Мария Луиза - срещу Църквата Св. Петка
-МОЛ Изгрев - до поликлиниката в Столипиново.
-Руския пазар


Градския транспорт



# 1
  • Мнения: 5 366
Благодаря за темата, прехвърлям си питането:
Къде около Мак Доналдс на ВСИ има фото студио? Трябва ми за изкарване на 1 снимка.

# 2
  • Мнения: 26
Здравейте! Някой знае ли къде продават хубави детски рокли за кръщене? Благодаря предварително!

# 3
  • Мнения: 1 309
И аз имам въпрос- някой знае ли дали вече е отворена за посещение експозицията с препарираните животни в Природонаучния музей ? / че миналият месец още не беше/

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Елфита, благодаря за темата! bouquet

Здравейте! Някой знае ли къде продават хубави детски рокли за кръщене? Благодаря предварително!
На "Отец Паисий", едно магазинче м/у СБХ и фризьорския салон "Арлет".

Rainbow Dust , още не.

# 5
  • Мнения: X
Благодаря за темата, прехвърлям си питането:
Къде около Мак Доналдс на ВСИ има фото студио? Трябва ми за изкарване на 1 снимка.
С/у стадион "Ботев", зад спирката/под кооперациите/ има фото.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Някой скоро да е вадил международен паспорт. Как е положението с опашките.

# 7
  • Мнения: 659
Здравейте! Някой знае ли къде продават хубави детски рокли за кръщене? Благодаря предварително!
В детския магазин на малката главна съм виждала избор от такива.

# 8
  • Мнения: 5 366
Някой скоро да е вадил международен паспорт. Как е положението с опашките.
Съпругът ми е ходил на Волга и каза, че имало доста хора. Peace
А фото около Яворов има ли? Hug

# 9
  • Мнения: 659
Някой скоро да е вадил международен паспорт. Как е положението с опашките.
Съпругът ми е ходил на Волга и каза, че имало доста хора. Peace
А фото около Яворов има ли? Hug
Има едно срещу църквата Иван Рилски

# 10
  • Мнения: 5 366
Благодаря, а да знаете някакъв контакт в тях: скайп, мейл?
По принцип работя с Патент - пращам им по скайп и после само минавам да си ги взема, но в случая местоположението му ми е неудобно.

# 11
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Здравейте! Някой знае ли къде продават хубави детски рокли за кръщене? Благодаря предварително!

На улица "Магура" в Капана едно от магазинчетата за бебешки и детски дрешки затваря, доколкото разбрах  Sad Казаха ми, че има разпродажба, но колко и дали е на всички артикули, не знам. Проверете и там.

Някой скоро да е вадил международен паспорт. Как е положението с опашките.

На "Волга" приемат всички бързи и експресни поръчки за документи, за това там винаги има хора. Ако не ви е спешен паспортът, пуснете си го през районното и ще си спестите чакането. Предвид лятото и това, че доста от хората, живеещи в чужбина, използват ваканцията си БГ да подновят документите, е нормално лятото е да по-натоварено.
Моят паспорт го вадих януари в районното. Сама си правих опашка пред гишето. На децата ги пуснахме месец май - пак същото. Мъжът ми през септември - отново единици на гишето.

# 12
  • Мнения: 230
Благодаря за темата, прехвърлям си питането:
Къде около Мак Доналдс на ВСИ има фото студио? Трябва ми за изкарване на 1 снимка.
Срещу стадион "Христо Ботев" има фото, около ВСИ не се сещам bouquet

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Аз по принцип съм във II районно на Волга. Ще се пробвам на тяхно гише. Не ми е спешен паспорта.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Лято, това фото май е единственото в района - на мен ми е точно под носа, но прибягвам към него в краен случай. Предпочитам фотото на "Мария-Луиза" до СИБАНК. Не съм сигурна дали на булеварда до Макдоналдс посока Метро нямаше фото, но скоро не съм се заглеждала.

Общи условия

Активация на акаунт