АВГУСТинчовата мама подаръче стяга, че 1-ви юни наближава

  • 10 988
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Заглавието е дело на[/b] ..yanakr.


Ние сме 171 мами августинки
Имаме си 71 момиченца и 102 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси
Ян Бибиян

ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Вн)
VIP бебе
Лакомник


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg   Дечко

Предложения за заглавия:
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! -
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
С китка шарена в ръка АВГУСТинчето очаква пролетта - yanakr
Щъркел трака трак трак- АВГУСТинче навън ще играеш пак - yanakr
АВГУСТинчовата мама подаръче стяга, че 1-ви юни наближава - yanakr
Слънце весело припича и АВГУСТинчето босичко тича - yanakr
АВГУСТинчето добро учи се да кара колело - yanakr
АВГУСТинчето вече  може и само да прескача от легло в легло - Alma
Навън слънчице се смее, а на АВГУСТинчето му се дивее - Alma

Ако имате нови предложения за заглавия, ще се радваме да ги споделите на ЛС на Август07!
 

Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 17:33 от Август07

# 1
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Първа съм, но няма да започна весело  Sad
Бяхме с Яни на зъболекар (заради обратната захапка)   Rolling Eyes Оказва се, че има и отворена и обратна захапка. Ако беше смукал биберон, нямаше да стане така. Тъй че - не се кахърете толкова с тези биби.
Като се приберем в София ще ходим във ВМА в стоматологичния факултет на детски отртодонт и е почти 100% сигурно, че трябва да носи шина  Confused Била силиконова - нещо като тези на боксьорите и подпирала езика да не излиза напред и разни други му там работи  Confused Каза, че ако сега не му сложим такава шина ще стане много по-зле и единствения начин за оправяне по-нататък е с операция  Cry А като го знам какъв ми е няма да даде да му сложа нищо в устата - ще реве като заклан, ще се напъва да повръща и няма да спре докато не му я извадя от устата  Embarassed Направо не знам какво ще правим  Confused

# 2
  • Мнения: 361
Запис!!!

Или,много гадно SadТака се надявах да му няма нищо Rolling EyesНе знам какво значи "отворена" захапка,но се надявам Яни да търпи шината и да я носите възможно най-малко време. PraynigНе може ли да му я слагаш само нощем,докато спи и на обедният сън?!!!То иначе в будно състояние и ти да си и ти няма да я търпиш newsm78

# 3
  • Мнения: 243
Устата му е постоянно отворена - това значи "отворена" захапка  Rolling Eyes
Уффф, не знам  Tired Ще видим другата седмица като се приберем какво ще кажат във ВМА.

Някой може ли да ми препоръча самостоятелна вила за почивка в Троян или Елена. Трябват ни 3 стаи. Свеки като се върне ще я водим на почивка  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 361
Пффффф Tired

Тая твоята свеки много специална бре FlutterИ аз искам да съм свеки във вашето семейство Party

# 5
  • Мнения: 243
Пусссссстошшшшшш  Whistling

Ох, мен ми е много криво заради  тая шина  Tired В здравния никой явно не знае нищо по въпроса, ще си стоя на тъмно и ще се притеснявам докато отидем на преглед.

Иначе днес добре се поразходихме- времето беше много хубаво. Бяхме в парка докато другите деца спят и пързалката беше само за Яни  Party Ама то мойто дай му да ходи да се обяснява нещо на децата - не му трябват пързалки и люлки  Mr. Green МъжО вика, че дипломатически го раздава  hahaha

Офф, аз май само спамя  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 361
Или Hug Hug HugДано минете по-леко.

Нашата кола пък се счупи.Скъсала е шарнир и цялата предница в земята.Добре ,че този път не бяхме в нея с Ивон Rolling EyesУтре пак ще паля свещ.
А 3 пъти я караме на майстор,защото скърца и всички казват накрайник било,да го смажем и няма да скърца.Господ да ни пази,че от майстори и лекари да бяхме умряли по няколко пъти до сега #Cussing out

Май и аз взех да спамя.Само с Или си пишем.......Къде сте бре хораааааа Thinking

# 7
  • Мнения: 1 554
Здравейте Grinning

уфф Или,много неприятно,дано я търпи шината и да се оправи човечето Praynig Бойко ти Борисов е с обратна захапка,да не би да му има нещо Crazy

малеееееее,момичета с зимния колаж сме още,срааааааааааам Joy

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 21:12 от Морска

# 8
  • Мнения: 222
Привет и от нас!

Или
-какво да ти кажа, освен да не се притесняваш излишно! По-добре, ако има проблем да се разреши сега, до като Яни е малък, а не когато стане късно за това. Ако се налага, ще е за добро, така че главата горе! !!!!!!!!!!!!! Смисъл от нерви и притеснения няма!
Морска-хм, да, зимен колаж, аз за съжаление не мога да помогна, просто незная как.

Спокойна нощ на всички!

# 9
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Или, кофти, но дано търпи и свикне с шината. Щом отрано почвате, ще се оправи проблема  Peace

Ние днес водихме Йована в магазин за играчки да си избере нещо за първи юни и момата се сдоби с колело. Само дето иска да я бутам, мързи я и неможе още да върти педалите, но ще се научи. естествено, неможах да се наспя в свободния си ден, защото мъжо ме замъкна навън рано рано  Tired
Утре сме на рожден ден и ще разпусна малко, че нещо съм в дупка последните дни. Ама то това май е от ПМС-то. Този път нещо много ме мъчи и се скъсвам да ям  Embarassed

Ади, добре, че не е станало фал с колата. И моята е с този проблем и треперя като я карам. Катрам я само сама до работа, като возя Йована, взимаме новата кола, че ме е страх. Да видим кога ще и дойде ред да я оправим  Rolling Eyes

Лека вечер   bouquet

# 10
  • Мнения: 564
Здравейте!

Или, дано я търпи тази шина  Praynig и дано бързо се оправи проблемчето  Praynig Hug

Ади, хубаво е, че има кой да ни пази, дано винаги е до нас  Praynig Praynig Praynig

Неди снощи вдигна Т, ей така без нищо  Rolling Eyes Confused Цяла нощ будувахме, сутринта пак Т, водих го на док - всичко си е както трябва, няма хреме, кашлица и прочие  newsm78 newsm78 newsm78 Следобеда вдигна 39.8  #Crazy #Crazy #Crazy Умрех ви казвам, побърках се  Confused Confused Confused Той целия трепереше, вледенен, абе лудница  ooooh! Ужасно се притесних и му дадох хексалгин  Rolling Eyes Сега е ОК, спи, но аз съм супер стресирана да не вдигне пак толкова....дано не  Praynig Дали е от кучешките зъби които са в апогея си  Thinking Вашите като вдигат Т от зъбки, колко е висока?


Лека вечер   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 5 721
Или,стискам палци и се моля всичко да се оправи бързо! Praynig Hug Praynig Hug Praynig

Ох... малкото Неди  Confused Hugайде да не вдига вече температура! Praynig Hug

Аз съм седнала да гледам хотели в Велинград и Сандански и умувам къде да отидем за 4,5 дни юни месец с майка ми и Райън Grinning В Велинград последно ходих като бременна и хотела беше невероятен/Велина/ сега като гледам в нета харесах толкова много и там и в Сандаснки,че не мога да избера! Искам нещо тихичко и подходящо за деца!

# 12
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Фетица, Йована винаги ми вдига 39 градуса температура преди да и избият зъбите. Ако и утре има, обаче, го води на лекар, че сега има вирус, който Йована изкара. Чух се и с нашите, майка ми и баща ми и сестра ми, също ги е натръшкал. Дано при вас не е вирус  Praynig

# 13
  • Мнения: 1 258
И аз писах но остана във старата тема.Та...имаме напредък с колата.Кара я половин час зад блока.
Много е неприятна тази работа със захапката.И вярно ли че ба'т Бойко е с обратна захапка?не съм се заглеждала.
Ние пък утре си отиваме на село.Ще изнасяме една година от смъртта на дядо.Още не мога да повярвам че се е случило Tired

# 14
  • Мнения: 1 380
Ади отговарям ти от предишната тема.
Ходя по 1-2 пъти седмично на плуване, тук в Ту до нас.

Общи условия

Активация на акаунт