Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани!

  • 11 687
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Заглавието е дело на DiVeNа


Ние сме 171 мами августинки
Имаме си 71 момиченца и 102 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси
Ян Бибиян

ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Вн)
VIP бебе
Лакомник


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg   Дечко

Предложения за заглавия:
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! -
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
С китка шарена в ръка АВГУСТинчето очаква пролетта - yanakr
Щъркел трака трак трак- АВГУСТинче навън ще играеш пак - yanakr

Ако имате нови предложения за заглавия, ще се радваме да ги споделите на ЛС на Август07!
 

Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

# 1
# 2
# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 324
Марти, чудесни са ти дечицата, да са ти живи и здрави! Така хубаво са се гушнали, че като ги видях, ми стана мъчно за моя батко.  Simple Smile А Аничка е много сладка с тия хубави очи и с къдричките..., а и много красиво я обличаш.  Heart Eyes
За биберона нищо не мога да кажа, но си имам почти същата грижа с отказването от кърменето.

# 6
  • Мнения: 660
Да се запиша в новата тема,че тая нощ към 4 часа пътуваме към Гърция...
Марти,страхотни са Аничка и Дани и как си приличат само,личи си,че са братче и сестриче,сладурковци Heart Eyes
И да си кажа пак,съгласна съм с Ади,всяко дете си е различно и неповторимо в нещо,не може всички да са еднакви,тогава би било толкова скучно Whistling Naughty Laughing
Приятно изкарване на празниците и повече усмивки  Hug
Тони ио Тото,готвехме картофчета печени съъ масълце на фурна и после настъргани със сиренце,той много ги обича,изобщо обича храната,то си му личи де Blush smile3521 newsm62
Забравих да ви кажа една смешка,отскоро като го целувам и почва демонстративно да се бърше където съм го целунала и да ми се смее дяволито,на голям ли ми се прави незнам  Joy

# 7
  • Мнения: 1 554
пак ли захващате темата с различните деца,ааааааааааааааа gydi

стига съм спамила темата Blush

Ние с Тедката сме добре,ходим по разходки в морската градина,на обяд се прибираме да спи,след обяда пак на вън,и така всеки ден едно и също,яде бой като за световно,не слуша човека,сега сме на НЯМА Joy такива ти му работи покрай нас,общо взето скука Grinning

Ира за целуването,само ако му кажа дай целувка по устата тогава идва и ми се плези мазно hahaha Приятно изкарване Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 3 826
'айде и аз да се цопна в новата тема Mr. Green, че през почивните дни едва ли ще мога да пиша. Сега едното хлапе ми седи на единия крак, другото на другия и 4 ръчички щракат по клавиатурата, а аз само поравям правописните грешки Whistling.
Ира, приятен път и весела почивка. Ще чакаме снимки  Party.

Марти, чудесни са ти дечицата, да са ти живи и здрави! Така хубаво са се гушнали, че като ги видях, ми стана мъчно за моя батко.  Simple Smile А Аничка е много сладка с тия хубави очи и с къдричките..., а и много красиво я обличаш.  Heart Eyes
Слънчо, а ти видя ли последните три снимки на Ани  Mr. Green. Майка ми вчера й купи рокля и дънки и върху домашните дрехи й ги облякохме, защото не пожела да ги свалим, та малко прилича на циганче ooooh!.
За целувките, много обича да целува и да я целуваме. "Умира" да целува Дани, а той бяга като попарен и тя само дебне да го сгащи някъде и започва да го мляска hahaha.

Приятна вечер на всички, че вече става невъзможно да се пише.
Чао   bouquet.

# 9
  • Мнения: 182
Димяни ние пием АМ, /сутрин/за разлика от преди, преди въобще не го искаше и ядеше само попара, не можехме да му насмогнем на сирене, а сега въобще не желае попара. Променят им се вкусовете.  Laughing

# 10
  • Мнения: 324
Марти, аз гледах над домашните дрешки  Grinning и  много мило и смешно ми стана, защото и Мая обикаля така като циганче из вкъщи понякога. Като види някоя по-цветна дреха, много държи веднага да я облече, война настава иначе.
Ира, лек път и приятна почивка с много романтика!

# 11
  • Мнения: 361
Аааааааа,Морска,нали знаеш,че това ми е любимата тема,ама айде..... Laughing

Ира,много е хубав Алекс-започвам да наддавам за зет PartyСнимките са страхотни.Желая ви весело изкарване на почивката.Много усмивки,слънчице и красота.Чакаме снимки,може и по бански в морето Heart Eyes

Марти,Аничка е страхотен бонбон и найстина много си приличат с Дани.Пухчета са ти те Hug

Мами,взех си резултатите.Микробиологията ми е чиста,Цитото от шииката ми 1-2 гр,а от цервикалният канал 1 гр.Да знаете как ми олекна само Crazy

# 12
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ади, супер  Hug Браво  Hug
Другата седмица надявам се и аз да докладвам за такива резултати  Praynig Praynig Praynig нали знаете, че съм конизирана и първата контрола беше всичко ОК, 2гр., да видим сега - след празниците чакам резултат  Shocked Shocked Praynig В продължение на една година трябва да правя контроли на всеки 3 месеца  Crazy

И ние имаме проблем със смукането на палеца - с баткото всичко мина гладко - 1 седмица вързано пръстче с лекопласт и забрави, но сега имаме гоооооляяям проблем. Имаме едно мишле, с което спи и беше започнал да смуче с мишлето и през деня. Прибрах го и го давам само за заспиването, през деня не смуче, защото не вижда мишлето. Но от 1-2 дена не му го давам и за съня - но като си види възглавничката и веднага лапва пръста  Confused ако му кажа извади го - изважда го - значи знае за какво иде реч. Но една вечер пробвах да го сложа с пръстче с лекопласт - то беше рев, то беше тършкане, чудо!!! и сега не смея да опитам пак. Явно няма да е толкова лесно като с батко му.  Confused Confused

# 13
  • Мнения: 467
И аз съм тука  Flutter,

Анаморф, приятно пътуване и суперска ваканция ти пожелавам.
За целуването, научихме се и ние на това. Само да  повикам, веднага идва да ме млящи и изобщо не се бърше, хубаво му е  Joy
Морска, ти нещо се беше позагубила. Няма да подхващаме сръдливата тема, обещавам  Laughing Само мир да има  bowuu
Марти, много са ти сладки когато се прегръщат. Не знам как са у дома, но явно много се търсят, а ?

# 14
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ирка, и да си изкарате чудесно в Гърция.  Hug А Алекс е невероятен с тези къдрици. Heart Eyes
Марти, страхотни са ти децата.  Peace И как само са се гушнали.  Hug
Ади, честито! Страхотна новина.  Peace
Дезита, ще стискаме палци силно.  Praynig
Няма да изброявам поименно, че да не пропусна някой - изпращаме на всички голееееми целувки (нали и наш Саши е сред целувачите Mr. Green), а на тези които заминават пожелаваме приятно и слънчево изкарване на почивните дни и празниците. Hug Hug Hug
Ние и утре ще сме си тук и така като гледам какво се очертава времето май ще си останем в София. Thinking Ама има време да решим и друго. Във всеки случай утре твърдо няма да пътуваме.
Хайде, лека вечер и усмихнати сънища. Малко раничко, ама мисля да спускаме кепенците за днес, че мнооого ми се спи нещо. Blush

Общи условия

Активация на акаунт