С какво ви дразнят свекървите- 68

  • 95 333
  • 830
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 439
Пожелавам тази тема да се тоочи дълго време. bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 7 147
В предната тема сме писали с Тарталета заедно... Радвам се, че последният ми пост си остана там и се надявам тази тема наистина да звучи по-нормално... Ама едва ли...  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 751
Картинката е един път!  thumbsup

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Тарти, благодарности за темата  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 10 328
В предната тема сме писали с Тарталета заедно... Радвам се, че последният ми пост си остана там и се надявам тази тема наистина да звучи по-нормално... Ама едва ли...  Laughing
Мир, Кали?
Не е нужно да се приема всичко на нож и особено мнения, различни или неудобни. А дано!

Защо Свекито от картинката е с лъжица?  Joy

# 6
  • Мнения: 18 549
Пита :ще готвиш ли или да те лупна?
Или ще ядеш  ли  ,харесаш  яденето или същото....

# 7
  • София
  • Мнения: 10 328
Жалко, че нямам син. Не е същото да я заплашвам с лъжица дъщерята вместо снахата.

# 8
  • Мнения: 5 366
Моята свекърва ме дразни на моменти как говори с каката, но това са бели кахъри, а и не се виждаме всяка седмица, че да ѝ обръщам внимание. Каката е малкаоще, за да улови нюансите на изказа.

# 9
  • Мнения: 12 664
Ох, да не ви изпусна.

# 10
# 11
  • Мнения: 1 463
Ха, дано тръгне тази тема според заглавието си!
Че то къде да се оплакваме?!
Който си има майка е добре - хем помага, хем може да си споделиш с нея.

# 12
  • Мнения: 18 549
Не  всички майки ,поне не моята.
И колкото да бе гадна свекърва ми е  помагала в някакъв смисъл повече и  повече съм споделяла.Например една мацка се бе похвалила как се среща с мъжа ми и къде,дори  я засякох като не ме виждаше как се втурва към него и друга  я възпря,че  съм наблизо.Похвалила се и от приятелка на приятелка стигна до мен- доверената питала какъв човек съм да ми изневерява мъжа ми,точно дето ще ми кажат. Та  изиграхме етюд-казах на една близка роднина и тя на свека,че на спирката говорят за тях,свека го набра яко,чак и  аз разбрах.И после след десетина години прави услуга на тази мацка,но след като питал свека дали може. Нарочно или  друго,не знам но ...сам си разказваше ,явно съм добър слушател.

# 13
  • Мнения: 843
И аз тук!

# 14
  • Мнения: X
Ох, Боряна, понякога като те 'слушам' и сърце ми се свива.  Hug
Не всички майки, и моята не е от тези. И свекървата и тя. Ма съдба, мен пък не ми пука.  Wink Шеговито разбира се, доколкото е възможно на жив човек да не му пука в тази ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт