Мързеливи красавици - 37

  • 53 408
  • 730
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Ето ни вече в ТРИДЕСЕТ И СЕДМАТА  ни тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици   Mr. Green )

Тук доказваме, как жените не само по червения килим изглеждат добре и знаят безброй трикове.



Имаме афинитет към продукти като мед, натурални масла. Уважаваме домашните маски за лице и коса.



Маникюрът и педикюрът са нашата визитка за красиво изглеждащи ръце и крака.Справяме се блестящо в поддръжката и видът им.



Телата си извайваме в домашна среда, всяка мебел превръщаме във фитнес-уред. В помощ на тренировките използваме изпитани стягащи и оформящи лосиони.



Няма значение дали косата е къса или дълга - тя е здрава, блестяща, без цъфтежи...коса, която впечатлява от пръв поглед.



Обожаваме хубавите аромати. Нашият парфюм показва нашата индивидуалност.



В никакъв случай не подценяваме добрата козметика, която подчертава нашата красота.



Разбираме от мода и стайлингът ни е безупречен.



Освен всичко останало в кухнята сме истински богини.



Хайде красавици, да покажем на какво сме способни!!!


Ето и предишните теми:

# 1
  • Мнения: 2 461
за първи път съм първа в нова тема.  Blush
Десиссслава, много благодаря, чудесен първи пост   bouquet
Обещавам да съм по-редовна в разкрасяването тази тема, че в предишната бях мързелива предимно.

# 2
  • Мнения: 98
Деси, благодаря за темата!  bouquet
Аз днес уж се почувствах по-добре и решихме да излезем да се видим с едни приятели, и пак ми стана много зле, едва издържах, докато се приберем да полегна, от 11 до сега спах и се ококорих...
ОсамаМама,
Скрит текст:
никак не ви е лесно значи, но ще се справите, щом имате човек, който е до вас и ви подкрепя, дано всичко бъде наред, важното е да сте живи и здрави! Много силно те прегръщам! Hug

# 3
  • Мнения: 72
Здравейте,милички.
Съвсем съм се разхайтила-само мисля за пазаруване-дрехи,обувки,козметика....То имам нужда,де,ама се чувствам виновна нещо....
Разкрасяването ми е под минимума-ексфолирам,мажа си маслата-лице,коса и тва е.
Този уикенд сигурно ще мине скучно,като гледам какво е времето....
Осама,динамична и нелека съдба имаш....Дано приемаш всичко с оптимизъм и по-философски. Hug
Мими,пиши оздравя ли,качи ли някое килце,че те мисля....
Лек и усмихнат ден!  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470


"Истината, приятелю, е, че човек може да бъде нещастен в рая и щастлив в ада. Зависи кой го придружава..." - Джон Стайнбек.

Като добро утро се отчитам с оправени вежди, масло от макадамия на краищата на косата, лосион за тяло, грим и парфюм  Crazy
Пожелавам ви прекрасен петък, красавички   Hug

# 5
  • Мнения: 144
Добро утро, Красавици!   bouquet

Деси, благодаря за новата тема... чудна е!  Heart Eyes   bouquet
Мисълта е един път..  Peace Благодаря за кафенцето!  Hug

Осамамама   Hug определено не ти е лесно.. трябва много кураж и сили за такъв живот. Важното е, че имаш човек до себе си!  Peace

Мама Дидче, съчувствам ти.. и аз съм така, само се чудя какво да купя.. а не е зле да се спра малко..  Whistling Ама сега с новия сезон.. обувки, дрешки.. и т.н.  ooooh!

Разкрасително съм на обичайното, душ, лосион, кремчета, грим и на работа.. днес поне е петък. Надявам се да минава леко и бързо.

Пожелавам Ви приятен и усмихнат ден!  Hug   bouquet

# 6
  • Мнения: 373
Здравейте красавици  Hug
По темата съм в приличен вид, на събота и неделя трябва да положа малко повече грижи  Wink Радвам се на лошото време. По цялата ни улица тече ремонт и всичко беше в прашоляк, сега е свежо  Grinning Трябва да обърна внимание и на гардероба на децата, да поспретна някои неща, така че едва ли ще ми бъде скучно  Peace
ОсамаМама, браво на теб, такива хора ме мотивират и радват страшно  Hug Ако знаеш пък как навреме ми дойде рецептата   chef
Мама Дидче, и аз като теб вършах по магазините тези дни, но за дъщеря ми. Накупих сума ти неща, но имаше нужда миличката  Heart Eyes
Дилянка, снимката ти от предната тема е прекрасна  Simple Smile
EL*, опавяй се вече  Hug
Боби, виждам че почиваш активно и много се радвам за теб, заслужила си всяка минута  Hug
Деси, благодаря за темата, кафето и точната мисъл  Hug
Не мога да разбера защо не ви виждам подписите, при положение, че в настройките ми, не съм отметнала да ги скрива  newsm78

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Desssislava, надявах се да не си станала и да постна кафето аз, но.... Благодаря ти!
Момичета, пооправих лака на краката и ръцете, сега почиствам мустака  Nerd пускам епилатор на подмишници и крака, в 12 ще ми почистят и триъгълника и вземам малката от ДГ, за разходка с колела из морската.

# 8
  • Мнения: 452
Записвам се в новата тема с боядисана коса , маска за косата , издухана и обичайните кремчета за лице , коремни преси и това е  Hug
Деси Благодаря за новата тема   bouquet
ОсамаМама Браво на теб , ти си човек за пример  newsm17 Заслужаваш да бъдеш много обичана и много щастлива Simple Smile
Мама Дидче и аз постоянно искам нещо новичко , но заплатата все не стига  ooooh!  А за козметика постоянно си харесвам разни неща , чак и списък си правя  Joy
Искам да си върна сумите за една книга " Да живея без теб " на Хорхе Букай ( като я почнах въобще не ми хареса , даже мислих да я оставям , но след средата стана много вълнуваща ) - невероятна книга , много научих от нея за отношенията във една връзка , много ме успокой и много ме зареди , вече преди да съм прочела книгата няма да давам мнения  Naughty
Прекрасен петък момичета Simple Smile 

# 9
  • Мнения: 128
Добро утро чаровни  Heart Eyes
Аз пак станах на обяд  Whistling
Деска благодаря за новата тема и за кафенцето,чудни са  Heart Eyes
Това с бъбреците е много лошо. Преди две години имах проблеми с тях и пиех Ремантидин,по принцип е за болки в ставите,но много помага за бъбреци. Давала съм и на мои познати и болката минава много бързо.
EL взимаш ли някакви лекарства? Ако имаш възможност си почини няколко дни без да се насилваш да излизаш. Когато е отслабнал оргонизма има нужда най-вече от почивка.

Благодаря на всички за подкрепата и милите думи  newsm51
Оптимист съм и то голям и съм сигурна,че всяко нещо си има причина да се случва и ни дава урок  thumbsup. Пък и ако ни беше лесно щеше да ни е скучно  tooth
И аз като вас имам пристрастяване да купувам някои неща,обикновенно маниите се сменят и това лято беше козметика. Сигурно в дъното някъде имам някой сложен психологически проблем  bowuu . Не ми пречи,нека там да си стои.
Тази нощ не можах да спя и към 4:00ч ми дойде музата за разкрасяване,разкрасих се и си легнах  Crazy . Днес трябва да заведем единя Куджо на ветеринар понеже от вчера има нещо като рана на муцуната голяма колкото 20ст    newsm78 . Предполагам,че нещо го е ужилило.
minana да кажеш дали ти е харесалъ рецептата като я пробваш

Тук пак вали,но ви пожелавам слънчев и усмихнат ден и много положителни еемоции  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 05 сеп 2014, 13:20 от ОсамаМама

# 10
  • Мнения: 1 004
Здравейте и от мен красавици!
Десии, благодаря за новата тема  Hug
ОсамаМама и аз съм на мнение, че всичко се случва с причина и за да ви научи на различни житейски уроци. Важното е накрая да се чувствате добре и щастливи   bouquet дано кученцето ти се оправи бързо ;р
minana, благодаря ти  Hug
vesi_mir, книжката не е ли "Да продължа без теб"? И аз много я харесвам Simple SmilePeace
Мама Дидче и аз съм шопинг маниак и само си водя едни wish листове, с неща, които искам, само пари ми трябват - дрехи, обувки, чанти и козметика..са същински рай за мен
ЕL *, хайде оправяй се вече..макар че и аз нещо не се чувствам много добре от вчера
За днес се отчитам с педикюр, като за последно преди зимата..дано поне септември се пооправи и е по-топъл, че това ужасно време е доста подтискащо  Sad
Обядът и при мен ще е рибка със салата, обожавам Heart
Излязла ми е ужасно пъпка, една единствена на лицето и направо не мога да се побера в кожата си, много е гадна и не знам как да я махна. Вие пипате ли си пъпките или ги оставяте сами да се оправят? И какви грижи полагате всъщност за лицето си като цяло?

# 11
  • Мнения: 452
Дилянка книгата е "Да продължа без теб "  Joy права си аз нещо съм я прекръстила  Joy  Аз като имам пъпка с връхче си я стискам , но после я почиствам с лосион или скраб и слагам кремче  Simple Smile 

# 12
  • Мнения: 128
Дилянка аз  пъпките ги лекувам със салицилов спирт и хлорнитромицин. Разтварям 5 капсули в едно шишенци спирт 1% и 2-3 пъти на ден слагам на мястото където има пъпчица от лосиона със напоен тампон. Много помага и при акне  Peace

# 13
  • Мнения: 144
Деси, ЕЛ дано бързо да се възстановявате! Пиите лекарства и няма да се давате!  Hug

Дилянка и аз съм с рецептата предложена от Осамамама, Салициловият спирт + хлорнитромицин върши чудеса. И аз слагам с тампонче само на пъпките, иначе изсушава доста.

"Да продължа без теб" ми е следващата книжка в списъка. Но имам още половин от една започната и не искам да я оставям. Така, че ще почака още малко.  Peace

На мен днес ми е малко по-спокойно .. но времето хич не ми харесва... лоша работа лятото свършва..   ooooh!

Аз днес се разкрасявам със стабилно хапване..   Whistling

# 14
  • варна
  • Мнения: 1 830
Деси, мерси за новата темичка - страхотно оформление Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesПо добре ли си днес Hug

Мама Дидче, еи сладуранке - качих малко, ама не смея да се зарадвам Hug

Общи условия

Активация на акаунт