Искам да кажа ... (113)

  • 54 900
  • 884
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Позволих си да сложа минзухарите на Сбъдваща, надявам се да няма против.

Берете ли си цветя за вкъщи? Откъде?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Мнения: 15 029
Благодаря за темата! Минзухарите са чудесни.
Цветя не си бера, понякога си купувам рязан цвят. Изключение прави люлякът. Обожавам го и си правя огромни букети от него. Него го имаме в двора на село в няколко цвята и става чудесен букет.

# 2
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Не бера цветя, жал ми е да ги късам.

Надвих си на мързела, отивам на спорт.

# 3
  • Мнения: X
Заглавната снимка е прекрасна! Като цяло снимките на Сбъдваща са много красиви!

Не бера цветя. Понякога си купувам, обичам ги и обичам аромата им. Не мога да отглеждам от тези в саксиите. Уморявам ги, и аз не знам точно как.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Прекрасни, прекрасни минзухари и толкова сини  Hug.
Цветя си откъсвам от наличните в двора-лалета,нарциси,кокичета. Хризантеми харесвам също  Peace. Купешки букети не обичам много. По принцип харесвам по-изчанчени букети-със стрелиция, зелка...ей такива.

# 5
  • Мнения: 11 677
Благодаря за темата. Хубави минзухари  Peace

Не късам цветя за вкъщи. Красят ми двора.

По въпроса за гевречетата и тем подобни глупости от предната тема - ми и цялото свободно време на света да имам нищо не бих направила. Много мразя този вид дейности  Crossing Arms
Който иска да си плете, оцветява, моделира и т.н. Не ми се отдава и точка  Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Не бера, защото за съжаление, нямам откъде. Но обожавам пролетни цветя и пролетно време си купувам китки за вкъщи Blush Като няма кой да ми подари hahaha Обаче само през пролетта го правя това, не знам защо.

# 7
  • Мнения: 22 433
Рязани цветя в къщи няма, алергична съм.
Само розите от градината на село не ме дразнят и си правя букет.

Прехвърлям си въпроса - препоръчайте сайт за самолетни билети.
Не търся евтини, по-скоро ми трябва ранен полет за Брюксел и късен за София.

# 8
  • Мнения: 39 345
Благодаря за темата и за снимката!
Не бера цветя. Нямам нито една ваза, където да ги сложа. Мъжо и щерка са с алергии, та тези неща не виреят у нас.
Да кажа какво измислих за хапване- пилешка мусака.

# 9
  • Мнения: 14 654
Не си бера, защото нямам градина, но обмислям да си посадя най-накрая в сандъчета на балкона. Харесах едни стайни рози и ще пробвам да завъдя една такава.

# 10
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Само люляк бера, че улицата на баба ми е пълна с люлякови храсти и като им дойде времето редовно може да ме видите покетрена по оградите  Laughing

Сесили, аз ползвам skyscanner и momondo.uk - това са търсачки - задаваш дестинация и дати и ти вади всички полети

Рая, значи снощи съм пила и за тебе. Точно на просеко бяхме.

Мария, ще го потърся това Панцероти, сякаш не съм го мяркала.
 Ние приключихме с културно-масовата дейност, утре само остана Папата и Ватикана и днес сме на шопинг! Безобразни намаления, не съм се и надявала по това време на годината....

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Сесил, погледна ли на България Еър? Знам със сигурност, че имат един много късен Брюксел, тамън да го хванеш вечер, след като си си свършил работата. Чак към 11-12 кацаше тук.

# 12
  • София
  • Мнения: 17 283
Сесил, имаше един скайскенър или нещо подобно, виж с гугъл, ако искаш.

# 13
  • Мнения: 22 036
Бера фрезии, защото миришат божествено.

Минзухарите са прекрасни. Много обичам такива цветя, полски, горски, по-непретенциозни.

Пробвай и през агенция, ако вече не си. Те имат достъп до всички компании и през тях често са по-евтини билетите.

# 14
  • Мнения: 22 433
Марипоса, благодаря, сега ще видя и тези.

белинда, имат полет в 20.25ч, ако не намеря по-късен ще е с него.

Общи условия

Активация на акаунт