Празници по италиански, тема 142

  • 30 063
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 710

Предишните ни теми
Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,
Част 41, Част 42, Част 43, Част 44, Част 45, Част 46, Част 47, Част 48, Част 49, Част 50,
Част 51, Част 52, Част 53, Част 54, Част 55, Част 56, Част 57, Част 58, Част 59, Част 60,
Част 61, Част 62, Част 63, Част 64, Част 65, Част 66, Част 67, Част 68, Част 69, Част 70,
Част 71, Част 72, Част 73, Част 74, Част 75, Част 76, Част 77, Част 78, Част 79, Част 80,
Част 81, Част 82, Част 83, Част 84, Част 85, Част 86, Част 87, Част 88, Част 89, Част 90,
Част 91, Част 92, Част 93, Част 94, Част 95, Част 96, Част 97, Част 98, Част 99, Част 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 няма, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139,140, 141

Последна редакция: пт, 13 дек 2013, 19:46 от 10 cent

# 1
  • Мнения: 402
Да се запиша първа с нещо мн.италианско,а именно бенефиченца....днес,първият ми спектакъл пред публика от старчески дом. Hug Mr. Green Hug

Да ви кажа ли как се разревах когато запяха с нас коледните песни накрая... Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Италия
  • Мнения: 490
Пльок, да се разпиша суббито и аз  Simple Smile
Фио, да знаеш колко добре те разбирам. Това е емоция, която мнооооого ми липсва и то точно тук, в Италия, където съм преживяла най-силните си емоционални моменти пред публика  Heart Eyes Как ми липсва едно такова преживяване сега... Sad Confused

Лени, за новата тема -   bouquet Честита да ни е и много, много празнична!!!

Аз съм вече в еуфория, защото утре живот и здраве пристигат майка ми и сина ми. Дано се справят по пътя от Рим до "наше село", защото за пръв път ще трябва да се придвижат сами  Praynig Синът ми твърди, че няма проблеми...а дано! Така или иначе вече ги мисля  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 5 710
аз засега не мога да се 'стегна' и да украся, утре следобяд ще си пусна някой диск  с коледна музика и дано ми дойде настроение, че е много на приливи-отливи
др седмица ще дойде една жена да ми помогне за чистене и после могат да заповядат и дядо коледа и гости ..

# 4
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ФФР, какво представяхте?

Мирена, син ти говори ли италиански? не че, ако не говори бих го мислила, де, че той си е голям човек  Wink

Лени, това бурканче от твоите подаръци ли е ? Много сладко  Peace

# 5
  • Италия
  • Мнения: 490
Фей, чак да говори не бих казала, но разбира, а и нещо простичко може да каже. Все си мисля, че с английски би трябвало да се оправи на летището, че и на Термини даже. Не за друго, ами да се ориентира да купи билети за шатъл буса и после за влака. Уж сме го инструктирали, та да видим  Simple Smile Не, че се притеснявам /оправно си ми е момчето  Heart Eyes/, ма си ги мисля  Blush

# 6
  • Мнения: 402
Фио, да знаеш колко добре те разбирам. Това е емоция, която мнооооого ми липсва и то точно тук, в Италия, където съм преживяла най-силните си емоционални моменти пред публика  Heart Eyes Как ми липсва едно такова преживяване сега... Sad Confused
Що не опиташ да изнесеш един концерт на флейта в някой старчески дом ,ей така на бенефиченца...само за емоцията.. Thinking Peace
Аз за първи път влизам там .....горките хорица...няколко пъти ми се пълнят очите тази вечер от това ,което видях... Cry Cry
/имайте предвид ,че вътре е мн.хубаво,всички са мн.чисти ит.н./...но трябваше да видите ОЧИТЕ ИМ... Cry Rolling Eyes Cry
и как запяха ...-като деца... Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 8 520
Фио, много тъжно.......

# 8
  • Мнения: 1 545
Хоп и аз да скоча в новата тема! Днес ми е пълна лудница, уж петък, уж по-малко работа, а се прибрах в 19.00. Добре, че децата са при свеки, и там ще спят, ние ще излизаме с приятели.
За пръв път тази година не чувствам много силно коледно настроение, и вместо да ме радва, търсенето на подаръци ме дразни. Остарявам май... Все пак почти привърших с тази задача, остават разни дреболийки. Една клиентка днес пък ми подари Пандоро, да съм си го сложила под елхата  bowuu, зарадва ме!
Още само една седмица, и.... Ваканция!!! Peace

# 9
  • Мнения: 402
ФФР, какво представяхте?

Така...айде сега да се посмеем.. Hug
Е нещо като комедия - коледен базар ,на фона на който се представят различни персонажи - от шопингмания ,до голози, мн.бедни  и т.н.
И сега...удите,удите....кака ви играе ролята на ЕКСКОРТ на един милански милионер /бауша/.. hahaha Joy Joy
Много ванитоза, мн.капризна ,отрупана с накити ... hahaha Joy

п.с. мисля че си изиграх ролята перфектно.....направо се чувствах в собствената си кожа.. hahaha Joy
..................но,сами знаете за реалноста.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy

# 10
  • Мнения: 2 603
А тук утре се работи  Sad Но и на мен ми остава седмица до ваканция, ще се стягам да издържа.
А утре съм и на коледно парти, ужас  Cry

fio', много интересно звучи.

# 11
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Аз за първи път влизам там .....горките хорица...няколко пъти ми се пълнят очите тази вечер от това ,което видях... Cry Cry
/имайте предвид ,че вътре е мн.хубаво,всички са мн.чисти ит.н./...но трябваше да видите ОЧИТЕ ИМ... Cry Rolling Eyes Cry
и как запяха ...-като деца... Praynig Praynig Praynig


това в Падерно в старческия, или в Чинизелло?
аз съм с отлични впечатления и от двата. в единия съм ходила навремето на посещения (пак за благотворителност), а в другия беше август месец 2012 свекърва ми. няма изоставени хора, на всички деца, внуци и рода се редуват на посещения, хиляда пъти повече, отколкото ако си бяха в къщи. и очите, мисля са им същите като в къщи, само че по некви психологически (лево полукълбо причини) не ги забелязваме толкова.

щех и друго да казвам, ама аре да не става тягостно предпразнично.

# 12
  • Мнения: 2 603
Oх, забравих да ви кажа, днес ми направиха увеличение на заплатата, много голямо! И похвалиха много работата ми, направо щях да се разплача.

# 13
  • Мнения: 402
Яки,тези знаят ли ,че искаш да ги напускаш ? Rolling Eyes

А ти знаеш ли ,че тук може да се окажеш мн.дълко време м/у безработните.. Rolling Eyes

.....ех,любовта е сляпа !!!...

п.с. Бях в същото положение преди 17 год...И избрах любовта ,ама на 50 ... Thinking newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

.................абе дай,май пак ще я избера... Hug Hug Hug

# 14
  • Италия
  • Мнения: 490
Фио, да знаеш колко добре те разбирам. Това е емоция, която мнооооого ми липсва и то точно тук, в Италия, където съм преживяла най-силните си емоционални моменти пред публика  Heart Eyes Как ми липсва едно такова преживяване сега... Sad Confused
Що не опиташ да изнесеш един концерт на флейта в някой старчески дом ,ей така на бенефиченца...само за емоцията.. Thinking Peace

Това е едно от нещата, които съм мислила да направя, както и концерт в църквата, в която правихме баттезимото на дъщеря ми. Падрето вече ме познава и мисля, че ще е контенто. Има от къде да започна, но все още завися от много формалности. Първо трябва да вляза във форма, а това с дъщеря ми вичино хич не е лесно  Mr. Green После ще трябва да потърся я пианист/а, я китарист/а, че само флейта звучи постно...Много разчитам също, когато Адриана тръгне на азило, да навляза малко в обществения живот тук, че за сега съм по-затворена в къщи да си гледам бебето  Crazy Така или иначе пациенца около година още, а междувременно ще презаредя батериите с един благотворителен концерт в България в края на идния април  Party Ех, не са ме забравили още  Flutter

Якамоз, и аз така бях, преди да дойда тук, във вихъра си в професионално отношение, ама пуста любоФ, омаскари ме на стари години  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт