Професионални серии за коса - тема 71

  • 56 161
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Вие влизате в тема 71 - Добре дошли !



Вместо запис моля споделете : Експериментирате ли интензивно с нови продукти и кой продукт използвате най-често?



Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Ботокс терапията на Лореал за коса
Терапия на Милк Шейк с млечен протеин
Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване
Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги
Къдравата коса
Деминерализиращи терапии за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата
За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар

описание на сериите Fiberceutic  и Mythic Oil на L'Oreal Professionnel



Терапевтичната преса,която ползваме :


Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 12:49 от Анонимен

# 1
  • Мнения: X
Първа  newsm44  Laughing
Експериментирате ли интензивно с нови продукти и кой продукт използвате най-често?Не експериментирам често. Обикновено, когато ми дойде музата хващам нещо, което ми се стори добро за моята коса в момента. Не се осланям вече само на отзиви в темата. Към момента най-често използвам хидратиращи продукти.
Онзи ден използвах позабравените от мен любими ДК на Лакме и отново останах очарована.  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: X
Експериментирате ли интензивно с нови продукти и кой продукт използвате най-често? - Чак интензивно не бих казала,но все ми се ще да пробвам нови и нови неща  Blush , за разлика от преди напоследък не повтарям покупка, гледам да си взема нещо ново  Peace
Най-често използвам...крем за къдрици  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Експериментирате ли интензивно с нови продукти и кой продукт използвате най-често

Често купувам нови продукти, обичам да експериментирам.  Искам да разбера действието върху моята коса, като по този начин я опознавам по-добре. Въпреки това има продукти, които купувам регулярно. Такива са Alterna TEN шампоан, маска, балсам, Kerastase Resistance Architecte шампоан, маска, концентрат. Всички концентрати на Kerastase, ампулата Loreal-professionnel Fiberceutic /ботокса за коса/ ампулите Kérastase Densifique и други, за които в момента не се сещам.

Най-често използвам масло за запечатване на влагата - различни видове и термозащита.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
Благодаря за новата тема  bouquet
Отдавна не експериментирам често Simple Smile - в началото, когато започнах с проф.продукти, купувах най-различни, измина доста време докато започнах да усещам въздействието им върху косата си и да преценявам от какво има нужда. Сега се старая да имам в наличност една хидратираща, една протеинова и една по-балансирана серия, както и една противокосопадна или подрханваща - каквито са на Напура- редувам ги; като ги свърша, тогава вземам на същата или друга марка. Постоянно поддържам и често използвам течен реконструктор, независимо от марката - в момента имам на Джойко, както и подхранващо олио за краищата Peace

# 5
  • Мнения: 2 339
Не експериментирам често. Премислям внимателно преди да купя нов продукт, следя отзиви.
Най-често използвам коприната на Чи.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 409
Експериментирате ли интензивно с нови продукти и кой продукт използвате най-често?
 Чак пък често не,но експериментирам.Горе долу имам идея какво приема добре косата ми и какво не.Сега обмислям един експеримент с ботокс маската (ампулите не ги харесвам) и Митик ойл маска също ми се върти в главата.

# 7
  • София
  • Мнения: 160
Експериментирате ли интензивно с нови продукти и кой продукт използвате най-често?

Без предварително "проучване" за набелязан продукт не смея да купувам. Не бих купила нещо, за което не съм чела или чула отзиви.
Напоследък най-често използвам Интензивна маска Label. M - доволна съм, за момента задоволява нуждите на косата ми. Дори смея да твърдя, че ми харесва повече от маска Дисциплин.
Също редувам млякото с 12 ефекта на Милк Шейк и Анти снап на Редкен  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 512
Цитат
Между другото аз в Арлен виждам само комплектите 1 и 2, а не самите концентрати, които са ми по-любопитни  Thinking
Лу, и аз така. В салона концентратите за сгъстяване на косата и за уплълтняване струваха по 65 лв всеки. Ще следим отзивите, че толкова пари на вятър не ми се дават. Става дума за серията "serioxyl" на L'Oreal Peace

# 9
  • Мнения: 3 413
Експериментирате ли интензивно с нови продукти и кой продукт използвате най-често?
Бих казала, че експериментирам, като експеримента се осланя само на моето усмотрение. Ценя и чета всеки ваш коментар, но в момента тук в темата не намирам момичета, които като мен използват само хидратиращи продукти и всякакви балансирани/протеинови им се отразяват зле като при мен.

В момента единствения шампоан , който ползвам непрекъснато е червения антидот на Тиджи. Просто го обожавам  Heart Eyes Като свърши ще разнообразя с Антидот 2-синия. Откъм специална грижа- маската, която най-често ползвам е Макадамия или балсама с мед на Тиджи. За финиши термото на Тиджи задължително, както и Л2. Оригиналното Митик ойл също ползвам интензивно на вече суха коса само в краищата  Peace


Lexy_07
сподели за интензивната маска на Лейбъл. Силно хидратираща ли е?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Експериментирате ли интензивно с нови продукти и кой продукт използвате най-често?
По-скоро не. Наскоро си взех маската за боядисана коса на Напура, не е лоша, но определено няма да повторя покупката. Всеки път използвам Нектара на Керастаз и олио Наши арган Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Експериментирате ли интензивно с нови продукти и кой продукт използвате най често?  Да ,бих казала ,че обичам да пробвам нови продукти ,след отзиви за различни серии тук съм се снабдила със солидна колекция от шампоани ,маски,балсамчета и финиш продукти. Най-често използвам серум,олио за краищата   в момента на митик ойл и термозащитата на тиджи(за което благодаря на Руса мама страхотно е Hug) Иначе в момента следвам стриктно схемата за напротенчване(макар все още да не знам дали имам нужда от такова)  4/1 сега ползвам серията на лореал липидиум шампоан и маска,доволна съм много икономична маска ,даже няколко пъти я нанасям преди измиването стоя така около час два и измивам после с шампоана отразява ми се много добре Peace

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 327
Експериментирате ли интензивно с нови продукти и кой продукт използвате най-често?
Благодаря за новата тема!
Не бих казала, че вече експериментирам често, защото само се трупат в шкафа.Продуктът, който ползвам в момента най-често е жълтия серум еликсир ултим  и кремчето. Определено си мисля, че кремчето е по-леко от серума с който лесно може да се прекали и утежни.От него слагам едно изпомпване и половина за коса до средата на гърба. В дългосрочен план ми е интересно дали ще предпазва от цъфтене.

# 13
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Експериментирате ли интензивно с нови продукти и кой продукт използвате най-често? В момента може да се каже, че само експериментирам, защото съм нова в използването на професионални продукти и общо взето налучквам какво ми допада и какво не по метода проба-грешка.  Mr. Green За сега съм на протеинов продукт, предстои ми да пробвам Mythic Oil шампоан и маска!  Crazy

# 14
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Не експериментирам особено често, а и съм поспряла с покупките, защото искам да поизхабя наличностите поне малко.

Вече познавам нуждите на косата си и се ориентирам в общи линии добре в професионалните продукти. Това разбира се не значи, че нямам и несполучливи покупки, но са доста малко. Обикновено ме сръчква любопитството при лансиране на нова серия от любим мой бранд, която по описание е за "моя".

Последно експериментирах с обратното миене, но го направих точно два пъти и повече не се сетих за него  Laughing

Най-често в момента ползвам Денсифик и шампоана на Напура S0  Peace

Общи условия

Активация на акаунт