С какво ви дразнят свекървите- 71

  • 89 971
  • 798
  •   1
Отговори
# 1
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Благодаря за темата! bouquet
С интерес чакам да прочета следващия признак на мъжественост на партньора на Анонимната.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 570
Благодаря за темата! bouquet
С интерес чакам да прочета следващия признак на мъжественост на партньора на Анонимната.
Ха, явно съм пропуснала първия. Кой беше той?

# 3
  • Мнения: 1 907
На мен ми се струват пързалка анонимните писания.
Но все пак да кажа- явно тя си мисли, че бебчетата оправят отношенията и сплотяват двойката Simple Smile Голяма заблуда. Появата на бебче е истинска проверка за стабилността на връзката и така може да с*омняса иначе приказна любов, че да се чудиш. А наличието на обгрижващи мамички и общи имоти хич не смекчава нещата.
Много гадно нещо са тези големи фамилни къщи. Моя приятелка се оказа в такава схема, но родителите на мъжа и се оказаха мъдри хора и навреме продадоха къщата, с парите купиха три малки апартамента и се разделиха поживо-поздраво с челядта. Защото няма лошо да дадеш на децата си, щом имаш възможност...едва ли някой от пишещите тук би отказал самостоятелно жилище пред идеята за доживотни ипотеки Simple Smile

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
А, що да е пързалка?! Таман си е истинска историята. Анонимната звучи глупаво, съвместява живота си с не по- малко глупав мъж, всичко е идеално. Както каза някой- Господ е събирач!

# 5
  • Мнения: 5 366
Едва ли ще пише повече.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря за темата! bouquet
С интерес чакам да прочета следващия признак на мъжественост на партньора на Анонимната.
Ха, явно съм пропуснала първия. Кой беше той?
И аз съм го изтървала  Rolling Eyes
Пропуснах да кажа, че ми е жал и за бъдещото им дете. Явно е много модерно децата да се използват за някакви цели на родителите. А децата не скрепяват връзки. Те са катализатор за състоянието на връзката и подозирам, че в този случай на Анонимната така или иначе ще й се наложи да изчезне с подвита опашка от там. Само трябва да избере дали ще е сама или попарата ще я сърба и невинното й дете. Естествено винаги има избора да преклони глава и да слуша и изпълнява каквото й кажат Муньо и Муньова мама.

П.П. Извинявам се, но като чета някои си мисля, че свекървите им с право не ги харесват.

# 7
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
На мен ми се струват пързалка анонимните писания.

И на мен.

# 8
  • Мнения: 18 549
Няма какво да се извиняваш,Мисс,те може да се намесват  и правилно,усещат,че проектоснахата не е от тях.Може да е доста над тях понякога ,но не е тяхната.Различава се достатъчно да предизвика нехаресване.И са прави,че орел и щука няма как да теглят колата,има и такива.

Зои,темата не е изместена в случая,всичко е свързано и води до някои неща. Няма и как да не се намесва свекървата,когато са в една стая.Тя  си казва и  действа по правилата,дето има.Нови правила се налагат  от тази точка нататък.Било е и пак може заедно със еднакви хора,при условие,че всеки има своето пространство  и се засичат в общи  за вечеря примерно.Помогнала с храната, помагаш със сервиране или миене на чиниите,всеки  в неговото и  добра култура.Ама пак има дребни неща,дето дразнят.И ако само на тях се гледа,а  не на цялата картинка,полза  нула.
Най-доброто днес е всеки у  тях,срещи за радост и  внимание.Съвет,обсъждане и  казване по веднъж.Но  никога млад човек няма да приеме опита,трябва да го добие  сам.Можеш да го предпазиш тактично от груби грешки ,но обикновено не помага,това става години преди женитбата.в друга възраст.

Не  е пързалка ,първият пост е с името ,после е редактирала,защото ми излезе име,помня,с мнения  преди това.

# 9
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
И на мен историята анонимната не ми се струва пързалка.
Чудя се как още има жени, които мислят, че като има и дете, то с появата си ще реши всички проблеми. Обикновенно е обратното, влошава нещата.
Каквито навици, ежедневие и отношения имаш с околните преди появата на дете, те не само ще останат, но и ще се задълбочат в същата посока, след раждането му.
Не може мама да командори мамин златен, преди детето и той автоматически да спре да се съобразява с нея след раждането му.
Все мама да е права преди детето, след него хоп, веднага жена му става правата. Да, да!
Тя мама по-добре и от педиатъра ще знае как се гледа това дете, тя ехей, колко е отгледала.
Обаче проблема продължава да не е в маминка. Нито в мястото на което живеят

# 10
  • Мнения: 4 292
Боряна, така е, но тя не пита -ОК ли е да живея със свекърва си?- Споделя, че я дразнят коментарите й за други жени, които харесва. Тъй като, обаче тази жена коментира седнала на собствения си диван, гледайки собствения си телевизор, аз проблем не виждам.
Попаднах на това и се посмях Simple Smile
http://www.maikomila.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%BE%D1%82-%D1%81%D … 0%B8%D0%BD%D0%B0/

Последна редакция: вт, 18 окт 2016, 14:13 от Zoι

# 11
  • София
  • Мнения: 1 895
Зои, то едното е вързано с другото. Ако потенциалното семейство имаше свое място, то нямаше да ѝ се налага на момата да слуша подобни размишления. Ако Немуньо (какъвто е според Анонимната) имаше елементарно отношение към жена си, щеше да я защити, а не да си мълчи сврян в ъгъла (сакан, мама да не се обиди и вземе го изгони). Съвместното съжителство, само по себе си е достатъчно изпитание, а да се поставяш между чука и наковалнята, определено не е разумното решение...Ама, топки и акъл трябват, като се задомяваш.

пп= Защо смятате казуса за пързалка? То още едно момиче (няколко страници по- напред) се чудеше дали е добра идеята да вземат да поживеят със свеки... и защо гаджето не я уважава и не застава зад гърба ѝ

# 12
  • София
  • Мнения: 3 706
Боряна, така е, но тя не пита -ОК ли е да живея със свекърва си?- Споделя, че я дразнят коментарите й за други жени, които харесва. Тъй като, обаче тази жена коментира седнала на собствения си диван, гледайки собствения си телевизор, аз проблем не виждам.
Попаднах на това и се посмях Simple Smile
http://www.maikomila.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%BE%D1%82-%D1%81%D … 0%B8%D0%BD%D0%B0/
Това беше много готино, мерси, също и за новата тема благодаря!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Анонимната и идея си няма как след появата на детенце ще се умножат нещата, с които свеки я дразни. Тогава може и да преосмисли твърдението си, че мъжът й не е лигльо, когато той няколко пъти се съгласи с мама относно гледането на детето. А той ще се съгласи, при това не само веднъж.

# 14
  • София
  • Мнения: 24 839
,
Е, мисля, че на нея трябва да имаш повече вяра, като казва, че пишките се забелват, за да няма проблеми! Joy

Общи условия

Активация на акаунт