С какво ви дразнят свекървите- 74

  • 69 487
  • 749
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 294
Старите теми



И ще хвърлите храната? Чужд ви е явно недоимъка. ooooh!
Това той си го решава, каквото иска да я прави, но знам, че няма  да яде... Той принципно такъв тип храна не яде, само когато е там, за да не я обиди.

Каква е толкова храната, че той такъв тип храна не яде? Ти също не ядеш такъв тип храна, предполагам... ами хвърлете я, не знаете що е да нямаш хляб на масата...

# 1
  • София
  • Мнения: 24 839
Мен ме очарова ситуацията, в която майката нарочно приготвя храна, която синът ѝ не харесва, че и напира да му я дава за вкъщи, вместо да попита гаджето какво яде любимият ѝ по кръчмите........ Joy

# 2
  • Мнения: 1 350
След 10 години борба най-сетне свеки спря с кутиите храна за вкъщи. Просто казвам НЕ и се разбира жената. Но беше голяма драма!

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 294
Аз пък никога не схващам тази голяма драма с кутиите за вкъщи! Винаги сме обичали да ни дават, каквото и да е, сготвено, приготвено, едно усилие по- малко за нас самите!

# 4
  • София
  • Мнения: 24 839
Много ми се е искало, в даден момент, някой да ми даде кутия с храна, за да ме отмени в готвенето, ама не съм имала късмет.
И наистина, не мога да разбера каква е причината за неистовото дърпане- като обида и съмнение в качествата на домакини ли се приема от снахите? newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 735
И аз искам някой да ми дава. Преди мама ми даваше, сега вече няма. А свекърва ми горката не може да готви добре. Тя не го и крие, а аз не го казвам със злоба. Даже сега на Коледа аз и занесох баклава защото знам, че обича. Оплакването ми е от свекъра, който си е жив паразит и я съсипва. На Коледа дойде седна на масата, яде мляскайки, оригна се напсува и си легна пак. Е как да го понасям.

# 6
  • Мнения: 1 972
И аз така с кутиите Wink ама вече няма кой да ми даде, за жалост.

# 7
  • Мнения: 1 350
Ами не ми харесва как готви! Толкова е просто!  Не сме свикнали да ядем два-три поредни пъти едно и също нещо. Мъжът ми не близва ,децата трудно .Тя замръзява всичко. Бас ловя, че сармите от Коледа ще ни бъдат предложени в най- скоро време!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
На Коледа дойде седна на масата, яде мляскайки, оригна се напсува и си легна пак.
Полудявам, когато някой мляска. И моя свекър мляска. Защо хората мляскат  Close

# 9
  • Мнения: 1 350
Джули ,моят свекър също но се опитва да подстрекава и децата, да си хванат мръвката в ръчичката  примерно!  Добре, че не се повлияват лесно от други хора.

# 10
  • Мнения: 5 346
Анонимен, специално за теб един виц.
Седят си баба и дядо, а бабата плаче и въздиша: "Ох, пак сме сами!" А дядото й отвръща : "Нали все ми повтаряше някога "Миличко, искам да сме сами"! Какво сега се оплакваш?!

# 11
  • София
  • Мнения: 24 839
 Hug bouquet
Предупреждението
"Внимавай какво си пожелаваш", не е случайно!

# 12
  • Мнения: 4 292
Ако сега толкова дразни свекървата, когато са още гаджета, какво ли ще стане след сватбата?

# 13
  • Мнения: 1 972
Ако сега толкова дразни свекървата, когато са още гаджета, какво ли ще стане след сватбата?

Кои са гаджетата в темата?

# 14
  • Мнения: 2 157
Ако сега толкова дразни свекървата, когато са още гаджета, какво ли ще стане след сватбата?

Кои са гаджетата в темата?

Всички, които нямат брак, ако ще и деца да имат.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт