АВГУСТинчето прави щури купони с парти-шапки и балони!

  • 16 343
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Заглавието е дело на ...


Ние сме 171 мами августинки
Имаме си 71 момиченца и 102 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси
Ян Бибиян

ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Вн)
VIP бебе
Лакомник


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg   Дечко

Предложения за заглавия:
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! -
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
С китка шарена в ръка АВГУСТинчето очаква пролетта - yanakr
Щъркел трака трак трак- АВГУСТинче навън ще играеш пак - yanakr
Слънце весело припича и АВГУСТинчето босичко тича - yanakr
АВГУСТинчето вече  може и само да прескача от легло в легло - Alma

Ако имате нови предложения за заглавия, ще се радваме да ги споделите на ЛС на Август07!
 

Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124

# 1
  • Видин
  • Мнения: 685
Пу първа Mr. Green

# 2
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Втора... Grinning

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНДРИАН! ДА РАСТЕ СИЛНО И ЗДРАВО МОМЧЕ, ДА СТАНЕ ГОЛЯМ И ДОБЪР ЧОВЕК, И ДА СЕ РАДВА НА МНОГО КЪСМЕТ И ОБИЧ В ЖИВОТА!


Пива, много сладък Перси.  Heart Eyes И сте били на гъбобер... Това ми е страшно любимо нещо, но уви, от няколко години не остава нещо време за скитня из горите.
Ирка, прекрасна булка си!  Hug И сватбата е била много хубава, вижда се от снимките. Много сте хубави всички и ви пожелавам след 50 години пак да се съберете всички заедно.  Hug
Ей, изнудихте ме направо да се регистрирам във фейсбук.  Mr. Green Водих сериозна борба със себе си, че знам какво е зарибяване, ама нали съм си любопитна сврака и искам и аз да гледам хубави снимки на хубави мами и хубави деца. Айде, сега и аз там.  Mr. Green
Уф, днес пък ми пуши главата от работа. Ще пиша повече от вкъщи.  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 361
Айде,пу 3-та Whistling

# 4
  • Мнения: 389
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНДРИАН!!!
Пиванова ,много   е готин малкия  ,как успяваш даму направиш игличките
Ира, много хубава булка си,  като се усмихваш  си по чаровна

# 5
  • Мнения: 530
Пу и аз тук.
Анаморф страхотни сте .Още веднъж ви пожелавам много много щастие.
Пива много пораснал Перси пу-пу.
Като ,че ли до вчера им гледахме сладките бебешки муцунки .а сега малки госпожици и господа.

# 6
  • Мнения: 222
Който има желание за още снимки, пускам тези от морето:
http://persianmatei.multiply.com/photos/album/23/23#photo=1
и
от Рожд.Ден на Перси/той миличкия не е много за гледане, с подутата си устна, но всяко зло за добро/:
http://persianmatei.multiply.com/photos/album/24/24#photo=1

# 7
  • Мнения: 564
ЧРД на Андриан  Hug

# 8
  • Мнения: 287
Анаморф ,newsm51 Прекрасна сватба!Очарователна си с тази рокля и прическа! Simple Smile И наистина ,когато се усмихваш си още по-красива! Simple Smile Мъжа ти също е голям сладур- много добричък и миличък ми изглежда. Flutter  А Алекс и любимата му как са се отдали на страстите си!Голям майтап Laughing Наблюдателното ми око отчита също на някои снимки,че кума ти съвсем не ти е безразличен! Laughing Шегичка. Бъдете все така влюбени и след няколко месеца те искаме със сладко тумбаче! preggo
Ади ,забравих да кажа ,че вещицата на Ивонката е уникална! tooth
Пиванова ,очарователно мъжле си имаш! Heart Eyes А ти каква си мацкааааа! Party
Френското Тони ,с мъжа ти сте страхотна двойка!А такова европейско излъчване имате. Flutter Ако не те познавах щях да упорствам да повярвам ,че си българка! Mr. Green За синовете ти - страшно са чаровни ,направо са ми слабост!!!

Последна редакция: вт, 25 авг 2009, 22:52 от крокодил

# 9
# 10
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
А днес няма рожденици. Почивен ден.  Mr. Green
Пива, и с подута устна Перси си е сладур.  Heart Eyes

Хубав ден пожелавам на всички от сърце.  Hug

# 11
  • Мнения: 361
Брей,че пустош Outta Joint

Аз пък да почерпя-намам РД,но имам Имен ден Mr. Green

 newsm38 cheers cook Popcorn beer

Честит Имен Ден и на Натито на Дивена.Да е здрава,усмихната и с гордост да носи името си Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 258
Честит имен ден на Наталия!присъединявам се към пожеланието на Ади!  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 3 826
Честито на именничките!

Втора... Grinning
Ей, изнудихте ме направо да се регистрирам във фейсбук.  Mr. Green Водих сериозна борба със себе си, че знам какво е зарибяване, ама нали съм си любопитна сврака и искам и аз да гледам хубави снимки на хубави мами и хубави деца. Айде, сега и аз там.  Mr. Green
Уф, днес пък ми пуши главата от работа. Ще пиша повече от вкъщи.  Heart Eyes

Хе, хе, Лулу, точно по същата причина се регистрирах и аз Mr. Green. Всички гледат снимки и коментират, а аз не мога и преди няколко дни викам ще се регистрирам, че не може иначе Laughing.
Пиванова, Перси е страхотен, но как няма да е при такива красиви родители Peace.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт