Отговори
  • Мнения: 3 371




АВТОР НА КОЛАЖА Airra







АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna






Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79


























АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовият  сериал "Забраненият плод по Диема Фемили от 11.07.2014 г. в 21.30 ч.












В главните роли:

Kıvanç Tatlıtuğ


Татлъту е роден на 27 октомври 1983 г. в Адана, Турция. Той е най-малкото от петте деца в семейството. Когато семейството му се премества в Истанбул за лечение на баща му, той започва да тренира баскетбол,но претърпява травма и спира да се занимава със спорт . Майка му изпраща негови снимки на известна агенция и това дава начало на кариерата му като фотомодел. Баща му не е съгласен с това и иска синът му да стане актьор.  През октомври 2002 г. е избран за най-добър модел на планетата на конкурс, проведен на Хавайските острови. Като актьор става известен с ролята на Мехмет в сериала „Перла“. В България е познат също и от сериалите „Двама завинаги“ и „Забраненият плод“.



Филмография

 2005-2007 Перла - Мехмет Шадоулу


2007 Amerikalılar Karadeniz'de 2



2007-2008 Двама завинаги - Халил Туулу





2008-2010 Забраненият плод - Бехлюл Хазнедар



2010   "Grease" musical


2010 Играта на играчките 3




2010 Езел - Секиз



2011 Север-юг - Кузей


2013 “Сънят на пеперудите “ - Музафер


2014  Курт Сеит и Шура - Сеит Еминов











Берен Саат


Берен Саат е родена на 26 февруари 1984 г. в Анкара .В младежките си години получава първата си роля в училищен мюзикъл, а преди това посещава уроци по латино танци. В Анкара   завършва един от най-престижните турски колежи , в който образованието е изцяло на английски.Кариерата й започва през 2004г. Приятелят й Ефе я подтиква да се яви на телевизионното състезание „Звездите на Турция“, в което Берен получава втора награда .По време на конкурса е забелязана от продуцентката Томрис Джиритлиоглу, дала шанс на много от новоизгрелите турски телевизионни звезди.
През 2004г. получава роля в сериала „Смърт има в любовта ни“. Известността  я спохожда две години по-късно в сериала „Спомни си, любимa“, както и в „Щастливи заедно” . Истинска слава й носят ролите й на Бихтер в „ Забраненият плод” и на Фатмагюл в „Пепел от рози” , като и за двете тя получава награда за най-добра  турска актриса „Златна Пеперуда”. Последната й сериална роля е тази на Ямур в турската версия на сериала” Отмъщението”




Филмография

2004 - Aşkımızda Ölüm Var - Нермин


2005-2006  Aska Surgun “Щастливи заедно“ - Зилян Шахвар Азизоолу


2006-2008  Hatırla Sevgili  “Спомни си любима“- Ясемин Юнсал



2008-2010  Ask-i Memnu “Забраненият плод“ - Бихтер Йореолу Зиягил



2010-2012  Fatamgulun Sucu Ne? “Каква е вината на Фатмагюл“ - Фатмагюл Кетенджи Ългаз




2013-2014  Intikam “Отмъщението“ - Ямур Йозден/Дерин Челик




Игрални филми

2009  Güz Sancısı “Мъките на есента“ - Елена



2009- Gecenin Kanatları “Крилете на нощта“- Гедже



2012 - Rhino Season “Сезонът на носорозите“- Бусе


2013-Benim dunyam “Моят свят“ –Ела




Значение на някои имена :


Bihter - много добра
Behlьl - усмихващ се често
Nihal -   романтично настроена, весела
Andan - як, здрав
Firdevs - една от райските градини (мисля, че беше шестата)

 






АВТОР НА КОЛАЖА tuparowa




















Старите Теми:



   
      



   





ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ !





Приятни минути в темата      





Курт Сеит и Шура
Истанбул








Линкове за гледане на сериала :





Връзки за преведените епизоди :











# 1
  • Мнения: 3 371
Добре дошли !  Heart Eyes Hug Heart Eyes Пожелавам ви приятни и забавни минути на страниците на новата ни тема ! Да я изпишем с удоволствие и добро настроение !   bouquet


# 2
  • Мнения: 18 610

Госпожата, мерси Kissing Heart
да имаме добро настроение   bouquet


# 3
  • Мнения: 3 371
Айрка,  Heart Eyes благодаря ти за красивите колажи, с които ме зарадва, за да бъде любимата ни тема още по-хубава !  newsm51

Дива,  Heart Eyes Hug Heart Eyes прекрасен клип за нашето момиче си направила, с много любов !   bouquet
Ще си позволя да го прехвърля на страниците на новата тема, за да му се радваме по- дълго време !  Hug


# 4
  • Мнения: 3 371
И една усмихната нова снимка на наш левент за лека нощ !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 072
Ей, ме на и мен в новата тема Simple Smile
Госпожата Heart Eyes Hug, мерси още веднъж и дано да споделяме не само добро настроение, но и хубави новини за нашето момче на страниците й newsm51
Да я украсим още малко Heart Eyes






Айра Heart Eyes  Hug

Последна редакция: пт, 27 фев 2015, 00:02 от Miss60

# 6
  • Мнения: 432
Госпожата,  Heart Eyes благодаря за новата тема!   bouquet Да се напълни с хубави новини, добро настроение и разбирателство!  smile3525

Айрка,  Heart Eyes имам едни неща за решаване...., затова ме нямаше цял ден вчера.  Hug

Фенче,  Heart Eyes не знаех, че си била на лекар... Пази се и оздравявай бързо! Иначе да, закъсала съм го, но само за Берен.  Whistling И преди съм казвала, че тя ме вълнува повече от Киво. newsm43  jumpuu  remybussi

# 7
  • Мнения: 18 546
Добро утро!  Hug Hug Hug kaffeetrmker_2
Госпожата  Heart Eyes Hug благодаря за новата ни хубава къщичка!
Айрич, Миси, Краличке  Heart Eyes Hug wavey
Краличке  Heart Eyes
Скрит текст:
аз вече уж оздравях  Laughing от началото на януари се лекувам  ooooh! пипнах този ужасен грип, който продължава с усложнения и вече 2 месеца се боря с една кашлица ...  лошото е, че е станал хроничен бронхитът ми и още 6 месеца ще трябва да си правя инхалации ... Но, каквото, такова  Peace
И аз се надявам, че скоро ще напълним страниците с новинки за нашия любимец и вашата любимка. Харесвам я, и то много, но не ми е слабост като на вас .Имам си и по-предпочитани  Peace Но пък съм върл фен на ЗП !
Малко красота и от мен


http://vbox7.com/play:557c8ebc
Хубав ден, дружки!   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 072
Привет и днес Heart Eyes Hug
Скрит текст:

Кралицата, Фенче Heart Eyes Hug

Малко Берен за равновесие в темата Heart Eyes





Айра Heart Eyes Hug, намерих още една брюнетка на нашето момче Heart Eyes Не я знам каква актриса е, но много ми харесва Heart Eyes
Джерен Хиндистан


В контакта пише, че Вилма Елис щяла да участва в някакъв сериал newsm78 Не е филма с Киво Peace

Хубав ден, момичета  Heart Eyes  Hug

# 9
  • Мнения: 18 610
Здравейте и от мен Hug

Фенче Heart Eyes
Миси Heart Eyes , не съм я чувала, но не ми харесва излъчването й, малко лошо гледа Confused
Краличке Heart Eyes, я си признай, че не искаш да изневеряваш подсъзнателно на милото ти и затуй повече те вълнува Берен Wink Grinning



# 10
  • Мнения: 1 072
Айра Heart Eyes Hug, права си, малко студено излъчване има, идеална е за роли на гаднярка Wink

Ей, вие пък на никой не ме давате, какво ще правя Laughing


Този фен направо е прекалил Laughing

# 11
  • Мнения: 18 610
Айра Heart Eyes Hug, права си, малко студено излъчване има, идеална е за роли на гаднярка Wink

Ей, вие пък на никой не ме давате, какво ще правя Laughing


Този фен направо е прекалил Laughing


хаха верно е прекалил  Laughing Laughing да му имам късмета Mr. Green

# 12
  • Мнения: 432
Айрич,  Heart Eyes добре деееее, ето този го взимам за срок от неопределено време, без право на връщане назад.  Crazy

Гледала ли си Немо? Там пеликаните като видеха рибка и викаха Мой, мой, мой  Joy Мисля да взема пример  Whistling

Мой, мой, мой  Joy
Това е визията, която ми е тотално любима.  Crazy
Характерът също.  Peace  Whistling  Whistling

Аз у дома си имам Кузей, че и от части по характер даже.  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 18 610
Краличке  Heart Eyes зимай го като ти е дошъл мерака Laughing Laughing Wink
аз май като Госпожата Heart Eyes повече го харесвам като Бехлюл Peace

а това харесва ли ви?

Последна редакция: пт, 27 фев 2015, 13:34 от Airra

# 14
  • Мнения: 1 072
Ами, хайде и аз да не остана по-назад като ще го разпределяме, да си го заплюя от Мави Heart Eyes Laughing

И като Бех ми е любим, но ще го оставя на Айра Heart Eyes Hug и Госпожата Heart Eyes Hug да не кажете, че съм алчна Laughing Peace
И като Кузей от рекламата на Ел го харесвам Peace И на края на филма, когато излизаше от образ Wink Но Кралицата Heart Eyes Hug вече го взе Simple Smile
Затова Мави за мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Айра Heart Eyes Hug, за колажа  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт