Отговори
  • Мнения: 3 371




АВТОР НА КОЛАЖА Airra







АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna






Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79


























АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовият  сериал "Забраненият плод по Диема Фемили от 11.07.2014 г. в 21.30 ч.












В главните роли:

Kıvanç Tatlıtuğ


Татлъту е роден на 27 октомври 1983 г. в Адана, Турция. Той е най-малкото от петте деца в семейството. Когато семейството му се премества в Истанбул за лечение на баща му, той започва да тренира баскетбол,но претърпява травма и спира да се занимава със спорт . Майка му изпраща негови снимки на известна агенция и това дава начало на кариерата му като фотомодел. Баща му не е съгласен с това и иска синът му да стане актьор.  През октомври 2002 г. е избран за най-добър модел на планетата на конкурс, проведен на Хавайските острови. Като актьор става известен с ролята на Мехмет в сериала „Перла“. В България е познат също и от сериалите „Двама завинаги“ и „Забраненият плод“.



Филмография

 2005-2007 Перла - Мехмет Шадоулу


2007 Amerikalılar Karadeniz'de 2



2007-2008 Двама завинаги - Халил Туулу





2008-2010 Забраненият плод - Бехлюл Хазнедар



2010   "Grease" musical


2010 Играта на играчките 3




2010 Езел - Секиз



2011 Север-юг - Кузей


2013 “Сънят на пеперудите “ - Музафер


2014  Курт Сеит и Шура - Сеит Еминов











Берен Саат


Берен Саат е родена на 26 февруари 1984 г. в Анкара .В младежките си години получава първата си роля в училищен мюзикъл, а преди това посещава уроци по латино танци. В Анкара   завършва един от най-престижните турски колежи , в който образованието е изцяло на английски.Кариерата й започва през 2004г. Приятелят й Ефе я подтиква да се яви на телевизионното състезание „Звездите на Турция“, в което Берен получава втора награда .По време на конкурса е забелязана от продуцентката Томрис Джиритлиоглу, дала шанс на много от новоизгрелите турски телевизионни звезди.
През 2004г. получава роля в сериала „Смърт има в любовта ни“. Известността  я спохожда две години по-късно в сериала „Спомни си, любимa“, както и в „Щастливи заедно” . Истинска слава й носят ролите й на Бихтер в „ Забраненият плод” и на Фатмагюл в „Пепел от рози” , като и за двете тя получава награда за най-добра  турска актриса „Златна Пеперуда”. Последната й сериална роля е тази на Ямур в турската версия на сериала” Отмъщението”




Филмография

2004 - Aşkımızda Ölüm Var - Нермин


2005-2006  Aska Surgun “Щастливи заедно“ - Зилян Шахвар Азизоолу


2006-2008  Hatırla Sevgili  “Спомни си любима“- Ясемин Юнсал



2008-2010  Ask-i Memnu “Забраненият плод“ - Бихтер Йореолу Зиягил



2010-2012  Fatamgulun Sucu Ne? “Каква е вината на Фатмагюл“ - Фатмагюл Кетенджи Ългаз




2013-2014  Intikam “Отмъщението“ - Ямур Йозден/Дерин Челик




Игрални филми

2009  Güz Sancısı “Мъките на есента“ - Елена



2009- Gecenin Kanatları “Крилете на нощта“- Гедже



2012 - Rhino Season “Сезонът на носорозите“- Бусе


2013-Benim dunyam “Моят свят“ –Ела




Значение на някои имена :


Bihter - много добра
Behlьl - усмихващ се често
Nihal -   романтично настроена, весела
Andan - як, здрав
Firdevs - една от райските градини (мисля, че беше шестата)

 






АВТОР НА КОЛАЖА tuparowa



















Старите Теми:



   
      



   





ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ !





Приятни минути в темата      





С Русия в сърцето








Връзки за преведените епизоди :








# 1
  • Мнения: 8 417
ГоспожатаHeart Eyes радвам се да те "видя".   bouquet Благодаря за новата тема.  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 371
Снежка,  Heart Eyes благодаря ти ! И аз съм много щастлива, че именно ти си “пролазник“ в новата тема ! Със сигурност ще бъде позитивна и изпълнена с много интересни мнения и коментари !   bouquet

Да ти благодаря тук затова, че винаги ни държиш в течение със случващото се с Хазал - много е хубава на последните снимки за списанието !  Peace





Терзи,  Heart Eyes Hug Heart Eyes благодаря ти за всичко, което правиш за нас !   bouquet

# 3
  • Мнения: 432
Госпожата,  Heart Eyes благодаря за новата тема!   bouquet

Фенче,  Heart Eyes честит празник!
Скрит текст:
Пожелавам ви три пъти по толкова споделени мигове и нинаги да сте р ка за ръка!   bouquet
Айрка,  Heart Eyes Фенче,  Heart Eyes като казвам Кузей-Бехлюл нямам предвид прилика в характера, а във визията.  Peace Както и да е, все е Къванч.  Peace

# 4
  • Мнения: 3 371
Кралицата,  Heart Eyes добре дошла и на теб !   bouquet

Едно видео от сватбата, благодарение на която имаме толкова снимки на наш левент !  Heart Eyes
Между другото, озадачена съм, че Къванч не е с Башак ? Дали намусената и физиономия на снимките от купона на Галатасарай , не е потвърждение на слуховете за скандали помежду им? Thinking Или просто вече им е до гуша от “интереса“ на преса, фенове и кой ли не . ooooh!

">#t=289[/video]

# 5
  • Мнения: 18 610
Госпожата Heart Eyes Hug благодаря за новата тема  bouquet
много е хубава Heart Eyes, ооо и последния ми колаж си сложила bowuu




Краличке Heart Eyes  Hug, да за външност говорим  Wink
сега надникнах във финалните епизоди на ЗП и КГ за по-голяма нагледност Grinning
Скрит текст:




само да не го приемеш като заяждане    bouquet

а Башак и на сватбата на Адем Терзи я нямаше Peace
ако имаше някакво скарване, едва ли Киво би я вземал на купона след мача с толкова много мъже newsm78 поне така си мисля де Wink

# 6
  • Мнения: 18 546
Госпожата  Heart Eyes благодаря за новата прекрасна тема !
Госпожата, Айрич, Краличке  Heart Eyes Hug благодаря!   bouquet
Аз започвам да се съмнявам, че действително нещо не е съвсем наред в отношенията на Киво и Башак ...
Всички , които си имат партньори са по двойки, а нашия сам  newsm78 Но е възможно и тя да не е пожелала да го придружи, но едва ли ... ще се разбере, няма начин. За мен важното е, че Киво си изглежда супер, не изглежда тъжен и нещастен,пък каквото трябва да стане, ще стане  Peace
Снеже  Heart Eyes Hug

# 7
  • Мнения: 1 072
Привет в новата тема Heart Eyes Hug Госпожата Heart Eyes Hug, благодаря newsm51

Благодаря за всичко публикувано  bouquet

Краличке Heart Eyes Hug, знам какво имаш предвид като казваш, че Кузей в последните серии на КГ ти прилича на Бех Wink През целия филм беше зализан и с онова грозно яке, извинявам се, ако някой го харесва Peace, а накрая вече приличаше на себе си, в безупречен вид Wink
 
Госпожата Heart Eyes Hug, виждам и ти си се "подвела" по слуховете за евентуално напрежение между нашите хора Peace Simple Smile Аз по същия начин вече започвам да мисля, че майка му не я харесва Peace Наистина голямо затишие от нейна страна Wink

Айра Heart Eyes Hug, според мен и Керем Ч и Едже са без половинките си, аз всъщност не знам Еджето дали има, но Керем със сигурност newsm78 Peace Възможно е събитието да се фирмено, на Ай Япим например, не съм сигурна как е прието при тях, но явно не ходят с половинките си Peace Както сама каза, на сватбата на Адем Терзи, Башак също я нямаше, Киво имаше само снимки от подписването, от ресторант не помня newsm78 Кажи обаче не съм ли права, че само за роля би напълнял Wink Laughing Едва ли ще се отпусне да си хапва повечко като знае как го дебнат папараците Laughing

На мен и друго ми направи впечатление. Още на следващия ден след сватбата, Едже беше публикувала снимки от Бозбурун, а Мерве от Чешме. Направо нямат спиране, ако не са на сватба, са на почивка Laughing

Хубав ден Heart Eyes Hug

# 8
  • Мнения: 18 610
Миси Heart Eyes Hug и аз мисля като теб за Башак Peace
но Фенчето Heart Eyes спомена , че само той не е с половинката си
И Керем Чатай е сам, и Еркан П. май е сам Peace

мен пък друго ме досмеша Laughing
колежките се възхищават на снимката на Киво и Мерве Whistling
толкова усмихнат и топъл поглед имал Crazy
 не бил гледал така на никоя снимка с Башак Mr. Green
ами аз пък намерих от посл. половин година снимки на които си изглежда хепи Heart Eyes Heart Eyes













# 9
  • Мнения: 3 371
Миси, Фенче,  Heart Eyes Hug Heart Eyes добре дошли и на Вас !  newsm51

Миси,  Heart Eyes не знам вече и аз какво да мисля ! На снимките от партито на Галатасарай, Башак определено е много начумерена, направо дръпната изглежда. Нямам спомен да съм я виждала друг път толкова сърдита. Та, затова си мисля, че може би наистина има някакво напрежение във връзката им, но на какво се дължи, не смея да гадая. Спомняш си, че двете с теб още в началото, им пожелахме да удържат на медийния натиск, но явно целият този интерес , често не съвсем добронамерен, им идва в повече и нещата започват да се пропукват. Но ...кой знае, може и да не е така, ще видим.
На мен, дето вика Фенче Heart Eyes, Киво ми е важен - щом той е ок, значи всичко е ок !  Peace

Айрка,  Heart Eyes Еркан П. не е сам на сватбата . Не мисля, че дамата в зелено му е щерка. Wink Даже и нея интервюираха. В общи линии, повечето бяха с половинките си, някои с цялото си семейство Laughing, но имаше и такива, които бяха сингъл, както и наш левент. Мерве не се ли сгоди скоро ? Май и тя беше сама... На снимката, обаче, изглежда зашеметително ! Много красива и свежа и много ми хареса.  Peace



# 10
  • Мнения: 1 072
Айра Heart Eyes Hug, аз едно не мога да разбера, ако не е хепи, защото е с Башак newsm78 Кариерата ли му зависи от нея, ето с майка си е скаран уж заради нея, не изглежда добре, а е с нея newsm78 Той изобщо добре ли е да се насилва така newsm78 Отговорите са риторични, поне за мен Peace

Госпожата Heart Eyes Hug, може да не и се е стояло до късно и да е искала да се прибират, а пък Киво да е искал да празнува и затова да ти се струва кисела Peace На мен си ми изглежда нормално. Но не ми се вярва това масово неодобрение да не влияе върху отношенията им поне малко Peace На мен Мерве не ми харесва Peace Права е Фенчето Heart Eyes Hug, като казва, че все едно е с маска Peace На много малко снимки ми харесва, разбирам, че стилът й е такъв, но на мен не ми харесва Peace За другите гости не знам дали са били с половинките си, не ги познавам и не ги следя, но според мен нищо не означава, че Башак не е присъствала Peace Тя все пак има и бизнес, с който да се занимава, а не само да се разхожда до Киво Wink Peace

Фенче Heart Eyes Hug, пропуснах да поздравя ТМ за РД Simple Smile Да е жив и здрав и винаги до теб Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 371
но според мен нищо не означава, че Башак не е присъствала Peace Тя все пак има и бизнес, с който да се занимава, а не само да се разхожда до Киво Wink Peace



Стига бе ! Верно ли ?! Shocked

Пък аз си мислех, че единственото, с което се занимава, е да вреди на кариерата му, да му пише интервютата, да му влияе пагубно, като мъкне сред природата, да позира и де се напъва да изглежда добре !  Mr. Green Как съм се заблудила, баси.... Twisted Evil

Много съм съгласна - причините да ми се струва кисела, може да са много далеч от предположенията ми. В крайна сметка тя е жив човек, със своите настроения, както и всеки един от нас. И евала, че не се прави на такава, каквато не е, не играе пред обективите, а показва истинските си емоции. Що пък да не  му е сърдита нещо на наш левент ! Той, като е Къванч, да не хванал .....за шлифера, примерно !  hahaha

# 12
  • Мнения: 18 546
Айрич  Heart Eyes казах така, защото не го знам Керем има ли си все още жена до себе си или не, Еркан мисля, че беше с жена си, Мерве и тя самосиндикална, нали се раздели с гаджето ... и те така  Laughing
Колкото до другото - е, нали знаеш, че Киво е влюбен във всяка друга, само не и в Башак  Laughing това с нея  е постановка само  hahaha отмъщението му заради Фло  Joy Joy Joy Интересно, ако заради Башак наистина е влошил отношенията с майка си, защо не го направи заради французойката, ако е искал да остане с нея  newsm78  Виждаме ясно, че той данък обществено мнение не плаща ... аз още в началото на връзката им с Фло си знаех, че няма да продължи дълго, прекалено различни са, и по манталитет и по възпитание. Това си беше една любовна авантюра, макар, че я запозна със семейството си, явно след време са разбрали колко са различни. Видяхме, че и семейството му я прие. А може просто влюбването да е отминало, защо не ? Случва се всеки божи ден. А тази постановка с Башак бая време продължи  Joy Joy Joy да се чудиш, за какво му е ? На кого ще доказва нещо ? Да видим до къде ще я докарат с нея, времето ще покаже. Или ще се оженят или ще се разделят, това е.
Госпожата  Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy стига бе! Много ми хареса последния ти пост  hahaha
Миси  Heart Eyes Hug ако събитието е фирмено, на Ай Япъма, защо тогава другите актьори са с половинките си ? Ето, това ми направи впечатление на мен, затова и се запитах защо нашичкия е сам. А може би има най-елементарно обяснение, ама ние не го знаем  Laughing
докато пиша и вие вече сте си казали мнението ...
Миси  Heart Eyes благодаря, мило! И на мен Мерве не ми харесва, ама хич даже. Mr. Green
Госпожата  Heart Eyes не ми изглеждаше начумерена Башак, според мен си се държи нормално. А в таксито Киво си сложи ръката в скута и, съвсем нормално си се държаха за мен. Колкото до медийния натиск и интерес, тя трябва за 2 години да е свикнала вече на негативните изказвания по неин адрес, та те не са спирали  hahaha Дано да издържат и двамата, харесвам ги заедно  Peace И не мисля, че тя му влияе зле, както се опитват да ме убедят тези, които не я харесват.

# 13
  • Мнения: 1 072
но според мен нищо не означава, че Башак не е присъствала Peace Тя все пак има и бизнес, с който да се занимава, а не само да се разхожда до Киво Wink Peace
Стига бе ! Верно ли ?! Shocked
Пък аз си мислех, че единственото, с което се занимава, е да вреди на кариерата му, да му пише интервютата, да му влияе пагубно, като мъкне сред природата, да позира и де се напъва да изглежда добре !  Mr. Green Как съм се заблудила, баси.... Twisted Evil
Да де, аз това не го пиша, защото се подразбира, освен бизнеса имам предвид Wink Laughing

Фенче Heart Eyes Hug, не съм чула Керем Ч да се е разделил с жена си newsm78

# 14
  • Мнения: 3 371
но според мен нищо не означава, че Башак не е присъствала Peace Тя все пак има и бизнес, с който да се занимава, а не само да се разхожда до Киво Wink Peace
Стига бе ! Верно ли ?! Shocked
Пък аз си мислех, че единственото, с което се занимава, е да вреди на кариерата му, да му пише интервютата, да му влияе пагубно, като мъкне сред природата, да позира и де се напъва да изглежда добре !  Mr. Green Как съм се заблудила, баси.... Twisted Evil
Да де, аз това не го пиша, защото се подразбира, освен бизнеса имам предвид Wink Laughing

 Joy Joy Joy JoyВикаш, не съм чак толкоз заблудена, значи ! Wink Laughing

Аз и за Мерве не съм разбрала, че се е разделила с годеника си. Peace



Скрит текст:

 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт