С какво ви дразнят свекървите- 76

  • 62 748
  • 749
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Старите теми


Без майтап, ама някои  по-дълготрайни от  тези дето минаха през спалнята ми и се засичахме в коридора и пред тоалетната, сега ги срещам из града и по детските площадки. Поздравяваме се, дори си говорим. Дали щяхме, ако ми бяха снахи?!
Ето това също не съм го разбирала. Другояче съм възпитавана.
 Абсурд е било да ходя по нечии къщи или да доведа някого у дома. Секс се прави когато си самостоятелен и отделно.

Въобще не мога да си представя да легна спокойно някъде с приятеля ми, а бащата и майката на момчето да са ни на една стена разстояние. Ужас! Приличие някакво и чувство за съобразителност винаги е трябвало да има.

Това ми беше едно от най-неудобните неща при живот наблизо. Винаги се притеснявах, че се чуваме и не ми беше комфортно. Ама въобще.

Колкото и да ми се възхвалява това живеене наблизо (на отделен етаж, в блок съседи отдолу или в една кооперация/къща) за мен не е нормално.


Ти директно много вдигна границата за започване на полов живот  Mr. Green

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Директно излиза, че не бива да се прави секс в апартамент. Щото могат да чуят съседите.

# 2
  • Мнения: 1 907
Малеее, то до завършване на училище с родителите, после на общежитие, после със съквартиранти-сексовете към 30-те трябва да се започнат, май Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
То и в хотел не може. Лошо. Обаче в колата ще да може, по горите някъде....

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 127
Ами то така, както масово населението живее в блокове и кооперации, ако следваме този принцип, човечеството ще изчезне направо.
 
Контеса, накрая да не вземеш Нобелова Награда за решаване на проблема с пренаселване на Земята Wink
Шегувам се, дано не се засегнеш, не ти се подигравам в никакъв случай, надявам се, че няма да го приемеш така. Просто ми е малко странно мисленето ти, но разбирам, че има всякакви хора и не ми пречи Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 яну 2017, 14:52 от sixsens

# 5
  • Мнения: 14 830
То и в хотел не може. Лошо. Обаче в колата ще да може, по горите някъде....
Да бе.Да стресираш животните.Ами еколозите къде ги слагаш Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 17 283
Хайде, хайде, Контесата никъде не е казала, че не може да се прави секс в апартамента, докато родителите са на работа  Laughing

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 127
Хайде, хайде, Контесата никъде не е казала, че не може да се прави секс в апартамента, докато родителите са на работа  Laughing

Каза, че не е ходила по гаджета и те не са идвали у тях.

# 8
  • Мнения: 12 663
И аз не съм правила секс, когато родителите са в другата стая, и децата ми не са, пък размножихме се някакси.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Sixsens, "Новите съседи", ама са си напълно луди  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 24 839
В момента вървят серии....
 Joy

# 11
  • Мнения: 5 366
Контеса ме уби, честно.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 127
Sixsens, "Новите съседи", ама са си напълно луди  Grinning
А, баш същите. На моменти ми идват малко в повече цинизмите им, но като цяло са много забавни и искрено се разтоварвах с тоя сериал. Имат някои уникални попадения, например бабката. Добре че е стара мома, че не ми се мисли каква свеки щеше да е  Joy

# 13
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
То, прекален светец и Богу не е драг.
Не виждам какво пречи да правиш секс в дома си

# 14
  • Мнения: 5 618
Аз също не бих се чувствала комфортно да правя секс с гаджето си, докато родителите са в същото жилище. Виж, ако теренът е свободен, е друго нещо. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт