Искам да кажа_(115)_27.03-02.04

  • 61 035
  • 992
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нова седмица, нов късмет.
В тази е първи април. Как сте с чувството за хумор? Пързалят ли ви лесно?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Добро утро, записвам се в новата тема Simple Smile

Не, не ме пързалят лесно, а напоследък и на мен не ми е толкова забавно да си правя шеги за 1 април. Но и като се сетя, никога не съм успявала да излъжа качествено някой, та не е моята закачка.

Доста студено се оказа тук сутринта, а дъщеря ми даже ме врънкаше да не слага шапка. Ама хапе си навън.

# 2
  • Мнения: 811
Записвам се и аз рано-рано
Сякаш нямам спомени да са ме изпързаляли яко на 1 април Wink
А и аз не правя опити

# 3
  • Мнения: 14 302
Благодаря за новата тема Simple Smile

Чувство за хумор си имам, но целенасочено не се шегувам на първи април, защото се очаква...

И тук много е студено, дано да се затопли...

# 4
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Добро утро.
Чувство за хумор имам,но на първи април шеги не си правя с никой.В последно време дори не се сещам,че е ден на шегата.
И тук е студено.Уж само за днес пък ще видим.

# 5
  • Мнения: 1 318
Харесвам хора с чувство за хумор, но се срещат все по-рядко.

Снимката е много свежа, по-скоро цветът ѝ. Създава настроение.

# 6
  • Germany
  • Мнения: 7 941
Мисля си, че имам чувство за хумор, но не обичам дебелашки шеги.
Хубава седмица на всички!

# 7
  • Мнения: 6 295
Добро утро и успешна седмица!
Чувство за хумор имам,малко странно,от типа „Добре,че е шегата,че да си кажем истината„ но на първи април шеги не си правя  Mr. Green .

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Успешна седмица!
Много е приятно навън - свежо и слънчево Simple Smile

Не съм по шегите, не знам и доколко чувството ми за хумор го има вече. Обаче се връзвам на шеги и обикновено не ми е забавно. Сухарка...

# 9
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Дебелашки/просташки шеги не харесвам. Иначе - харесвам хора с чувство за хумор. Аз също нося на майтап.

Лека и успешна седмица!

# 10
  • Мнения: 6 301
Добро утро и успешна нова седмица bouquet

# 11
  • Мнения: 17 987

Чувство за хумор имам,малко странно,от типа „Добре,че е шегата,че да си кажем истината„ но на първи април шеги не си правя  Mr. Green .

Позната история  Mr. Green Никога не съм отдавала значение на първи април  Naughty

# 12
  • София
  • Мнения: 17 282
Добро утро и от мен!  bouquet

Синът ми замина на училищна екскурзия и трябваше да го закарам до у-ще в 5:30, съответно станахме в 4:30, което със смяната на времето се сещате какво значи. Бляк. Още съм бодра и кукуряк, но знам, че следобяд ще ме удари - ама каквото такова, все ще го избутам един ден.

# 13
  • Мнения: 6 301
Пък нашата сватба беше  на 1 април, но реално бяхме подписали на 14 февруари, за да вземем стая в общежитието. На 1 април се подписвахме на бутафорен документ за пред хората.

# 14
  • Мнения: 5 948
Добро утро и успешна седмица на всички bouquet
Алечка, в предната тема си писала за излишни дрехи - ако така и така ще ги хвърляш, можеш да ги занесеш в НМ - дават ваучери за отстъпка - мисля, че бяха 15% за 1 торба  Wink
И да ви благодаря за всички стиснати палчета Hug - баба е добре и си е вкъщи  Heart Eyes, пупу, дано да е добре и занапред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт