Искам да кажа ... (142) през януари 2018

  • 375 384
  • 6 298
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ЯНУАРИ - месецът на диетите или на обещанията и надеждите за диети и сваляне на погълнатите калории през празниците.

Освен към храна някакви други ограничения слагате ли си? Например - няма да пия, няма да пуша, няма да се бия, няма да пазарувам и др.

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

Предишните теми:

Последна редакция: вт, 02 яну 2018, 14:31 от Tatti

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Мерси, Лили☺
Започнах новата година с дейност, която за почти 39 години не съм извършвала ни веднъж - гладене на чаршафи😂 Нали ппръчах едно нови и красиви, да, ама като ги изпрах, сушилнята ги изкара на ... онуй, дето на всички ни е пораснало по празниците, освен на Джена и Мари😂 Та викам си, барем първия път да са хубавички....Емиии, сори, ама не си заслужава! Половин час, загубен безвъзвратно. Животът е кратък!

# 2
  • Мнения: 11 545
Важното е, че си го разбрала навреме ☺
Пък и нали пак ще ги омачкате 😊😉😜

Благодаря за темата.

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
За много години в новата тема! Да сме живи и здрави!

Никакви обещания не си давам в началото на годината. Нито правя някакви планове. Животът ме научи така, за съжаление.
Все пак, ще се отслабва, то е ясно. Още се чудя към какъв режим да се насоча. Като начало ще спра сладкото, после ще го мисля.

# 4
  • Мнения: 9 562
Не е нужно да е нова година за да си обещая да отслабна или да спортувам активно. Целогодишно си се лъжа така Laughing

# 5
  • Мнения: 14 225
Мерси за новата тема!
Аз така или иначе съм си на режим (вече либерален де). Не съм прекалявала по празниците, даже малко съм свалила, та няма какво да ограничавам. Обаче от довечера подновявам йогата, имам нужда. Ще пия, ще пуша и тия три неща и тая година Mr. Green

Осмичке Grinning


Мерси, Лили☺
Започнах новата година с дейност, която за почти 39 години не съм извършвала ни веднъж - гладене на чаршафи😂 Нали ппръчах едно нови и красиви, да, ама като ги изпрах, сушилнята ги изкара на ... онуй, дето на всички ни е пораснало по празниците, освен на Джена и Мари😂 Та викам си, барем първия път да са хубавички....Емиии, сори, ама не си заслужава! Половин час, загубен безвъзвратно. Животът е кратък!

И аз веднъж се излъгах да го направя това упражнение, точно с нови и красиви чаршафи. Бързо ми мина желанието за естетика Grinning

# 6
  • Мнения: 14 969
Благодаря за темата. Никакви новогодишни обещания не си правя. Ако искам промяна, я почвам, когато реша, не чакам Нова година. Признавам, че с храненето се поотпуснах по празниците, но не ми е драма.

# 7
  • Мнения: 22 277
Обещания не съм давала нито пред себе си, нито пред друг.

Пред много важно решение съм и за момента ми е трудно да отсека да или не.

# 8
  • Мнения: 3 609
Лиле, за много години и благодаря за новата тема!

Аз пък си обещавам разни хубавини. За новата година съм си обещала:
- тичане по 2 пъти седмично, имам да сваля поне 5 кг до лятото.
- да се опитам да науча още 1 език, засега съм се спряла на испански, въпреки че пробвам и китайски
- да съм по-спокойна и над  нещата
- да намирам време за повече книги

В моята кола радиото се прецака и не работи, което при дълго пътуване, каквото имах тези дни 2 пъти, води до странни хрумвания. След като изпълних акапелно репертоара си от всички хитове за баня, минах на разбор на изминалата година и обещания от всякакъв вид за следващата. Завързах интересен разговор със себе си, който ще ви спестя, изводите обаче са синтезирани в гореизброените обещания! Simple Smile

и аз гладя чаршафи, само тия гадните с ластика не мога. Ама съм инвестирала в чудна ютия като за шматки като мен, изключва се сама, ако я забравя. А аз забравям. Освен това глади само на пара и не залепва на абсолютно нищо.

Последна редакция: вт, 02 яну 2018, 13:53 от Захир

# 9
  • Мнения: 22 036
Стига де Лиляна Simple Smile, още не е свършило яденето и пиенето и сега стрес да има. Не давам обещания, които ако не изпълня ще ме натоварват. Както се чувствам, така ще го карам. Имам желание да намаля цигарите, ама ако не стане, няма да се тормозя.

# 10
  • Мнения: 38 944
Аз пък ще си гладя чаршафите! Много ми харесват. Седят като колосани преди първото полягане. После вече- не, ама и в гардероба ми е красиво подредено.
Обещания за новата година не си давам. Гледам да си спазвам начина на хранене, да се движа и това е. Друго допълнително в тази насока ще ми е бонус.

# 11
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Не съм преяждала, нито съм препивала по празниците.  От корекция в килограмите имам нужда, ще се постарая, но не го считам за новогодишно обещание, просто така си ми идва от вътре.

# 12
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
Благодаря, Лили!

Не съм си давала новогодишни обещания. Ще си продължа диетата засега, не ми липсва глутена и тестените. Килограмите са ми същите, независимо че освен без глутен, не пия и алкохол. Подобрение и на плаките не виждам. Минаха почти 6 месеца.
Дано съм здрава, пък на другото ма*ната му!

# 13
  • Мнения: 2 622
Единствените ми планове за новата година са свързани с връщането ми на работа от другата седмица - и сега може, но колегите още не са изтрезнели. То и след Йордановден не е ясно кой ще е на линия, но все от някъде трябва да се почне.
Всичко друго е, "каквото събя покаже".

# 14
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 741
Без обещания.
Отслабнала съм и то забележимо Simple Smile, щом  ластичните дънки  ми падат... Чувствам се добре, научих се да се обичам и дебела, и по-слаба. Мисля, че и за възрастта си не изглеждам зле, все пак не съм на 20 Wink . Здрави да сме, това е най-важното.

Общи условия

Активация на акаунт