Лидл-108- До 01/11

  • 172 461
  • 1 482
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 789
1Не пишете запис, а кликнете на бутон известия горе в ляво, докато имате какво да кажете наистина!Мерси

Скрит текст:
ХАРЕСВАМЕ СЛЪНЦЕЗАЩИТНИТЕ НА СИЕН  Simple Smile
Скрит текст:
!!!!ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН МАГАЗИН ЛИДЛ МОЖЕ ДА СЕ ВЪРНЕ СТОКА, ЗАКУПЕНА ОТ КОЙТО И ДА Е ЛИДЛ, В РАМКИТЕ НА МЕСЕЦ, С КАСОВ БОН!!!!!!!

2.Моля, подчертавайте ключова дума в текста, когато пишете- така ще знаем за какво се отнася текстът и дали ни интересува, без да сме чели 10 реда преди това.

3.Да уважаваме труда и отделеното време на другите или как лесно да търсим в темата//Търсенето във всички теми е най-пълно с Гугъл.
bowuu  Или:
Скрит текст:
От бутон "Още" се избира "Отпечатай". В нов прозорец се отварят всички постове. В него с FIND (ctrl+f) и ключова дума се намира всичко, което е споделено в съответната тема. (Ако темата е с номер 5 напр., се преглежда всичко в нея, но не във всички теми от 1 до 5.) Ако в темата има до 10 страници може да се избере "Всички", след това ctrl+f и ключова дума.


Продукти, които харесваме:
СЛЪНЦЕЗАЩИТНИ НА СИЕН
Скрит текст:
----
Почистващ препарат с хлор
Таблетки за миялна машина
Дънки Есмара
Моцарела от постоянние асортимент
Кърпички за очила
Канелони на Италиано, Ньоки и спагети 1 метър
Олекотена завивка - НЯКОЙ ДА Я СНИМА ИЛИ ДА МИ ПРАТИ ЛИНК?
Сладко родна стряха 1. смокини 2. диви ягоди
--- Пица с моцарела на Алфредо Deliziosa
--- Kafe метална кутия - Арабика
--   Пражка шунка от делукс серията
--- Кашкавал РС, опаковка 0, 5
---Зеленчуков чипс
----Телешка наденица от младо телешко
Лак и пяна за коса на Сиен
Скрит текст:
Суджук от ххл седмица                                                                                                                                        
Ориз на "Родна стряха", както и вафлите с тахан на същата марка
Шиацу възглавницата за врат  
Таблетки за тоалетна
Препарат за отпушване на канали
Кроасани с маслo
Шоколад с цели лешници
Течен шоколад Mister Choc
Сладоледи Gelatelli
Сирене Софра
Котидж сирене
Tоалетна хартия Floralys
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)
Бисквити тип "котешко езиче"
Сирене "Ливади"
Крема сирене
Маскарпоне
Кашкавал Galereux
Сладолед Noblissima
Пуешка шунка
Доматен сос Combino
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници (24 порции, синя опаковка с кравичка)
Кроасан с нуга крем
Рибни пръчици (15 бр. в опаковка)
Дългозърнест италиански ориз - Сarosio, Medium grain
Марципан
Бутер тесто (замразено) (разточва се; кафяв плик с кроасани, пише Original Blatterteig (точени кори))
Бутер тесто
Тъмен хляб със семена
Състав:
Хляб смес 1000 г: пшенично брашно, вода, ръжено брашно, мая, сол, растителни масла, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини.
Хляб със семена: пшенично, пълнозърнесто пшенично брашно, ръжено брашно, овесени ядки, вода, слънчогледови семки, ленено семе, сусам, мак, сол, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини, пшеничен белтък, сироп карамел, захар.

Пастет Dulano
Кори за баница "на сач"
Стафиди
Подправки (червен пипер) Micado
Лютеница (едро смляна, домашна), Chira
Боза (със захар)
Original Cream Liqueur Queen MARGOT
Препарат за ламинат
SOS крем за ръце
Мокри почистващи кърпички W5
Домакинска хартия Frottо
Кафе машина
Кухненски чопър
Миксер


Продукти, които НЕ харесваме:
Скрит текст:

Цитирам потребителка относно сметана: "Whipping cream, май пишеше на това "нещо". 2-3 пъти съм взимала и съм се зарекла повече да не го докосвам. Един път се разбива идеално, друг път си седи рядко, колкото и да го биеш  Twisted Evil Всъщност е растителна (соева) сметана,като Хопла и подобните, ама още по-кофти версия." МОЛЯ, НЯКОЙ ДА ГО СНИМА В МАГАЗИНА ИЛИ ДА ПРАТИ ЛИНК, ЗА ДА ГО КАЧА В СЛЕДВАЩАТА
БАВАРСКИ КНЕДЛИ !!!ОТВРАТ!
Метални купи на Ернесто
Ежедневни превръзки
Хумус / ако от лидл четат тук, да зареждат хумуса на вернада - този, в скрития линк
Скрит текст:
, не пълния боклук, който е в асортимента  
Талиолините с трюфел от италианската Deluxe седмица
Дивата сьомга с подправки
Рециклирана тоалетна хартия
Веро, 1 л.
Шприц за сладки
КОТЕШКАТА ТОАЛЕТНА

Предишни теми:
Скрит текст:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,  61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; 77; 78; 79; 80; ; 81 ; 82 ; 83 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92 93; 94 ; 95; 96; 97; 98;99 100; 101; 102; 103;104 106; 107

 

 

Онлайн брошура
Всеки четвъртък нова брошура
КАК СЕ ОТВАРЯ КАНИЧКАТА СЪС СМЕТАНА
Скрит текст:



Промоции
Лидл уикенд: всеки петък хранителни продукти на промоционална цена

Maгазини

Контакт
Hotline: 0800 14141 (безплатен телефон от понеделник до петък между 9.00 и 18.00 часа)
e-mail: hotline@lidl.bg

Гаранция за удовлетвореност
Можете:
- да върнете хранителни продукти закупени от Lidl по всяко време срещу представяне на касов бон;
- да върнете нехранителните продукти закупени от Lidl в рамките на 1 месец срещу представяне на касов бон;
- да върнете горепосочените продукти във всеки от магазините на Lidl в страната, без значение от кой магазин е закупен продукта;
И още:
Скрит текст:
- да се обърнете към сътрудниците ни на безплатния телефон относно продукти в гаранция след изтичане на едномесечния период.

Когато имате проблем със стока, закупена от Лидл (кафе машина, тостер и подобни), за която важи гаранция и не искате връщане на парите, и стоката е в работещ вид, възползвайте се от гаранционния сервиз. Опаковате стоката (не е задължително да е в оригиналната опаковка), лепвате й касовата бележка или нейно ксерокопие и я носите в най-близкия офис на Еконт, където я изпращате за сметка на получателя на адрес: София 1000, ул. "Искър"55, Сервизен център "Бушона" ЕООД. Когато я отремонтират, ще ви я върнат пак с куриер за тяхна сметка. Може да я занесете и на място. Ако повредата не може да бъде отстранена, ще ви дадат нова стока. Сервизът е 3 години.
Информация за клиента

Игри и промоции

Информация за продуктите

Ръководства, софтуер и видеофилми за продукти

Ново в Lidl

Рецепти

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 20:03 от Nil desperandum!

# 1
  • Мнения: 1 789
Ако имате предложения за новата тема- до утре до следобяд можете да ги давате.

# 2
  • Мнения: 648
През октомври ще чакам детските ски екипи.
Благодаря за новата тема. Flowers Hibiscus

# 3
  • София
  • Мнения: 8 596
И аз се записвам.
Искам да попитам, ако някой е купувал изолиращо фолио за зад радиатори, дали се усеща разлика?

# 4
  • In transit
  • Мнения: 11 664
И аз се записвам.
Искам да попитам, ако някой е купувал изолиращо фолио за зад радиатори, дали се усеща разлика?
Ползвам такова подобно, само, че моето е на листи със велпапе от обратната страна, има ефект определено.

Flowers Hibiscus за темата!

# 5
  • Мнения: 379
Бихте ли ми казали кое бутер тесто е хубаво? Чудя се между охладено и замразено...

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 481
Бихте ли ми казали кое бутер тесто е хубаво? Чудя се между охладено и замразено...
[/quote
Охладеното е хубаво за бърза консумация, другото е хвалено много във форума, но трябва  с точилка да се оформя.]

# 7
  • София
  • Мнения: 14 443
Този път са се взели поука - половината магазин празен, нищо не са изкарали от утрешната стока.
За седмицата от 9-ти - американска седмица и дамски дрехи и боти.

# 8
  • Мнения: 379
Бихте ли ми казали кое бутер тесто е хубаво? Чудя се между охладено и замразено...
[/quote
Охладеното е хубаво за бърза консумация, другото е хвалено много във форума, но трябва  с точилка да се оформя.]

Благодаря

# 9
  • Мнения: 1 177
Вчера следобед ходих в магазина и по-празен никога не съм го виждала. Все се чудех на разказите за празните магазини, но и аз сега го видях с очите си.  Останах разочарована и от това, че са правили размествания в магазина Disappointed Имаше много хора за коментираните якетата Simple Smile

# 10
  • Мнения: 7 230
Бихте ли ми казали кое бутер тесто е хубаво? Чудя се между охладено и замразено...
Охладеното го ползвам за дребни соленки и тип"сълзица",а замразеното-за банички ,кроасанчета и кво ли не.

# 11
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 589
Нил за новата тема  bouquet

Тоалетната хартия  Флоралис хубава ли е?Благодаря

# 12
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 923
Да кажа, че съм доволна от маслините с аншоа. Ще ходя пак за тях. И прясното / меко сирене с пипера, предполагам, че и другите вкусове ще са ни ок.
Днес бяхме до Ринг мол и там имаше мнооого якета.

# 13
  • София
  • Мнения: 15 884
И аз се записвам.
Искам да попитам, ако някой е купувал изолиращо фолио за зад радиатори, дали се усеща разлика?

Имам изолиращо фолио от няколко години. Много съм доволна, струва ми се по-топло в стаите.
Не съм го лепила. Просто отрязах с ножица и го прикрепих за скобите, които държат радиатора. По този начин може да се махне през лятото, да не дразни със сребърния цвят.
Нямаме външна изолация, дограмата е стара.

# 14
  • Мнения: 155
Какво си харесахте за другата седмица?

Общи условия

Активация на акаунт