С какво ви дразнят свекървите- 86

  • 94 772
  • 746
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 421
Май съм първа в новата тема, та да продължа тефлоновата сага.
Преди 15 години подарихме на свека тефлонов тиган с точка. Жената беше чувала за тефлоново покритие, но не и за червената точка и чинно си я изтърка с телта.

# 2
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема, Тарти!  bouquet

И ние имаме една случка с някаква далечна леля на баща ми, която се самопоканва у нас за 2 седмици през 1989/1990 и  беше изтрила до бяло тефлоновите  тигани на майка ми.

Така беше коментирала майка ми каква домакиня е , че още ни докарва позиви на смях. Беше много тегаво посещение, но с такива нахални хора , няма оправия.

# 3
  • Мнения: 18 305
Тарти,благодаря за грижата по темата.Flowers Rose
Аз мислех това с тефлона за фолклор!

# 4
  • Мнения: 690
Аз когато бях малка поразих така един тиган на сестра ми. Реших да и помогна и да измия. Здраво го жулнах тигана. Тогава бях на 15 и хабер си нямах от готвене и тефлоново покритие Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 5 343
Моята свекърва ме попита как се ползва плоско ренде, досега само кръгло била ползвала.

# 6
  • Мнения: 18 305
Стига бе...ренде...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Мхм, вицове. Брадати...
Де да бяха...

# 8
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Със всичко ме дразни,дори и със мълчанието си.

# 9
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Мда, не знам защо има хора, които си мислят, че това са вицове.
Виж, при свеки се забавлявам с друго. Има един сериал, който тя следи. Като изпусне някоя серия и си я гледа после в нета на лаптопа. И я гледам един ден, почти си завряла лицето с монитора. Поглеждам, и виждам че не го е пуснала ма голям екран, и я питам защо. Не знаела как. Показах й, тя се зарадва, ама често забравя как се прави и току ми звънне да пит 😁 сладурка ми е тя 😊

# 10
  • Мнения: 4 518
Дразни е силна дума за това, което свеки предизвиква в мен. Напряга ме когато започне да разказва някоя история. Първо- вече съм слушала повечето истории и ги знам (не само да ми минат през ухото). Второ - като започне една история, влиза във втора, после в трета и като приключи с третата, връща се да довърши втората и след това и първата. Е, ако имах няколко излишни часове, да, но не е като да имам...
Също така много ме бие на табла, но не е виновна жената.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Също така много ме бие на табла, но не е виновна жената.
Grinning Ееее, тази твоята изби рибата... То бива, бива, ама...

# 12
  • Мнения: 4 518
Също така много ме бие на табла, но не е виновна жената.
Grinning Ееее, тази твоята изби рибата... То бива, бива, ама...
И аз съм на това мнение. Бива, бива, ама 7:1 и след ден 7:0 не бива. Е в деня между двете аз я бих 9:2, но пак не бива...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Също така много ме бие на табла, но не е виновна жената.
Grinning Ееее, тази твоята изби рибата... То бива, бива, ама...
И аз съм на това мнение. Бива, бива, ама 7:1 и след ден 7:0 не бива. Е в деня между двете аз я бих 9:2, но пак не бива...
Тц, тц, тц... Нагла жена, еееей. Лъже, да знаеш. Нещо шмекерува...

# 14
  • Мнения: 3 724
Цитат
Не съм съгласна и с момичето, което вижда пъклени конспирации от страна на свекървата за боядисването... Откъде да знае жената, че трябва предварителна подготовка за него. Задължително! Как са били боядисани преди това тези същите стени! Май, май на "децата" не им се е работило и са си намерили повод да отложат.

Птица, много интересно как като отидохме на място вече каза сама "май ще викна майстор да сложи грунд в понеделник и после ще дойдете пак да боядисате". Преди изобщо някой от нас да си отвори устата да каже каквото и да е.

Поне вчера ми помогна с важна информация..

Общи условия

Активация на акаунт