С какво ви дразнят свекървите - тема 92

  • 94 111
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 238
Animal ChickenAnimal ChickenТо пък човек да не се оплаче Simple Smile Animal Chicken

# 736
  • Мнения: X
Това с имената е толкова остаряла традиция. Изберете име, което на вас ви харесва. Това кой колко пари дава и т.н е просто скандално, да не сте на пазара, а детето в крайна сметка не е някаква стока Simple Smile

# 737
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
 Това е лесно.Обяви явно наддаване между двете семейства.Или предложи на мъжа си да си роди дете и да го нарече,както желае.

# 738
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Майката има пълното право да избере името.Естествено,че и таткото има думата.Може да избереш примерно 4-5 имена с буквата на някой от твоите родители и той да каже кое му харесва.Или пък ти да избереш буквата ,а той да предложи имена.

# 739
  • Мнения: X
За да няма скандали и ощетени е най-добре да не носи името на никого от двете фамилии. Поставете се на мястото на таткото Simple Smile
Хора, скандалите за имена са тотална отживелица или повод за ненужни конфликти Simple Smile Все още нямаме деца, но пък сме си харесали по едно любимо име за момиче и едно за момче, просто има съвпадение, че името на моята и неговата майка започват с еднаква буква, а любимите ни имена са именно с тази буква Simple Smile

# 740
  • София
  • Мнения: 4 301
Майка и баща ми се казват с имена, които много харесвам. Ако някога имам 2-ри свекъри и те по някаква случайност се казват като моите категорично не бих кръстила дете с тези имена.  Имам си няколко по-любими. Уважението  към някого не се изразява в такива неща

# 741
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
То като има компромиси от двете страни, или са на едно мнение е ясно, че няма проблем. Проблем има когато двамата по между си не могат да се разберат, запънали са на различните полюси и никой не отстъпва и искат помощ от трети лица, че да си решат проблема.
Надали името на бебето е първи подобен проблем в една връзка, и ако не са си взели поуките от предишни такива ситуации или не са намерили начин да ги решават, то и никога няма да стане. Особено ако си мислят, че бебето ще оправи всичко с магическа пръчка.
Изобщо не мога да си обясня как хората създават семейства и деца в такива връзки и аз бих избягала с 200, ама тяхна си работа

# 742
  • Мнения: X
То като има компромиси от двете страни, или са на едно мнение е ясно, че няма проблем. Проблем има когато двамата по между си не могат да се разберат, запънали са на различните полюси и никой не отстъпва и искат помощ от трети лица, че да си решат проблема.
Надали името на бебето е първи подобен проблем в една връзка, и ако не са си взели поуките от предишни такива ситуации или не са намерили начин да ги решават, то и никога няма да стане. Особено ако си мислят, че бебето ще оправи всичко с магическа пръчка.
Изобщо не мога да си обясня как хората създават семейства и деца в такива връзки и аз бих избягала с 200, ама тяхна си работа
Напълно те подкрепям! За съжаление има доста девойки, които смятат, че едно дете ще оправи нещата, напротив, ако е имало проблеми преди детето, то след детето ще са доста по-големи и по-често!

# 743
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Няма връзка без проблеми. И брак няма. Въпроса е в това как се решават между двамата. Ако се търси помощ за решаване на каквото и да е от роднини, приятели или дори непознати във форум, то изобщо не могат да ги решават и чакат някой да им каже какво да правят или кой е прав. Това по моите представи е всичко друго, но не и връзка

# 744
  • Мнения: 12 665
Майката има пълното право да избере името.Естествено,че и таткото има думата.Може да избереш примерно 4-5 имена с буквата на някой от твоите родители и той да каже кое му харесва.Или пък ти да избереш буквата ,а той да предложи имена.

Да, ама някакси непълното право. 

# 745
  • Мнения: 25 615
Темата направи 50 страници. Кой ще пусне нова тема?

# 746
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
татти TrollfaceTrollface

# 747
  • Мнения: 25 615
Като му гледам аватара, не ми прилича на снаха...  Thinking

# 748
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062



Не съм си го и помислила! Пази, Боже! TrollfaceTrollface



# 749
  • Мнения: 25 615
Да де, той пусна тази тема, защото предната превиши бройката, а никой не се сети да пусне нова.
Затова напомням, докато е време. Че иначе е срамота мъж да пуска тема за свекърви.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт