SUPERNATURAL: Eat Мe!

  • 25 330
  • 708
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 388












Полезнo
Пълните сезони в DMCA-removal-from-Google: сезон 1 (2005-2006) сезон 2 (2006-2007) сезон 3 (2007-2008) сезон 4 (2008-2009)
сезон 5 (2009-2010) и сезон 6 (2010-2011)
CW Оnline: тук и тук - епизодите се излъчват от 04.00 ч. до 05.00 ч. българско време в събота
Инфо и новини: страницата на сериала в imdb.com, supernaturalwiki.com, fargate.ru/supernatural (на руски)

Музика
OST по сезони (благодарениe на bichito и Dana_Scully)
‘Supernatural’ Music Guide: сезон 1 сезон 2 сезон 3 сезон 4 сезон 5 и сезон 6

Забавнo
Клипчета: Тhe Dean Song, Тhe Sammy Song, поредица ‘Are you watching Supernatural?’,
на Defying Destiny, prissson (вкл. клипчета от конвенции със субтитри на български), ash4897, emichka84 и Salt and Burn
Иконките на Layla
Гифчета: vt-graphics@livejournal.com, на Layla
Screencaps: homeofthenutty.com (HQ), supernaturalfansonline.com, j-padalecki.org

Форумско творчествo
Конкурс за сценарий: списък, допълващ пост 1 и допълващ пост 2

Учебни материали на bichito:
Том I - сем. Уинчестър Том II - Сам Уинчестър Том III - Дийн Уинчестър Том IV - Импала

Г. Краули:
Жертвите, които правим Из дневниците на една демонска щерка Звездопад Името ми е... Дълго. Бавно. Неприлично. Споделено
Супернатуралише Любовни кражби ‘Капката на твойте устни // нека бъда тази нощ’

Зимна роза:
Химн на Мараканките Химн на Градинарките Молитва за сънуване Поема за Единствената Кастиел ‘Дайте си ни епизода!’ Зарибяване
Сценарии за най-кратките филми на света: за Мараканките, за Градинарките, за Кастиелките
Операция ‘Дядо Коледа’ Апокалиптично За Единствения Раздвоение ‘Ще припадна - тихо казах’ ‘Дъждът в косите ми се стича’
‘Дъхът ти гъделичка мойто рамо’ ‘Очите ти блестят. Нима си плакал?’ Изненада за Свети Валентин и продължение от Bellа
За Мирка и Кастиел ‘Тези силни ръце’ Великденско Най-неочакваният подарък (Между)Народна топка
‘Суматоха, глъч и врява’ Пролетно почистване у Чък Неочаквани спортове За философията на нощното гледане
Добре дошли в кукувичрника Циркови номера Реквием за една мечта

Награди за играта: за Apocalyptic city, Г. Краули, Stitch, Salt and Burn, lili0909 (утешителна и поощрителна),
за bichito, Г. Краули (2a) & Stitch (2a) (обща)[/url], bichito (2a), Apocalyptic city (2a)[/url],
за Stitch (3a), Salt and Burn (2a), Злата с метлата[/url], Bella, Impala,
за Apocalyptic city (3a), bichito (3a)[/url], Dana_Scully (утешителна и поощрителна),
за Г. Краули (3a), Fairy & Злата с метлата (2a) (обща)[/url], Stitch (4a), Bella (2a) & Impala (2a) (обща)[/url],
за bichito (4a), Salt and Burn (3а), Г. Краули (4a), Dana_Scully (2a), Bella (3a) & Apocalyptic city (4a) (обща)[/url],
за Impala (3a), Fairy (2a), Stitch (5a) & Bella (4a) (обща)[/url], bichito (5a)[/url], Apocalyptic city (5a)[/url], Salt and Burn (4a)[/url], Impala (4a)[/url],
за Г. Краули (5a), Impala (5a)[/url], Jennifer., Stitch (6a)[/url], bichito (6a)[/url], Apocalyptic city (6a)[/url], Г. Краули (6a)[/url]

Salt and Burn:
Разказ In memoriam... Sam Winchester

‘Пристрастена’ от Jennifer.

‘Сам ме попита’ от silveto_

Bella:
‘Син небосклон и въздух свеж’ ‘Сериалът, който не харесвам е... Supernatural’

Колективно форумско творчество:
Eпизоди: епизод 1 епизод 2 епизод 3 епизод 4 eпизод 5 епизод 6 епизод 6 част 2 епизод 7 епизод 8 епизод 9 и епизод 10

‘Тренера болен’: 1 - bichito 2 - Зимна роза 3 - WomanitKa и 4 - Г. Краули

‘Денят, който никога не дойде’: 1 - Г. Краули 2 - Apocalyptic city 3 - Г. Краули 4 - bichito 5 - Г. Краули 6 - bichito
7 - Г. Краули 8 - Mother 0f All 9 - bichito 10 - Mother 0f All 11 - Г. Краули и 12 - Зимна роза

‘Голямата конвенция’: 1 - Зимна роза 2 - Г. Краули 3 - Jennifer. 4 - Г. Краули 5 - Oniyuri 6 - Зимна роза 7 - Jennifer.
8 - Diana Sunrise 9 - Г. Краули 10 - Зимна роза 11 - Salt and Burn 12 - Diana Sunrise 13 - Oniyuri 14 - Г. Краули

welcome Прочети, за да не питаш (или ш’та изплющя newsm65 )
Въведение във форумския жаргон и Тест за оценка (принадлежност)

Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

# 1
  • Мнения: 0
Импалка, благодарности за новата тема!   bouquet Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 41
Импалка,   bouquet за темата.

Прекрасен е разказа на фена.

Миша е туитнал снимка от Гърция

И някой от България е туинал към снимката
http://twitter.com/#!/CherylColeBG/status/202729859649253376

Благодаря и за субтитрите.   bouquet

# 3
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Благодаря, Импалко, изненада ме с този Дик  Laughing


"Misha come to Bulgaria!" - И доведи Джаред и Дженсън  baby_neutral

# 4
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Разпис и 10х за темата   bouquet

# 5
  • Мнения: 41
Импалка, много хубав дом имаш


"Misha come to Bulgaria!" - И доведи Джаред и Дженсън  baby_neutral

Ние сме толкова гостоприемни, че няма да искат да си тръгнат.Е, може би ние няма да ги пуснем Laughing

# 6
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
 благодаря за новата тема  Heart Eyes

"Misha come to Bulgaria!" - И доведи Джаред и Дженсън  baby_neutral

Ние сме толкова гостоприемни, че няма да искат да си тръгнат.Е, може би ние няма да ги пуснем Laughing
[/quote]  Simple Smile  да няма да ги пуснем

# 7
  • Мнения: 3 736
Чудна тема, Импалко!   bouquet Много добра усмивка докарва Дик, между другото - хем изкуствена, хем нелепа, хем психопатска. Ми лайки.

Галче, директно ме фърли в хипервитаминоза.  Mr. Green

# 8
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Много добра усмивка докарва Дик, между другото - хем изкуствена, хем нелепа, хем психопатска.

Психопатска е най-точното Simple Smile

# 9
  • Мнения: 97
добрутро   bouquet
някой да има идея къде точно в Гърция е Миша??? и дали ще се задържи до към 24ти  newsm78
да ме почака, не за друго, да се видим по на кафенце  Hug
....................идиотщини ме обземат рано сутрин, не е добре туй, не е добре  Thinking

# 10
  • Мнения: 2 040
Да се запиша и аз в новата тема. Импалка, много добре си я направила!  Hug

Добро утро да кажа

# 11
  • Мнения: 6 388
Благодаря Hug !

Импалка, много хубав дом имаш
Wink

Промяна в деня на излъчване на сериала от есента: "Supernatural is expected to get an upgrade, moving to Wednesday as a partner for Arrow, the network's highest-profile newcomer." (източник)

Дженсън с фен в Ню Йорк - заради CW Upfronts 2012:

Ще си имаме брадясали снимки Flutter . Ихааа Party ...

Редакция Laughing :

Ще си имаме двойно брадясали снимки Flutter . Иии-хааа ...

Последна редакция: чт, 17 май 2012, 11:58 от Impala

# 12
  • Мнения: 97
ооооооооооо умир  smile3544
прекрасен, прекрасееен omm
и свеж, и чаровен..........
ама стига с тия мъже дето се снимат с тях, каква е тая работа  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 040
Доволна съм от преместването на шоуто в сряда. Сега се зареждам да чакам брадясали снимки.  Grinning

# 14
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Не знам как е възможно повече от това...обаче Дженсън продължава да се разхубавява някак си  Crazy Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт