Supernatural: Paint it Black

  • 25 749
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 630






















На специално място - рисунката на Oniyuri Heart Eyes


Полезнo
Пълните сезони в DMCA-removal-from-Google: сезон 1 (2005-2006) сезон 2 (2006-2007) сезон 3 (2007-2008) сезон 4 (2008-2009)
сезон 5 (2009-2010) и сезон 6 (2010-2011)
CW Оnline: тук и тук - епизодите се излъчват от 04.00 ч. до 05.00 ч. българско време в събота
Инфо и новини: страницата на сериала в imdb.com, supernaturalwiki.com, fargate.ru/supernatural (на руски)

Музика
OST по сезони (благодарениe на bichito и Dana_Scully)
"Supernatural" Music Guide: сезон 1 сезон 2 сезон 3 сезон 4 сезон 5 и сезон 6

Забавнo
Клипчета: Тhe Dean Song, Тhe Sammy Song, поредица ‘Are you watching Supernatural?’,
на Defying Destiny, prissson (вкл. клипчета от конвенции със субтитри на български), ash4897, emichka84 и Salt and Burn
Иконките на Layla
Гифчета: vt-graphics@livejournal.com, на Layla
Screencaps: homeofthenutty.com (HQ), supernaturalfansonline.com, j-padalecki.org

Форумско творчествo
Конкурс за сценарий: списък, допълващ пост 1 и допълващ пост 2

Учебни материали на bichito:
Том I - сем. Уинчестър Том II - Сам Уинчестър Том III - Дийн Уинчестър Том IV - Импала

Г. Краули:
Жертвите, които правим Из дневниците на една демонска щерка Звездопад Името ми е... Дълго. Бавно. Неприлично. Споделено
Супернатуралише Любовни кражби ‘Капката на твойте устни // нека бъда тази нощ’

Зимна роза:
Химн на Мараканките Химн на Градинарките Молитва за сънуване Поема за Единствената Кастиел "Дайте си ни епизода!" Зарибяване
Сценарии за най-кратките филми на света: за Мараканките, за Градинарките, за Кастиелките
Операция "Дядо Коледа" Апокалиптично За Единствения Раздвоение "Ще припадна - тихо казах" "Дъждът в косите ми се стича"
"Дъхът ти гъделичка мойто рамо" "Очите ти блестят. Нима си плакал?" Изненада за Свети Валентин и продължение от Bellа
За Мирка и Кастиел "Тези силни ръце" Великденско Най-неочакваният подарък (Между)Народна топка
"Суматоха, глъч и врява" Пролетно почистване у Чък Неочаквани спортове За философията на нощното гледане
Добре дошли в кукувичарника Циркови номера Реквием за една мечта

Награди за играта: за Apocalyptic city, Г. Краули, Stitch, Salt and Burn, lili0909 (утешителна и поощрителна),
за bichito, Г. Краули (2a) & Stitch (2a) (обща)[/url], bichito (2a), Apocalyptic city (2a)[/url],
за Stitch (3a), Salt and Burn (2a), Злата с метлата[/url], Bella, Impala,
за Apocalyptic city (3a), bichito (3a)[/url], Dana_Scully (утешителна и поощрителна),
за Г. Краули (3a), Fairy & Злата с метлата (2a) (обща)[/url], Stitch (4a), Bella (2a) & Impala (2a) (обща)[/url],
за bichito (4a), Salt and Burn (3а), Г. Краули (4a), Dana_Scully (2a), Bella (3a) & Apocalyptic city (4a) (обща)[/url],
за Impala (3a), Fairy (2a), Stitch (5a) & Bella (4a) (обща)[/url], bichito (5a)[/url], Apocalyptic city (5a)[/url], Salt and Burn (4a)[/url], Impala (4a)[/url],
за Г. Краули (5a), Impala (5a)[/url], Jennifer., Stitch (6a)[/url], bichito (6a)[/url], Apocalyptic city (6a)[/url], Г. Краули (6a)[/url]

Salt and Burn:
Разказ In memoriam... Sam Winchester What is and should've never been

"Пристрастена" от Jennifer.

"Сам ме попита" от silveto_

Bella:
"Син небосклон и въздух свеж" "Сериалът, който не харесвам е... Supernatural"

Колективно форумско творчество:
Eпизоди: епизод 1 епизод 2 епизод 3 епизод 4 eпизод 5 епизод 6 епизод 6 част 2 епизод 7 епизод 8 епизод 9 епизод 10
епизод 11 и епизод 12

"Тренера болен": 1 - bichito 2 - Зимна роза 3 - WomanitKa и 4 - Г. Краули

"Денят, който никога не дойде": 1 - Г. Краули 2 - Apocalyptic city 3 - Г. Краули 4 - bichito 5 - Г. Краули 6 - bichito
7 - Г. Краули 8 - Mother 0f All 9 - bichito 10 - Mother 0f All 11 - Г. Краули и 12 - Зимна роза

"Голямата конвенция": 1 - Зимна роза 2 - Г. Краули 3 - Jennifer. 4 - Г. Краули 5 - Oniyuri 6 - Зимна роза 7 - Jennifer.
8 - Diana Sunrise 9 - Г. Краули 10 - Зимна роза 11 - Salt and Burn 12 - Diana Sunrise 13 - Oniyuri и 14 - Г. Краули

welcome Прочети, за да не питаш (или ш’та изплющя newsm65 )
Въведение във форумския жаргон и Тест за оценка (принадлежност)

Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Последна редакция: пн, 06 авг 2012, 22:31 от Apocalyptic City

# 1
  • Мнения: 630
"Свръхестествено", и по-скоро братя Уинчестър, събуждат таланта в някои хора и ето какво се получава - красиви рисунки. Сложила съм в началото на темата малка част от тях, надявам се да ви харесат.

# 2
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Благодаря  Hug Разбира се, последната е най-хубава  Wink Wink

# 3
  • Мнения: 2 040
Втора, втора!

Чудесна тема, Инче!   bouquet Много са хубави всичките рисунки. Завиждам на такива талантливи хора, аз едва сколасвам къща с дърво и слънце да направя като рисуваме с Катето.

# 4
  • Мнения: 4 594
Мерси за темата. Много красиви рисунки. Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 736
Хопалянка! Бравос, Апокалиптик, виж как можеш.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 630
Мога, я Mr. Green Само отвреме-навреме изключвам, ама то е от жегата bowuu

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Хопала, и моя милост тук!  Grinning

Благодаря за темата, екстра е станала. Много ми допада монохромността  Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 193
И аз при вас!  Hug

Сити, благодаря за честта! Много е радващо, че и моята рисунка намери място сред другите хубави такива.   bouquet Hug
Впрочем, още се чудя какво стана и дали наистина направиха онази фен-книга с рисунки и разказчета, на сайта нищо не видях.  Confused

Галче, благодаря и на теб!  bouquet

# 9
  • Мнения: 41
Здравейте.Прекрасна е станала темата   bouquet Много ми харесват рисунките, особено последната.

Аз не искам Дженсън и Джаред да участват в римейкове или да продължават нечии роли.Искам да участват в нови проекти.И не съм за 10 сезона, но някъде четох, че президентът на CW много харесвал сериала и може и още сезони да има.

# 10
  • Мнения: 292
Добра да е момичета,
Сити  Hug  bouquet за темата, прекрасна е .... Та и аз да си изкажа мнението, за последната рисунка. Прекрасна и най добрата  Hug

Относно сериала и десети сезон, четох, че това е идеята на  newsm78, забравих как му беше името, на новия/ стария продуцент .. който имал идея за десет сезона.
Аз нямам нищо против. Винаги може да се снимат и между другото в други филми, както много други актьори от други сериали (Приятели например) .... Въпросът е да им дадат добра роля ...
Това че не участват сега, означава само едно .... Че от филмовите компании не си дават сметка какви таланти изпускат.
Сериала не мисля че им пречи нещо. Явно никой не се интересува от тях (колкото и да ме боли да го кажа)

# 11
  • Мнения: 3 736
Брутру!

Бичи, как да се интересуват, като те са перманентно заети със сериала. Няма как всеки филм да се съобразява с тяхната почивка между сезоните. Явно така са си избрали момчетата - тъжно, нетъжно.

# 12
  • Мнения: 116
ЗДравейте, прекрасна тема...

аз си имам две тийнейджърки вкъщи за един месец и не ми оставят достъп до компютъра

и почти нямам възможност да пиша, до поне докато спят сутрин, ще се отчитам Simple Smile

# 13
  • Мнения: 630
Още рисунки









Клип от снимачната площадка. Тази дето оправя косата на Джаред... ех, можех да работя и аз тва, не е сложно, даже съм сигурна, че е приятно Mr. Green

Последна редакция: вт, 07 авг 2012, 13:01 от Apocalyptic City

# 14
  • Мнения: 292
Брутру!

Бичи, как да се интересуват, като те са перманентно заети със сериала. Няма как всеки филм да се съобразява с тяхната почивка между сезоните. Явно така са си избрали момчетата - тъжно, нетъжно.

Не съм много съгласна  Mr. Green ... все пак и двамата в периода в който са се снимали в сериала имат по 3-4 заснети филма  Peace

Общи условия

Активация на акаунт