SUPERNATURAL:I Need a (Supernatural) Hug

  • 29 374
  • 686
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41





   
   
   
 



  bouquet Много благодаря на Импалка за помощта.   bouquet

Полезнo
Пълните сезони в DMCA-removal-from-Google: сезон 1 (2005-2006) сезон 2 (2006-2007) сезон 3 (2007-2008) сезон 4 (2008-2009)
сезон 5 (2009-2010) сезон 6 (2010-2011)  сезон 7 (2011-2012) и
сезон 8 (2011-2012)
CW Оnline: тук и тук - епизодите се излъчват от 04.00 ч. до 05.00 ч. българско време в четвъртък
Инфо и новини: страницата на сериала в imdb.com, supernaturalwiki.com, fargate.ru/supernatural (на руски)
spoilertv.com, winchesterbros.com, series.twifun-bg.com (новини за сериала на български език)

Музика
OST по сезони (благодарениe на bichito и Dana_Scully)
‘Supernatural’ Music Guide: сезон 1 сезон 2 сезон 3 сезон 4 сезон 5 сезон 6 и сезон 7

Забавнo
Клипчета: prissson (вкл. клипчета от конвенции със субтитри на български), ash4897, emichka84 и Salt and Burn
Иконките на Layla
Гифчета: vt-graphics@livejournal.com, на Layla
Screencaps: homeofthenutty.com (HQ), supernaturalfansonline.com

Форумско творчествo
Конкурс за сценарий: списък, допълващ пост 1 и допълващ пост 2

Учебни материали на bichito:
Том I - сем. Уинчестър Том II - Сам Уинчестър Том III - Дийн Уинчестър Том IV - Импала

Г. Краули:
Жертвите, които правим Из дневниците на една демонска щерка Звездопад Името ми е... Дълго. Бавно. Неприлично. Споделено
Супернатуралише Любовни кражби ‘Капката на твойте устни // нека бъда тази нощ’

Зимна роза:
Химн на Мараканките Химн на Градинарките Молитва за сънуване Поема за Единствената Кастиел ‘Дайте си ни епизода!’ Зарибяване
Сценарии за най-кратките филми на света: за Мараканките, за Градинарките, за Кастиелките
Операция ‘Дядо Коледа’ Апокалиптично За Единствения Раздвоение ‘Ще припадна - тихо казах’ ‘Дъждът в косите ми се стича’
‘Дъхът ти гъделичка мойто рамо’ ‘Очите ти блестят. Нима си плакал?’ Изненада за Свети Валентин и продължение от Bellа
За Мирка и Кастиел ‘Тези силни ръце’ Великденско Най-неочакваният подарък (Между)Народна топка
‘Суматоха, глъч и врява’ Пролетно почистване у Чък Неочаквани спортове За философията на нощното гледане
Добре дошли в кукувичрника Циркови номера Реквием за една мечта

Награди за играта: за Apocalyptic city, Г. Краули, Stitch, Salt and Burn, lili0909 (утешителна и поощрителна),
за bichito, Г. Краули (2a) & Stitch (2a) (обща)[/url], bichito (2a), Apocalyptic city (2a)[/url],
за Stitch (3a), Salt and Burn (2a), Злата с метлата[/url], Bella, Impala,
за Apocalyptic city (3a), bichito (3a)[/url], Dana_Scully (утешителна и поощрителна),
за Г. Краули (3a), Fairy & Злата с метлата (2a) (обща)[/url], Stitch (4a), Bella (2a) & Impala (2a) (обща)[/url],
за bichito (4a), Salt and Burn (3а), Г. Краули (4a), Dana_Scully (2a), Bella (3a) & Apocalyptic city (4a) (обща)[/url],
за Impala (3a), Fairy (2a), Stitch (5a) & Bella (4a) (обща)[/url], bichito (5a)[/url], Apocalyptic city (5a)[/url], Salt and Burn (4a)[/url], Impala (4a)[/url],
за Г. Краули (5a), Impala (5a)[/url], Jennifer., Stitch (6a)[/url], bichito (6a)[/url], Apocalyptic city (6a)[/url], Г. Краули (6a)[/url]

Salt and Burn:
Разказ In memoriam... Sam Winchester What is and should've never been

‘Пристрастена’ от Jennifer.

‘Сам ме попита’ от silveto_

Bella:
‘Син небосклон и въздух свеж’ ‘Сериалът, който не харесвам е... Supernatural’

Колективно форумско творчество:
Eпизоди: епизод 1 епизод 2 епизод 3 епизод 4 eпизод 5 епизод 6 епизод 6 част 2 епизод 7 епизод 8 епизод 9 епизод 10
епизод 11 и епизод 12; епизод 13 част 1

‘Тренера болен’: 1 - bichito 2 - Зимна роза 3 - WomanitKa и 4 - Г. Краули

‘Денят, който никога не дойде’: 1 - Г. Краули 2 - Apocalyptic city 3 - Г. Краули 4 - bichito 5 - Г. Краули 6 - bichito
7 - Г. Краули 8 - Mother 0f All 9 - bichito 10 - Mother 0f All 11 - Г. Краули и 12 - Зимна роза

‘Голямата конвенция’: 1 - Зимна роза 2 - Г. Краули 3 - Jennifer. 4 - Г. Краули 5 - Oniyuri 6 - Зимна роза 7 - Jennifer.
8 - Diana Sunrise 9 - Г. Краули 10 - Зимна роза 11 - Salt and Burn 12 - Diana Sunrise 13 - Oniyuri и 14 - Г. Краули

welcome Прочети, за да не питаш (или ш’та изплющя newsm65 )
Въведение във форумския жаргон и Тест за оценка (принадлежност)

Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
41 42 43 44 45 46 47 48

Последна редакция: нд, 19 май 2013, 10:09 от Jennifer.

# 1
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Джен   bouquet Hug, благодарности и на Импалка - страхотна тема момичета  bouquet нека я напълним със прегръдки  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 21 275
Джен & Импала  благодаря и аз за новата тема, подкрепям желанието на Мистик   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 403
Привет момичета  Hug, и благодаря за темичката.

току-що изгледах последните 3 серии накуп и се почувствах в доброто старо време (преди 2 месеца), когато изгледах всичките 7 сезона накуп.

Финалът ми хареса - отново имамхем затрогваща братска сцена (пуснах една сълза, признавам, ама аз винаги рева на техните сърцераздирателни споделяния  Embarassed).
Всички ангели - паднали, изгубили ангелското в себе си - имат тема за сезон 9 - как да върнем ангелчетата вкъщи.  Горкият Кас, искаше да поправи кашата, която забърка, а още повече оплете нещата. Дори пророних сълза за Наоми, не беше чак такава кучка, просто смяташе че целта оправдава средствата.

Краули плачещ - винаги съм знаела, че вътре в лошото момче има едно мило , състрадателно дете, което просто иска да го обичат. Но аз си искам лошия Краули - кой ще им прави поразии. Надявам се обаче в другия сезон той да помага на трите момчета, защото не може да няма Рай и ангели. Това което съм научила от всички свръх филми, които съм изгледала е, че трябва да има баланс на земята - не може да има само добро, нито само лошо. Така че беше ясно, че няма да се запечати ада, но и раят не може да бъде безлюден, само с един побъркан писар, бродещ из него.

Така че - за финал - чакаме наесен да пратим момчетата пак на училище, пардон на мисия  Hug (ще взема да си открадна някоя прегръдка за подписче, ако може).

# 4
  • Мнения: 3 736
Хайде да се хопна, пък после ще видим.  Mr. Green

Бебепад тази година?  Mr. Green Hug

Лисе, мога да кажа само "Добре, че си смени аватара", щото на оня с карираната риза не можех и не можех да видя Дийн, все друг виждах.  ooooh! Blush

Фейова, гледайки някои сцени във финалния епизод, ми се натрапваше в главата твоето изказване, че Сам трябва повече да го показват страдащ. Къса сърца, дума да няма.

# 5
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
И гол  Peace Къса дрехи  Blush

Благодаря за гушливата тема. Айде гуууш  Hug , че е заразно. (моето състояние също  Twisted Evil )

# 6
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Айде,вместо запис,и от мен  Hug Hug Hug

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Гуш и от мен за темата  Hug

Силно подозирам, че в следващия сезон ще се говори за Енох и евентуално за Апокрифното му евангелие. Че с тези паднали анели...  Thinking Пък и трябва да доразвият нещата около Метатрон, та затова така си мисля.

# 8
  • Мнения: 41
Радвам се, че ви хареса темата. Grinning

(ще взема да си открадна някоя прегръдка за подписче, ако може).

Може, разбира се.Гифчетата са от тъмблр.

Забравих да поздравя с добре дошла, Айрин.   bouquet

На мен финалът също ми хареса.Имаше доста неочаквани неща.Съгласна съм с Розето, че може би трябваше да опознаем повече Наоми, каква е, за какво точно се бори.Не разбрах, тя накрая умря ли?Аз мисля, че не, защото беше прободена с онзи инструмент, а не с ангелски меч.
Някой беше попитал защо епизодът се казвал така ''Sacrifice".Някъде четох, че не е необходимо някой да се жертва, по-скоро се поставял въпроса, какво е готов всеки да жертва, за да си постигне целите.

Интересно е сега за какво ще се говори в девети сезон.

Сложих анкета.Ако искате можете с няколко думи да споделите защо ви харесва даденото същество. Grinning
Аз гласувах за ангели, демони и езически богове.Демоните се в основата на шоуто, ангелите ми харесаха заради Кастиел, а пък и ангелската нишка ми е интересна.Забавни са ми и епизодите с езическите богове.
Харесва ми колко е разнообразна митологията в сериала.

Eдит:поправих се.Мерси, Сити, не знам къде съм бляла. Laughing

Последна редакция: нд, 19 май 2013, 19:06 от Jennifer.

# 9
  • Мнения: 2 369
едно голо записче от мен   bouquet

# 10
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Анкетата е страхотна!  Peace Демони, езически богове, вещици. Демоните ми харесват, защото ми допадна идеята, която мисля, че другаде не съм срещала - а именно, че са човешки души, променени след дълъг прстой в ада. Много логично  Crazy поднесена идея. Особено когато се разбра, че могат да се унищожават с изгаряне на костите. "Духове с голямо его". Освен това ритуалите около демоните са най-разнообразни и се допълват непрекъснато. Да не говорим за актьорите, които ги играят Heart Eyes
Езическите богове са ми изключително забавни, дори когато не отговарят на митологията, а може би и точно заради това. Кефи ме да гледам как сценаристите развихрят въображението си, омаскарявайки не един и два мита и легенди  Laughing
Вещиците не са много застъпени, надявам се в девети сезон да това да се промени, особено след като разбрахме за произхода на Краули  Mr. Green

# 11
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Ангели, демони и езически богове.
Няма да обяснявам защо, доволно много съм писала по предните теми за това си хоби  Laughing
Джен, може пък в другия сезон да кажат още нещо за Наоми  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 3 736
Аз си гласувах за Конниците, чудни бяха.  Heart Eyes

Какво искате за Наоми? Бореше за власт и контрол, ама от добри намерения. На мен окончателно ми писна от ангели, хайде сега поне ще ги връщат към ангелско състояние, малко по-различно. Моля фенките на Кастиел да пропуснат скрития текст.
Скрит текст:
Ей, няма отърване от Кастиел!  ooooh!

# 13
  • Мнения: 3 403
Ангели, демони и конниците на Апокалисписа - това за анкетата.

Демоните са в основата на сериала, те са разнообразни не само като вид, а и като поведение (ако мога а кажа така). Всеки е с особеностите си. Пък и имат някаква йерархия - колкото по-високо си в нея, толкова по-многопластов демон си. Харесват ми, харесва ми и идеята , за която Г. Краули говори - че са души, променени от престоя в ада. Т.е. не просто са приели доброволно да станат лоши, а може и просто да са се превърнали в такива след мъченията долу.

Ангелите - те са естествения противообраз на демоните. Това което ми харесва в сериала е че те също са повече "хора". Не са абсолютно божествено свети и непогрешими. те си имат вътрешни проблеми, борби, харесва ми идеята, че те са много повече тип роботи (имам заповед изпълнявам и не питам), отколкото демоните.

Конниците - харесваше ми идеята за всесилните конници, които са понякога дори над демони и ангели. Обичам superior beings. И по принцип обичам мистчната тема, така че и трите ми избора са все от този жанр.

# 14
  • Мнения: 630
Здравейте, момичета Grinning
Поздравления, Джен, за темата, но аз с моя манталитет на даскалица не мога да не ти кажа, че "Salvation" е заглавието на епизод 21 от сезон 1. Сегашният финал се именува "Sacrifice" и още като видях заглавието, ми стана ясно колко ще плаче Сам Laughing Само вече взе да ми писва тая ужасна коса... макар че на моменти не я забелязвам.
Айде, изоках се.

Общи условия

Активация на акаунт