SUPERNATURAL: I’m ready for more

  • 48 644
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 388











Полезнo
Пълните сезони в DMCA-removal-from-Google: сезон 1 (2005-2006) сезон 2 (2006-2007) сезон 3 (2007-2008) сезон 4 (2008-2009)
сезон 5 (2009-2010) сезон 6 (2010-2011) сезон 7 (2011-2012) и сезон 8 (2012-2013)
CW online: WilliamJTV, tvpc.com и още линкове, благодарение на Jennifer. - от 04.00 ч. до 05.00 ч. българско време в сряда
Инфо и новини: страницата на сериала в imdb.com, supernaturalwiki.com, fargate.ru/supernatural (на руски)
spoilertv.com, winchesterbros.com и series.twifun-bg.com (на български)

Музика
OST по сезони (благодарениe на bichito и Dana_Scully)
‘Supernatural’ Music Guide: сезон 1 сезон 2 сезон 3 сезон 4 сезон 5 сезон 6 и сезон 7

Забавнo
Клипчета: prissson (вкл. клипчета от конвенции със субтитри на български) и ash4897
Screencaps: homeofthenutty.com (HQ) и supernaturalfansonline.com

welcome Прочети, за да не питаш (или ш’та изплющя newsm65 )
Въведение във форумския жаргон и Тест за оценка (принадлежност)

Форумско творчествo
Конкурс за сценарий: списък, допълващ пост 1 и допълващ пост 2

Учебни материали на bichito:
Том I - сем. Уинчестър Том II - Сам Уинчестър Том III - Дийн Уинчестър Том IV - Импала

Г. Краули:
Жертвите, които правим Из дневниците на една демонска щерка Звездопад Името ми е... Дълго. Бавно. Неприлично. Споделено
Супернатуралише Любовни кражби ‘Капката на твойте устни // нека бъда тази нощ’

Зимна роза:
Химн на Мараканките Химн на Градинарките Молитва за сънуване Поема за Единствената Кастиел ‘Дайте си ни епизода!’ Зарибяване
Сценарии за най-кратките филми на света: за Мараканките, за Градинарките, за Кастиелките
Операция ‘Дядо Коледа’ Апокалиптично За Единствения Раздвоение ‘Ще припадна - тихо казах’ ‘Дъждът в косите ми се стича’
‘Дъхът ти гъделичка мойто рамо’ ‘Очите ти блестят. Нима си плакал?’ Изненада за Свети Валентин и продължение от Bellа
За Мирка и Кастиел ‘Тези силни ръце’ Великденско Най-неочакваният подарък (Между)Народна топка
‘Суматоха, глъч и врява’ Пролетно почистване у Чък Неочаквани спортове За философията на нощното гледане
Добре дошли в кукувичрника Циркови номера Реквием за една мечта

Награди за играта: за Apocalyptic city, Г. Краули, Stitch, Salt and Burn, lili0909 (утешителна и поощрителна),
за bichito, Г. Краули (2a) & Stitch (2a) (обща)[/url], bichito (2a), Apocalyptic city (2a)[/url],
за Stitch (3a), Salt and Burn (2a), Злата с метлата[/url], Bella, Impala,
за Apocalyptic city (3a), bichito (3a)[/url], Dana_Scully (утешителна и поощрителна),
за Г. Краули (3a), Fairy & Злата с метлата (2a) (обща)[/url], Stitch (4a), Bella (2a) & Impala (2a) (обща)[/url],
за bichito (4a), Salt and Burn (3а), Г. Краули (4a), Dana_Scully (2a), Bella (3a) & Apocalyptic city (4a) (обща)[/url],
за Impala (3a), Fairy (2a), Stitch (5a) & Bella (4a) (обща)[/url], bichito (5a)[/url], Apocalyptic city (5a)[/url], Salt and Burn (4a)[/url], Impala (4a)[/url],
за Г. Краули (5a), Impala (5a)[/url], Jennifer., Stitch (6a)[/url], bichito (6a)[/url], Apocalyptic city (6a)[/url], Г. Краули (6a)[/url]

Salt and Burn:
Разказ In memoriam... Sam Winchester What is and should've never been

‘Пристрастена’ от Jennifer.

‘Сам ме попита’ от silveto_

Bella:
‘Син небосклон и въздух свеж’ ‘Сериалът, който не харесвам е... Supernatural’

Колективно форумско творчество:
Eпизоди: епизод 1 епизод 2 епизод 3 епизод 4 eпизод 5 епизод 6 епизод 6 част 2 епизод 7 епизод 8 епизод 9 епизод 10
епизод 11 и епизод 12; епизод 13 част 1

‘Тренера болен’: 1 - bichito 2 - Зимна роза 3 - WomanitKa и 4 - Г. Краули

‘Денят, който никога не дойде’: 1 - Г. Краули 2 - Apocalyptic city 3 - Г. Краули 4 - bichito 5 - Г. Краули 6 - bichito
7 - Г. Краули 8 - Mother 0f All 9 - bichito 10 - Mother 0f All 11 - Г. Краули и 12 - Зимна роза

‘Голямата конвенция’: 1 - Зимна роза 2 - Г. Краули 3 - Jennifer. 4 - Г. Краули 5 - Oniyuri 6 - Зимна роза 7 - Jennifer.
8 - Diana Sunrise 9 - Г. Краули 10 - Зимна роза 11 - Salt and Burn 12 - Diana Sunrise 13 - Oniyuri и 14 - Г. Краули

Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
41 42 43 44 45 46 47 48 49

# 1
  • Мнения: 41
Първа.Прекрасна тема.Браво, Импалка.   bouquet Започва серията.

# 2
  • Мнения: 6 388
Да, дочакахме! Приятно гледане Hug !

Много ми хареса интрото за сезона с опърлените ангелски криле Peace .

# 3
  • Мнения: 41
Наистина много хубаво беше новото интро, но началната музика не беше нещо особено.
Епизодът много ми хареса.Имаше някои доста неочаквани за мен неща.Няма да спойлирам сега.

Забелязах, че новата тема е номер 50.Така че честита ни юбилейна тема.

Последна редакция: ср, 09 окт 2013, 05:04 от Jennifer.

# 4
  • Мнения: 6 388
И на мен ми хареса премиерата. Намирам за наистина оригинална идеята за начина за излекуване на Сам / тайната между братята - браво на сценаристите. Очаквам много от Джаред и знам, че няма да ме разочарова Flutter .

Промото за 9.02 "Devil May Care":


# 5
  • Мнения: 4 594
Импалка Hug

# 6
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
  bouquet  за темата.
Много съм любопитна за първата серия, надявм се довечера да има от къде да я сваля. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 21 275
Мале,честита ни нова тема !
Браво ,Импалке   bouquet

Мен ме е яд,не съм чула телефона и не гледах  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 388
Честита сряда, супернатурален ден!

# 9
  • Мнения: 21 275
Честита , честита !   bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 369
отивам да видя дали ще я има някъде срията.предполагам сте гледали по американско време и предполагам още я няма по торентите,ама ще проверя все пак.

# 11
  • Мнения: 6 388
Гласуванка "The SpoilerTV Favourite TV Series Competition 2013 - The Final - Castle vs. Supernatural". Засега губим Confused .

# 12
  • Мнения: 6 388


https://twitter.com/jarpad:

I'm gonna TRY to live tweet tonights premiere! We're filming episode 8, but i'll sneak back to my trailer in between shots : )

NOW do all you comic-coner's and conventioneers know what I wanted to tell y'all about?!?! ; ) fun huh?

Oh yeah, and I brought a friend to help tweet : ) can anybody guess who?

The hospital scenes were all filmed on our sound stage, not an actual hospital

And the "heart moniter" machines next to me kept going off, causing us to restart the scenes

The chapel scene only took ackles two cameras for two takes. This is because of the extremely emotional nature of the scene.

Originally, deans character brings up an embarrassing personal story about Sam to prove that they're in SAMs head. They cut those lines

The scenes with cass and the trucker who picks him up were filmed on the same location as the scenes with Sam and bobby in the forest

All of the scenes in the impala were filmed on stage over the course of one day

Trucker: "take care, kid". @mishacollins is 40 years old!!!!

JA says the last time he got his face slammed into the impala was in the pilot. Anybody able to prove him wrong?

Tahmoh does such an amazing job as the angel Ezekiel

All of the fire around Tahmoh is visual effects. No real fire. Great job VFX! So the scene is hot because of the actors, not the fire!

Once again, NONE of the hospital scenes were filmed at an actual hospital. They were ALL on our stage!

THAT'S why we used a fake hospital, because hospitals don't like when you destroy them ; )

That was jensens badass stunt guy Todd Scott running through the hall. They used real glass, so insurance wouldnt let ackles do it

That is the MacGuyver cabin!!! With Young MacGuyver standing in front of it : )

Jensen is playing the version of dean that Sam would imagine in his head telling him to stay alive. Mind-trip...

Jensen had to throw himself on the floor from a standing positions several times in order to help sell the shot of him getting punched

Ah. Death. So we meet again.

Here goes... Ezekiel... Dean... What stories do they need to tell?!?!?!

Hahahah!!! JA hates being covered in fake blood. Part of me thinks he'd be more comfortable if it was from real injuries

The cabin where Sam and Death sit was once used as Rufus's cabin

Julian is amazing!

Where the fireplace is in deaths cabin used to be where the front door of Rufus's cabin was
 
I liked SAMs "what do I do" to dean in the cabin. It was a nice shout out to his "how do I stop" in the season 8 finale. Full circle

This scene took FOREVER!!! Hot July day in Vancouver and we were both sweating so bad! As Ezekiel, I didn't want to sweat or squint

It was/is important to me that Ezekiel is not affected by things that affect humans. I.E. sunlight and warmth

Hope y'all like the Ezekiel stuff so far. It's been amazing to have the chance to do it.

"We got work to do". One of my favorite themes of supernatural.

Thanks so much for being with ackles and me tonight! He's still "not sure about this twitter thing" but we loved our last hour with yall!

# 13
  • Мнения: 2 369
гледах! някой може ли леко да ми припомни какво му стана на Сам в последния епизод на предишния сезон? защо сега беше пред умиране? Кас как прецака ангелите,че и това ми се губи? мен май най-важното ми се губи хахахах

# 14
  • Мнения: 21 275
Аз ще си пусна довечера последния на 8-ми сезон и после новичкият  smile3508

Общи условия

Активация на акаунт