Професионални серии за коса - тема 96

  • 48 884
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Вие влизате в тема 96

Добре дошли в клуба на анонимните маниачки
на продукти за коса!  #Silly
Каквото и да правиш, шкафът винаги остава пълен  Stuck Out Tongue
ВНИМАНИЕ!
Ако искаш да спестиш пари не е препоръчително да четеш тук!
Има сериозна опасност да станеш колекционер на продукти в името на косата си Grinning
Ако все пак продължиш, предупредена си
 Twisted Evil


 

Вместо запис, моля споделете:

1.”Топ 3” любими олио финиши?
2.Използвате ли нощна грижа за коса? Каква и какъв е ефектът и при вас?
3.Кои продукти/серии на Loreal Professionnel сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
 



Система за класифициране на косата
Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.

Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги
Къдравата коса
Деминерализиращи терапии за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата
За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар

грижа за скалпа и още
различните видове протеин и кратко описание на всеки от тях , хидратация
Списък на някои от видовете протеини и хидратанти , срещани в съставите на продуктите за коса
Адсорбация и абсорбация , проникващи и непроникващи в косъма вещества
Някои съставки в шампоаните, които е добре да избягваме
Здравата нетретирана коса не се нуждае от силни протеинови продукти
описание и снимки на косите ни, цялостна грижа за косата
Порьозната коса
 
Ревюта на продукти
Ботокс терапията на Лореал за коса
Терапия на Милк Шейк с млечен протеин
описание на сериите Fiberceutic  и Mythic Oil на L'Oreal Professionnel
описание на сериите  Elixir Ultime и Nutritive на Kerastase
описание на по-обсъжданите и пробвани серии
Maroccanoil
описание на сериите на Алтерна
описание на продуктите на John Masters - шампоани и други
Pro Fiber, Loreal
Lakme Ultra Violet
Алтерна Тен и още


Терапевтичните преси,които ползваме :
Лечебна преса с инфрачервена и ултразвукова платка Goddess
Ултразвукова преса за третиране на увредена коса
Как да се подстрижем сами



Предишни теми с акценти:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, , 36, , 37, , 38 ,
39 – Продукт/серия, която ще си купя задължително отново и която … вече няма да купя ,  
40 – „Топ 3” маски/балсами ,  
41 – Последно купен продукт ,
42 – Протеинова терапия – каква и колко често? ,
43 – Прическа за Нова Година ,
44 – Хранителни добавки за коса ,
45 – „Топ 3” любими шампоани ,
46 – „Топ 3” любими серии ,
47 – Поражения след студеня сезон ,
48 – Последно използван продукт ,
49 – Най-често използван продукт ,
50 – Преобразяващ продукт за косата,
51 – Най-успешна комбинация с Еластисайзър,
52 – Тип и състояние на косите в темата, любими продукти, комбин … ддръжка като цяло,
53 – Колко пъти давате шанс на един продукт ако не ви хареса в началото?,
54 – Последно използван продукт, терапия, описание и честота на използване,
55 – Kerastas Densifique, всеки ден ли обгрижвате косата си?,
56 – Вълшебна комбинация продукти за обем,
57 – Всеки път ли използвате продукти след шампоана или оставяте … а да си „почине”? ,
58 – Любими термозащитни продукти, любими продукти за изправяне/ … чупване на косата ,
59 – Силно разочаровали ви продукти,
60 – CHI, любим продукт в момента ,
61 – L`Oreal Professionnel, хидратация или протеин се харесва повече от косата ви ,
62 – снимки „преди” и „след” професионалната козметика, спешни п … теин и хидратация ,
63 – „Топ 3” финиш продукти, най-ужасната покупка ,
64 – Опит със слънцезащитни серии, най-добър стилизиращ продукт ,
65 – Успешна и неуспешна комбинация продукти ,
66 – Последователност на продукти при миене на косата ,
67 – Любими рядко обсъждани продукти в темата, серии на различни … яват на косата ви ,
68 – Стилизиращи продукти ,
69 – Есенна грижа за косата, любими хидратиращи и протеинови продукти ,
70 – Сравнение между две серии от една/различни марки, нови прид …  си миете косата? ,
71 – Експериментирате ли с нви продукти и кои използвате най-често? ,
72 – Любим продукт, без който не оставате ,
73 – Любима комбинация продукти от различни брандове ,
74 - Грижа за скалпа, продукти на Алтерна ,
75 - Продукти на Напура ,
76 - Любими финиш, стилизиращи и противокосопадни продукти ,
77 - „УаУ” комбинации, ефективни продукти против цъфтеж, най-чес … онални придобивки ,
78 – Ефективни продукти за засилване на растежа, „ударна доза” п … теин и хидратация ,
79 – Лятна грижа за косата, най-лош използван продукт ,
80 – Описание и снимки на косите ни, цялостна грижа за косата ,
81 – Грижа преди и след боядисване, поддръжка ,
82 – Експериментиране с различни комбинации на продукти, терапии … в домашни условия ,
83 – Рядко обсъждани продукти, Олаплекс ,
84 – Резултати от лятната грижа, Living Proof ,
85 – Влага и наелектризиране ,
86 - "топ 5 продукти за всички времена" + кратко описание ,
87 – Заплитане на тила, последни придобивки и първоначални впечатления ,
88 – Началото на професионалната мания за всяка от нас, последни … чални впечатления ,
89 – Любими финиши, термозащита, Маракеш ,
90 – Черен Пе(р)тко ,
91 – Ампули, дълбокопочистващ шампоан, Мароканойл ,
92 – Любими финиши, терапевтична преса, Алтерна Бамбук ,
93 – Бъдещи продукти, Алтерна Хайвер ,
94 – „Топ 5” любими продукти за 2015, празнични прически, Кюн ,
95 – Топ 5” най-лоши продукти за 2015, четки/гребени, Наши

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 21:41 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 3 413
Благодаря за хубавата тема!

В края на предната тема написах, ще напиша и тук.
Косата е изградена от мъртви клетки, следователно каквото и да прониква в нея, не може да влияе на нещо не живо, нещо мъртво! В тази връзка, ако косата можеше да се подхранва или трови, то щяхме да сме умрели до сега. Кожата ни има защитна функция, а косата е мъртъв учстък. И в двата случая в кръвотока могат да навлезнат само определени вещества. С боята рушим връзки в косъма, но не рушим косъма, че да опада, нали? Луковицата си е там, стои си и си смучка вещества от кръвотока.
Отплеснах ли се, не съм ли,  но каквито и витамини и киселини да има едно масло, на кой му пука. Н умрелия витамини трябват ли му, освен жива вода (упс, тя не била истински надеждна  Mr. Green). Разберете мили момичета, ние само китосваме косата, наслагваме и вещества над кутикулата, пълним участъците между кутикулите и се мъчим да фалшифицираме протеин в кортекса. Обаче той е фалшив, и като такъв няма как косата да е като неувредената! Косата се подхранва отвътре- хубава храна, малко стрес, повече релакс. Нооо и тук има но! Има си генетично слаби коси, така че оправия няма.



1.”Топ 3” любими олио финиши?
   1. Лкме Сън (оранжевия серум)
   2. Олио Мкадамия
   3. нямам
2.Използвате ли нощна грижа за коса? Каква и какъв е ефектът и при вас?
Пробвала съм на Алтерна и на Кюн Пюр. Не съм впечтлена.
3.Кои продукти/серии на Loreal Professionnel сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
Всичко, без боите. Любими са ми Интенз рипер маската, Асолют серията. Всичките им шампоани са ми ок.

# 2
  • Мнения: 1 467
Благодаря,Фрея, страхотна тема а ла "Ледената кралица"! Heart Eyes

1.”Топ 3” любими олио финиши?
От тези, които имам най-много харесвам олиото от серията Липидиум на ЛП, както и лукс олиото на Вела с малко предимство на първото по отношение на това, че го усещам някак по-леко!  Heart Eyes

2.Използвате ли нощна грижа за коса? Каква и какъв е ефектът и при вас?
Не съм ползвала нощна грижа все още. Няколко пъти съм преспивала с кокосово масло, добре ми се отразява. Тепърва ще започвам серуми и ампули за скалп, така че с интерес ще следя отзивите ви  Peace

3.Кои продукти/серии на Loreal Professionnel сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
Серията Липидум - цялата без балсам. Писах в предишната тема, че не са моите продукти - силни и странно държащи се на косата ми. По мое мнение подходящи за изключително увредени коси и неподходящи за честа употреба. Няма да повторя (освен олиото Heart Eyes).

Серията Митик ойл - Ш, М, термокрем. И за нея съм писала - харесвам серията. Определям я като лека хидратираща, непретенциозна серия. Мия с нея винаги, когато не знам какво да ползвам и никога не ме е разочаровала. Резултат - лъскава и приятно мека коса без да сплесква или утежнява. Най-любим ми е термокремът. Обмислям и  закупуването на олиото за всеки тип коса.

# 3
  • Мнения: 483
Благодаря за новата тема, Фрея. Ледено-зимна, стъклено красива. bouquet Heart Eyes

Любимите ми 3 масла са: аргановото на Наши, еликсирът за обем на Керастаз и Микромистът на Алтерна. Скоро пробвах наколко пъти от тестер и олиото за всеки тип коса на Морокан, та за съжаление ми хареса и то. Mr. Green

Като нощна грижа съм използвала само веднъж тази на Алтерна от тестер и не мога да дам категорично мнение. Хареса ми това, че попи напълно, без да цапа възглавницата. На сутринта като отмих с шампоан, ми направи впечатление, че не ми се заплете косата, която по принцип си се заплита от шампониране. Та явно предпазва, това мога да кажа.

Ох, на Лореал Професионел съм ползвала доста неща, дано да се сетя сега за всички:
1. Шампоан Волюметри с балсама - не дават никакъв обем, но шампоанът е нежен, неагресивен. Балсамът ми е слаб.
2. Интенз Рипеър - маската ми е любима - уплътнява, разплита. Шампоанът не е лош, но ми се губи обемът.
3. Липидиум - шампоан и маска - и двете са много силни, за наистина изтощени коси. Леко ми утежняват, но не много.
4. Митик Ойл - почти не намирам разлика между двата шампоана. Може би този с частиците дава малко повече обем. Като цяло не са лоши, но не са и нищо особено. Маската е определено хидратираща, но ми е малко слаба. Маслата ще ги заменят с нови, та няма смисъл да пиша за старите.

Стига толкова, че ще стане много дълго. Peace

# 4
  • Мнения: 3 698
Фрея, благодаря за прелестната нова тема  Hug !
На въпросите за запис ще отговоря в неделя вечер или понеделник, извън града сме и интернета ми е един леко накъсващ, да не се хабя да пиша  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 1 210
Благодаря за темата  Hug
Както и за всички предишни, които чета с удоволствие - толкова много неща се научават Simple Smile

1.”Топ 3” любими олио финиши?
-всички на Chi-особеено Аргановото и Кератиновото. Обожавам аромата им, не омазняват, прибират фризитата.
- Керастаз-Chroma Riche - една идея ми е по-мазно, но миризмата отново е  Heart Eyes
- Митик Оил - първият, но той определено изпада вече от класацията - омръзнал ми е безумно, а няма свършване. Ще пробвам идеята за смесване с маска  Wink

2.Използвате ли нощна грижа за коса?
Кьон So Pure - не ми омазнява косата, мога и да не го мия на другия ден, усещам косата малко по-плътна. Иначе е тънка и боядисвана, въпреки, че е гъста.

3.Кои продукти/серии на Loreal Professionnel сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
Това беше първата ми професионална грижа, дълго време ползвах серията за боядисвана коса. Предполагам, че много ми е помогнала да съхраня косата си в добро състояние въпреки боядисването. Но ми омръзнаха много и вече от доста време нямам почти нищо на Лореал.

Доста почетох за терапевтичните преси. Май най-доброто е тази от 1-ва стр и двойникът й в Енцо (но той не е наличен от много време, няма гаранция, че ако се появи, че ще е на същата цена). Та се чудя да вземам ли или да чакам newsm78

# 6
  • Мнения: 2 562
Фрея,прекрасна тема,благодаря  Hug
1.”Топ 3” любими олио финиши?
Олио Наши,Мароканойл 2та варианта и Вела луксойл.
2.Използвате ли нощна грижа за коса? Каква и какъв е ефектът и при вас?
Пробвах на Алтерна и имах на Кюн со пюр.Не съм впечатлена въобще.Никакъв ефект.
3.Кои продукти/серии на Loreal Professionnel сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
Ползвала съм всички серии без Лис ънлимитед.Харесвам Интенз рипеър,Митик ойл маската заради аромата.Другите серии не са лоши,но не са нещо невиждано и несравнимо.И няколко продука за оформяне на косата са ми любими,също лака за коса Инфиниум.

# 7
  • Мнения: 10 547
1.”Топ 3” любими олио финиши?- много харесвам финиша от аргановата серия на Чи.
2.Използвате ли нощна грижа за коса? Каква и какъв е ефектът и при вас? полагам нощна грижа, но не е с готови продукти, а са домашни маски, които нямат място за обсъждане в темата
3.Кои продукти/серии на Loreal Professionnel сте ползвали и как се отразяват на косата ви?- Лореал профешанъл са моята марка наред с Чи-то.  Heart Eyes

Започнах да ползвам първо със серията L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Lipidium. Обожавам я. Действа на тънката ми коса невероятно. Прави я мека, нежна и някак плътна.

L'Oréal Professionnel Série Expert Intense Repair- доволна съм, но не съм очарована.

VOLUMTERY серията е моето разочарование от Лореал. Никакъв обем не видях от нея, а косата ми седи твърда, заплетена и дори Б не й действа. Оправих я с реконструктора на Чи.  ooooh!

Шампоан за уплътняване на тънка коса със система Omega-6 +NUTRI-COMPLEX L`Oreal Professionnel Density Advansed- последната ми любов! Невероятен е. И придава обем, но трябва задължително да го ползвам с балсам, защото косата ми остава малко заплетена след него, но пък с балсама Mythic Oil Souffle Dor косата ми е бонбон.

Mythic Oil Souffle Dor мирише добре, косата ми първовоначално е мека и нежна, но в края на деня започва да тежи.

Лакът Infinium за средна фиксация ми допада, но честно казано и не профи лакове имат същият ефект при мен.

# 8
  • Мнения: 3 248
Мерси за новата тема! Краят на предната беше много полезен.

1. Топ 3 олио финиши:
- Кюн Сатин Ойл
- Чи Арган
- Алтерна Кенди Ойл

2. Не съм ползвала нощна терапия.

3. На ЛП съм ползвала доста неща, но за себе си се убедих, че това е некачествена и замаскираща козметика. Преди бях доволна от някои продукти заради визуалния ефект.

# 9
  • Мнения: 31 182
И сега Наши от къде? В Енцо почти нищо не е останало... Confused
В Рибата на Витошка има Наши сега си купих ампули Фито рипеър. Дадоха ми мостри на Маракеш и накрайник за Амнексил ампулите, за който всъщност отидох.
Много се чудих на единствената останала на рафта нощна грижа на Ливинг Прууф, но като ми казаха че трябва шапка да нося през нощта, това просто няма как да ми се случи и си излезнах. Ще чакам освен това да я взема когато има намаление и да проследя още отзиви, че се пазя яко от трупане на продукти.

1. Топ 3 олио финиши:
Наши, Марокан и Еликсирите на Керастаз. Имам и ползвам и още доста други, не мога да се спра само на три. Олиата са любимите ми и задължително използвани всеки ден финиши.

2.Използвате ли нощна грижа за коса? Каква и какъв е ефектът и при вас?
Не съм, но ще си купя тази на Ливинг Прууф


3.Кои продукти/серии на Loreal Professionnel сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
Доста съм ползвала през годините, но не ми пасват добре и ги избягвам. Има разбира се и продукти, които подържам, но са много малко. Не ме интересуват и нови серии при тях.

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 19:55 от densi

# 10
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема, Фрей, наистина е много красива! Hug

1.”Топ 3” любими олио финиши?
Нямам топ 3, единствен фаворит ми е Наши арган! Имам иначе и на Марокан за всеки тип коса, но не виждам някакъв специален ефект.

2.Използвате ли нощна грижа за коса? Каква и какъв е ефектът и при вас?
Пробвала съм тази на Алтерна от мостра, но не ме впечатли. Като цяло не ме привлича този тип грижа.

3.Кои продукти/серии на Loreal Professionnel сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
Имала съм:
Митичното олио и двойния серум Липидиум, като втория много ми хареса.
Лис Ънлимитед серията (Ш + М + олио) ми правеше косата сплескана, а в същото време суха, размених я.
Маската Липидиум ми е добре за един път, освежава косата, хидратира при мен много, косъма е лъскав, но за честа употреба ми идва много тежка.
ДПШ - много, ама много гаден, силно измивен, пресушаващ, мирише на крем за бръснене, употребих го като сапун за ръце и те се пресушиха.
Про файбър бяла ампула - първия път беше разкошна, писала съм, но след това ми дойде много силна. Мога да си позволя да я ползвам веднъж на 2 месеца сигурно.
И други неща съм пробвала от мостри и размени, но като цяло не съм впечатлена и след първоначалните ми техни покупки преди около година, не съм повтаряла.
Все още имам интерес към Про файбър червения серум, заради хубавите отзиви, иначе шампоаните и маските, които имах от мостри не ми допаднаха, косата остана суха, предполагам са повечко протеинови. Thinking
Едит: забравих АМПУЛКАТА Аминексил - много е добра, с 2 постигнах ефекта.

Термо спрея Марокан е вече обещан.  Mr. Green

# 11
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Благодаря за новата тема  bouquet
1.”Топ 3” любими олио финиши?-  Керастаз Еликсир олиото за обем, Алтерна Кенди и Арганът на Наши
2.Използвате ли нощна грижа за коса? Каква и какъв е ефектът и при вас? Използвала съм тази на Алтерна и косата ми беше много лъскава и подредена.
Използвате ли нощна грижа за коса? Каква и какъв е ефектът и при вас? Първият ми шампоан на Лореал беше този Митик Ойл с частиците и се оказа пълен провал и винаги съъм била  скептично настроена за техни продукти, но след като пуснаха Про Файбър всичко се промени  Heart Eyes .

Днеска пробвах серията за Блясък на Алтерна е няма такъв резултат обем и много блясък, дано се запази до третият ден косата и ще се купува  Heart Eyes . Само шампоанът използвах и повече ми хареса от бамбуковият за обем  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 751
1.”Топ 3” любими олио финиши?

- Олиото на Moroccanoil- и двете версии;
- Парфюмното олио Chronologiste;
- Kerastase Oleo Relax, Bio Argan oil Lakme- не съм сигурна кое ми харесва повече, различни са. Може и да забравям нещо. През годините някои продукти са ми били по-любими, сменяли са се; харесвах и Митик Ойл, но ми омръзна много и аромата взе да ми става натрапчив;

2.Използвате ли нощна грижа за коса? Каква и какъв е ефектът и при вас?

- Използвах досега нощната грижа на Алтерна, имах 30 мл опаковка от комплект. Нямам категорично мнение дали действа. Косата ми изглеждаше добре след нея, независимо дали я мия на сутринта или нямам възможност и излизам намазана. Вчера сложих за първи път нощната терапия на Living Proof и днес косата ми също изглежда добре, не е мръсна, матова; напротив- чиста си е, мека и оформена. Ще видим дългосрочно. Чисто като аромат LP ми харесва повече, а и цената също.

3.Кои продукти/серии на Loreal Professionnel сте ползвали и как се отразяват на косата ви?

- Пробвала съм доста от тях, като цяло съм с положително мнение, ако цените са такива като намалените сега. Харесвам цялата Митик Ойл серия без балсама, който е твърде лек. Волюметри са приятни също за лятото, много нежни и освежаващи. Не харесвам ботокс серията и съжалявам, че съм купила ампули и маската, която залежава. Иначе лаковете им за коса, боите за коса, финишите двойните от Лисс и Абсолют рипеър сериите ми харесват много. Ползвала и съм други продукти, но преди много време.
Ампулите Аминексил винаги имат страхотен ефект при мен.


И сега Наши от къде? В Енцо почти нищо не е останало... Confused

Много се чудих на единствената останала на рафта нощна грижа на Ливинг Прууф, но като ми казаха че трябва шапка да нося през нощта, това просто няма как да ми се случи и си излезнах. Ще чакам освен това да я взема когато има намаление и да проследя още отзиви, че се пазя яко от трупане на продукти.

Никакви шапки не й трябват. Просто се казва Night cap. Тя попива веднага, за какво й е шапка. И в инструкциите няма спомената шапка. Много са зле понякога. ooooh!

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 19:14 от Илли

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема, Фрейче bouquet

Благодаря ти, Магнолия, за линковете bouquet Ще пробвам марката със сигурност Peace
По въпросите :

1. Любимите ми/засега/ финиши са : олиото на Наши, Митик ойл и двойния серум Липидиум на Лореал. Имам мостра от олиото за всеки тип коса на Мароканойл и му възлагам надежди, надявам се да ми хареса, още не съм го пробвала.

2.Като нощна грижа съм ползвала тази, на Алтерна, от непрофесионалните серии - нощната грижа на Фито - не ми се е омазнявала косата от тях, но не съм и забелязала някакъв видим ефект, по тази причина и вече не купувам. Залагам повече на грижата за скалпа - серуми, ампули, маски....

3. На ЛП съм ползвала доста серии/ за обем, почистващи, хидратиращи, за боядисана коса.../, да не ги изброявам, но като цяло не съм особено впечатлена от която и да е от тях - предпочитам да използвам други марки - Редкен, Алтерна, някои серии на Керастаз, Наши, Мароканойл, Джойко, Медисютикълс, Ниоксин.... Единственият продукт на Лореал, който поддържам винаги са ампулите Аминексил Peace Дори и сега, след проба на най-различни продукти - Медисютикълс, Напура..., само те ми спряха косопада.

# 14
  • Мнения: 2 255
1.По принцип не се разбирам с олио-финиши,защото много от тях са с арган, а аз имам проблем с него - страшно много ми утржнява. Но откакто открих на Чи Мис Юнивърс с макадамия и моринга, го ползвам постоянно- мирише страхотно, омекотява и косата седи много лъскава.

2.Нощни терапии не съм ползвала, само с кокосово масло съм спала, което пак е вид грижа. Обмислям на Ливинг прууф нощната терапия, но ми се иска да събера малко мнения за нея първо. Определено нямам интерес към нощната грижа на Алтерна.

3. ЛП бяха първите профи продукти, които си купих и определено бяха в грешен ред - хидратиращ ш-н и протеинова маска и въпреки това косата ми изглеждаше супер след тях Laughing
-Митик ойл ш-н с бляскащи частици- мирише страхотно( като Ейлиън на Тери Мюлер според мен и тогава идеално си пасваха със парфюма  Laughing), но ми докарваше сърбеж и на другия ден косата ми изглеждаше като не мита от доста време, но някакси ми се иска да го пробвам пак,след като съм натрупала повече опит
-Ботокс маската- това е най-любимото ми нещо на ЛП, всеки път косата ми изглеждаше супер след нея всеки път
-ДПШ - тъй като нямам база за сравнение, не знам колко си е вършил работата като такъв, но косата ми се чувстваше много добре след него
-Митик ойл термо крем - изключително много ми утежняваше...
-Липидиум маска- така и не се разбрах с нея, тежка ли ми идваше и аз не знам, но по-сплескана и клечкосана коса от нищо не съм имала
-Липидиум термо крем - мирише супер, но го усещам пресушаващ и може би не добре пазещ косата
-Липидиум двоен серум - ето това е нещото, което ще продължавам да купувам, страхотно запечатва крайчетата и седят като подстригани
-Маска интенз рипеър - много,много суха и едновременно утежнена коса..
-Пяна за къдрици Холивуд уейвс - най-любимото ми нещо, за моментите, в които реша да остана с натуралната си коса - не утежнява,дефинира,подхранва. Няма да спра да я хваля, страхотно ми се отразява.
-Мус пяна за обем в корена - определено прави обем и уплътнява, като не утежнява

Фрей (наборче Sunglasses ) благодаря за темата!  bouquet
 
Едит: Момичета,можете ли да ми кажете, кои масла или продукти ви махат боята или по-скоро пада по-бързо Laughing Наскоро се боядисах по-тъмна, но май не искам да съм така и търся вариант да падне по-бързо Joy

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 19:19 от Lollaa*

Общи условия

Активация на акаунт