На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 067
  • 777
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 605
Впечатления от хотели, споделени в темите "На море в Турция"















ALARA PARK HOTEL 5* - коментар септември 2011

BEACH CLUB DOGANAY  5* -  коментар май 2012  

 DELPHIN BOTANIK 5* - коментар юни 2011 , коментар октомври 2011, коментар юни 2012, коментар август 2012 , коментар юни 2014

EFTALIA AQUA RESORT - два коментара септември 2011, продължение на коментара, коментар юни 2012, коментар септември 2012, коментар октомври 2012

HAPPY ELEGANT HOTEL 5* - коментар юни 2012

KAHYA AQUA RESORT & SPA 5* - коментар октомври 2013

 KIRMAN ARYCANDA DELUXE RESORT 5* коментар септември 2012

LONG BEACH RESORT 5* - коментар май 2012, коментар юни 2012, коментар април 2014, коментар април 2014

SAPHIR 4* - коментар юни 2011

UTOPIA WORLD HOTEL 5* - коментар юни 2012

VITAL BEACH 3* - коментар юни 2011












карта на хотелите в Белек
















Изглед от Мармарис

AQUA 5* - коментар

BLUE BAY PLATINUM HOTEL 5* - коментар, коментар

CLUB PALM - коментар, коментар

EMRE 3* & EMRE BEACH 4*   -    коментар

GRAND YAZICI MARES HOTEL 5* - коментар

GRAND YAZICI CLUB TURBAN 5* - коментар, коментар

GREEN NATURE RESORT & SPA - 5* -  коментар, коментар, коментар

IDEAL PRIME BEACH - 5* - коментар, коментар

MARMARIS PARK - Holiday Village - коментар

MARMARIS RESORT & SPA 5* - коментар
 
MEHTAP FAMILY 4* - коментар

MUNAMAR BEACH - коментар

NERGIS BEACH CLUB 3* - коментар

PASA BEACH - коментар, коментар

PINETA CLUB 3* -  коментар

PINETA PARK DELUXE - коментар

TROPICAL 4* - коментар

TURUNC 4* - коментар, коментар






карта на хотелите в КУШАДАСЪ


ADAKULE 5* - kоментар , коментар

AQUAFANTASY 5* -  kоментар ,
kоментар ,
kоментар , коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар

ATLANTIQUE HOLIDAY CLUB -   kоментар ,
kоментар , коментар, коментар, коментар,
коментар, коментар

BATIHAN BEACH RESORT & SPA 4* -   коментар , kоментар , kоментар , kоментар , kоментар ,
kоментар , kоментар , kоментар , kоментар , коментар, коментар, коментар, коментар

ЕGERIA BEACH CLUB 4*   - kоментар

ЕPHESIA HOLIDAY BEACH HV-1 - kоментар , kоментар , kоментар

EPHESUS PRINCESS 5* коментар

FLORA SUITES -  коментар, коментар

GRAND BELISH BEACH RESORT & SPA 5* - коментар

KUSADASI GOLF & SPA RESORT 5* -   kоментар , kоментар , kоментар , коментар

LE BLEU HOTEL & RESORT (бивш CLUB CANDE FESTIVAL 4*) -   коментар

ÖMER -  коментар, коментар, коментар, коментар

ONYRIA CLAROS BEACH & SPA RESORT 5* -   kоментар , коментар, коментар, коментар

PALM WINGS коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар

PALOMA CLUB SULTAN ÖZDERE - kоментар , коментар, коментар

PIGALE BEACH RESORT 3* -   kоментар

PINE BAY HOLIDAY RESORT HV-1 -   kоментар , коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар, коментар

SENTINUS 4* ( ex PRELUDE) -   коментар,  коментар

SOLE HOTEL SANTA MARIA (EX VERA HOTEL SANTA MARIA) -   kоментар , коментар, коментар

SURMELI EFES - коментар, коментар

TUSAN BEACH RESORT 4* -   kоментар , коментар

VISTA HILL ( ex CANDE ONURA) -   kоментар , kоментар , kоментар , kоментар коментар , коментар, коментар, коментар




Изглед от Бодрум





Изглед от Дидим









Бозджаада/Bozcaada

коментар






съвсем накратко за курортите, за Бодрум, за Кушадасъ, за Мармарис, за Анталия
за бакшиша, още за бакшиша, как да се сдобием с по-хубава стая
таблици температурите в Анталия и Мармарис  
 карта на Анталия      Някои забележителности и допълнителни екскурзии в Анталия
Обяснено веднъж zа винаги как да търсите в сайтовете на немските туроператори
за самостоятелното пътуване със самолет   няколко съвета за пътуващите с кола интересно за пътуващите с кола
ИНФОРМАЦИЯ ЗА ЗАСТРАХОВКА "ОТМЯНА НА ПЪТУВАНЕТО" и пак за застраховката
Описание на някои от допълнителните екскурзии

Статистически данни за температурата на водата(първо изберете месец, а после град). Понеже температурата е дадена във F, ще напиша за ориентир, че 68°F=20°C, а  86°F=30°C

Още за Мармарис: райони, хотели, маршрутки

Сайтове за проверка рейтинга на хотелите:
tripadvisor и holidaycheck
Отзыв.ру
Туры.ру
trivago

За пушенето в хотелите

първа тема , втора тема, трета тема, четвърта тема , пета тема, шеста тема, седма тема, осма тема, девета тема, десета тема, единадесета тема, дванадесета тема, тринадесета тема, четиринадесета тема, петнадесета тема, шестнадесета тема, седемнадесета тема, осемнадесета тема, деветнадесета тема, двадесета тема, 21, 22, 23, 24, 25,  26, 27, 28, 29, 30, 31

Албум със снимките ни от Турция - ще се радваме на нови допълнения! Потребителското име и паролата са еднакви Wink

Последна редакция: нд, 06 юли 2014, 13:15 от Tatjana

# 1
  • София
  • Мнения: 1 841
Татяна, Simple Smile поздравления и благодарности за поредната отлично оформена тема  bouquet
  Нека всички да прекарат своето незабравимо слънчево лято по плажовете на Турция Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 6 031
Tatjana и от мен благодарности за новата тема!   bouquet
Ако с нещо мога да помогна винаги съм насреща.

# 4
  • Мнения: 3 021
Благодарности за темата и пожелания за много споделени впечатления!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Татяна, благодаря за темата и за целия труд да събереш новите мнения от предната тема   bouquet

# 6
  • Мнения: 5 459

nefertari33, ами аз доста постове имам за Грийн нейчър......но няма значение. Изобщо не мисли и не хвърляй чоп. При нас имаше хора, които са били в Бодрум и като се връщахме обратно казаха, че е несравнимо с Мармарис и повече няма да повторят. Сърчицата им са останали в Мармарис.  Wink  WinkА Грийн нейчър е чудееееееееееееесен.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 173
Отдавна се завърнахме, но....интересно ми е да чета други мнения. Ще избирам за догодина.... Peace

# 8
  • Русе
  • Мнения: 856
Здравейте!

 Tatjana, благодаря за новата тема!  bouquet

Ние се върнахме в неделя от Палома Клуб Султан. Много, много съм доволна от почивката. Невероятен хотел, много зеленина, голяма територия, разнообразна храна, отлична анимация, страхотен плаж, плитко и бистро море.

Нашето семейство нямаме никакви забележки. Също и за фирмата, с която пътувахме Турс клуб.

Качила съм снимки - http://turkey.snimka.bg/travel/paloma-club-sultan-2014.826171
 

# 9
  • София
  • Мнения: 195
И от мен благодаря за новата тема, Tatjana!   bouquet

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
maiche , страхотни снимки  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 164
Tatjana Hug благодаря 3а новата тема и 3а труда, който полагаш, 3аради всички нас  bouquet
Пре3 и3миналата седмица се убедих, че решението ми (в3ето преди доста години) да почивам в Турция е мнооого правилно.Тъй като ще направя сравнение с почивките ми в южната съседка, надявам се следващите и3речения да не се счетат 3а спам. До септемврийската ни почивка в Турция има време и 3а да и3трием "приятните " спомени от х-л Дидим Бийч Елеганс с мъжа ми решихме да отидем 3а няколко дни на нашето Черноморие.Ре3ервирахме хотел Месамбрия Форт Бийч на Елените.От доста време не съм ходила по нашите курорти и останах и и3умена и втрещена.Хотела чудесен, нямам 3абележки, но...в чудесната му цена вли3а само нощувка,курортна такса и 3астраховка.Само 3а нощувките и горивото до и от Елените дадохме сума по-голяма от та3и, която дадохме 3а един човек в Палм Уингс в Кушадасъ(примерно). 3а храна,кафе, мин.вода.напитки, гле3отийки и т.н. дадохме сума, колкото 3а двама в Палм Уингс.А останах и3умена и втрешена от всичко, което видях в конгломерата:Елените, Влас, Слънчев бряг, Несебър.Като българка с много болка ка3вам - я3ък!С болка, 3ащото в Турция почивката ми е по-евтина; по-комфортна; по- приятна.Там намирам:любе3ност; внимание, от3ивчивост, чистота, ред.Там се чувствам , като бял човек.Решението ми не се променя.Само да сме живи и 3драви, докато можем ще почиваме в Турция.

# 12
  • Мнения: 7 605
Готова съм с редакциите, освен че добавих мненията на преходната тема, подредих и хотелите по азбучен ред - мисля, че така е по-лесно за търсещите информация  Wink (и за мен при редакциите  Mr. Green)

Ваня знам какво имаш предвид, аз съм от Варна но дори не ходя там през лятото, защото освен всичко изброено не искам и да се блъскам с ежегодния летен вирус  Sick

# 13
  • Мнения: 1 525
Какво е салеп и какво е птиче грозде?
Второто го познавам само като храст  newsm78

# 14
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Tatjana Hug благодаря 3а новата тема и 3а труда, който полагаш, 3аради всички нас  bouquet
Пре3 и3миналата седмица се убедих, че решението ми (в3ето преди доста години) да почивам в Турция е мнооого правилно.Тъй като ще направя сравнение с почивките ми в южната съседка, надявам се следващите и3речения да не се счетат 3а спам. До септемврийската ни почивка в Турция има време и 3а да и3трием "приятните " спомени от х-л Дидим Бийч Елеганс с мъжа ми решихме да отидем 3а няколко дни на нашето Черноморие.Ре3ервирахме хотел Месамбрия Форт Бийч на Елените.От доста време не съм ходила по нашите курорти и останах и и3умена и втрещена.Хотела чудесен, нямам 3абележки, но...в чудесната му цена вли3а само нощувка,курортна такса и 3астраховка.Само 3а нощувките и горивото до и от Елените дадохме сума по-голяма от та3и, която дадохме 3а един човек в Палм Уингс в Кушадасъ(примерно). 3а храна,кафе, мин.вода.напитки, гле3отийки и т.н. дадохме сума, колкото 3а двама в Палм Уингс.А останах и3умена и втрешена от всичко, което видях в конгломерата:Елените, Влас, Слънчев бряг, Несебър.Като българка с много болка ка3вам - я3ък!С болка, 3ащото в Турция почивката ми е по-евтина; по-комфортна; по- приятна.Там намирам:любе3ност; внимание, от3ивчивост, чистота, ред.Там се чувствам , като бял човек.Решението ми не се променя.Само да сме живи и 3драви, докато можем ще почиваме в Турция.


За съжаление напълно те подкрепям  Peace Все още давам шансове на Българското черноморие, но ...  Tired

Tatjana    bouquet за прекрасната тема !

Общи условия

Активация на акаунт